Komentujemy

/ 25 odpowiedzi
Komentujemy naszych polityków ze niby nic nie robią a co my zrobiliśmy dla naszego miasta. Czy sami odpowiednio o nie dbamy ,czy dbamy o zieleń ,kulture wszystko co jest z nim związane . Zacznijmy od siebie a póżniej innym kładzmy kłody pod nogi
liwia

poruszylas dwa tematy nie majace nic wspolnego ze soba. tym tokiem myslenia burmistrz nie musi dbac o zielen i kulture bo jest burmistrzem tak?

zastosowalas tu jasny podzial. co my takiego zrobilismy z ta zielenia i trawnikami bo burmistrz to rzadzi.

bez sensu.

(2012/10/26 13:03)
poza tym mi nie placa za to zebym pomagal burmistrzowi czy urzadowi promocji miasta. place na tych bandziorow podatki i wymagam od nich przynajmniej zeby odpowiadali na moje pytania... nie mowie juz o uczciwosci czy inteligencji w rzadzeniu tym miastem.

na razie to widac na zewnatrz same porazki, pierwsza burmistrz pare miesiecy temu chwalil sie ile to on milionow nie oszczedzil na tzw czarna godzine... czy to na tym ma polegac??? na jaka czarna godzine? pieniadze trzeba inwestowac w miasto a nie oszczedzac. za rok gowno dostanie bo tych pieniedzy nie wydal wiec nie beda mu potrzebne kolejne.

druga z tymi latarniami. szkoda gadac.

trzecia jak na razie to wyprzedajemy ziemie pod magazyny albo pierdo... niki takie jaki carrefur czy kauflandy inne a roboty w tym miescie jak nie bylo tak nie ma. ale o to sie nie przypieprzam bo z prowincji nie zrobimy jak to bylo sugerowane doliny krzemowej..

co bylo zrobione dla ludzi??? pieprzona wysepka kolo jordanka nie wpite nie w oko ustawiona a z 10 tys poszlo na to? co jeszcze rondo w chodakowie?? po co? co przez ostatnie 8 lat zostalo zrobione dla ludzi w tej dziurze?

liwia rzucasz jakies tematy napisz cos konkretnie co idzie za tym ze piszesz "ile to nie zrobili a my nic nie zrobilismy" napisz prosze ile to jest to "ile zrobili" prosze bardzo.

(2012/10/26 13:10)
wszystkie te ktore rzeczy wymieniłeś nie zrobil obecny burmistrz niestety to nie on zaczał po kawałku sprzedawac nasze miasto , fajnie było rządzic gdy były pięniadze ale gdy kupka się wyczerpala oczekujemy cudow od jednego czlowieka i tyle.

(2012/10/26 13:27)
Z twojego podejscia wynika  że skoro płacisz podatki niech inni dbaja o nasze miasto i sprzataja czy cokolwiek ty umywsz rece nie ważne ze Twoje dziecko moze być analfabeta bo ciebie to nie interesuje zaplaciles podatek nich ktoś inny powie mu co to zielen ,kultura ,itp , moze odeslesz go do burmistrza bo zaplaciles niby za to on go wyksztalci za twoje podatki

(2012/10/26 13:34)
nie dogadamy sie,,, ja cie o cos prosze a ty swoje, nadale nie otrzymalem odpowiedzi ,,, co takiego burmistrz zrobil dla tego miasta?

(2012/10/26 13:42)
ale ten post nie jest poświecony burmistrzowi wiec nie wiem czemu wymagasz tutaj tej odp

(2012/10/26 13:46)
zresztą Ty w jednej jego kadecji wymagasz cudow co z tego ze poprzednik zrobil niby wiecej a pomyslałes ze owszem Czubacki robił i moim zdaniem bardzo duzo dla miasta ale długi płaci Osiecki wszystkich poprzdnich kadecji a i tak ciągle sie od niego czegos wymaga

(2012/10/26 13:50)
w grodziksu mozna w jednej kadencji cos zrobic? mozna i to nie malo.. wiec jest kolejna a teraz to juz trzecia. o czym my mowimy....

(2012/10/26 13:52)
wiesz wydaje mi się ze jesteś strasznym pesymista i wszystko widzisz w innych barwach i raczej nie dojdziemy do porozumienia . bo nie rozumiesz jednego nie wazne kto siedzi na stolku nie zrobi nic jesli nie ma funduszy i Twoj podatek to kropla w morzu potrzeb . miasto to nie tylko UM i burmistrz ,posel Małecki ale równiez my jego spolecznosc

(2012/10/26 14:00)
Liwia, wyskoczyłaś z tym,ni przypiął,ni przyłatał tematem jak grom z jasnego nieba nie precyzując wprost o co Ci chodzi. Jak chcesz dbać o zieleń to idź może grabić liście w parku. My jako mieszkańcy możemy jedynie kulturą osobistą zadbać abyśmy nie śmiecili, a sprząanie placów i skwerów zostaw ZGM-owi lub innym. Trudno abyśmy z kacperskyy`m  zap......li z miotłą po mieście, albo recytowali wiersze w miejscu publicznym dbając o kulturę przez Ciebie powoływaną w pierwszym poście. Sa sfery życia publicznego o które dbają INSTYTUCJE a nie prywatne jednostki, więc proszę nie pisz bzdur. A politykom jak nie pasuje krytyka to niech się zwolnią z "pracy" hehehehehe.

(2012/10/26 14:32)
powiedzial co wiedzial a tak naprawde nie zrobil nic

(2012/10/26 14:40)
powiem wam tylko tyle ze sami rujnujemy nasze miasto i nie robimy z tym nic aby to zmienic nie chodzi o to by zamiatac ulice jak niektorzy to zrozumieli ale o to by samemu cos osiagnac a nie od innych wymagac cudow. jak ci tak zle z ta obecna wladza sam startuj w nastepnych wyborach i pokaz ze potrafisz wiecej

(2012/10/26 14:45)
czyli wg ciebie liwia.. niech kradna opier... sie a my mordy na klodke i do roboty do fabryki i udawac ze wszystko jest OK.. zamknac forum, zamknac ryje i do roboty! a do tego jeszcze spolecznie z miotla jak powiedzial nastro. .a jak burmistrz w lexusie bedzie przejezdzal to czapki z glow i poklony

(2012/10/26 15:00)
Zle zrozumiales komentowalismy i bedziemy to robic nawet jak by forum nie istnialo , chodzi mi o to ze zeby cos wymagac od innych samemu trzeba pokazac ze cokolwiek sie potrafi . a wy cokolwiek sie w naszym miescie  niedzieje wszystko obrzucacie blotem i swiacza o tym wasze wpowiedzi od siebie nic ale od innych wymagacie a co do auta burmistrza nie wiem czym jezdzi ja chodze na piechote bo mnie nie stac na samochod zreszta uwarzam ze rzeczy materialne nie sa celem czlowieka .napisz co ostatnio pochwaliles na forum cos pozytywnego zwiazanego z naszym miastem . co masz do zaoferowania od siebie. a tak naprawde narzekaja Ci z was co maja najwiecej i sami nie dostali sie do koryta , ja nie sluze rzadnej parti i jestem z tego duma i wiem napewno ze czy to bedzie Osinski czy kto inny nigdy nikomu do końca sie tego nie dopasuje

(2012/10/26 15:18)

Co Ty piszesz, że rujnujemy miasto ??? Ja nie rujnuje mojego miasta - mam wrażenie, że miasto rujnuje mnie finansowo i psyhicznie ;-)

Odnosnie kandydowania to sama sobie kandyduj, a nóz Ciebie wybiorą i może coś zrobisz. Masz mój głos, obiecuję! i symboliczną ale jednocześnie prawdziwą miotłę też Tobie kupię. Niech ta miotła będzie symbolem nowej, lepszej, zabierającej się za porządki władzy.

(2012/10/26 15:20)

Kim jest Osiński????

OSIECKI !!!

Ale mi sie humor poprawił:-)

(2012/10/26 15:22)
dziekuje za miotle pasuje do mojego prawdziwego imienia i sory za blad z nazwiskiem burmistrza i ciesze sie ze poprawil Ci sie humor ale ja na wybory sie nie wybieram i raczej nie mam parcia na szklo a pozatym jak zauwrzyles za co plus czesto myle nazwiska

(2012/10/26 15:29)
chociarz radio fama tez pomylilo imie mego syna z Oktawiana pan Sylwek w wiadomosciach sportowych przerobil na Oliwiera a w poscie na stronie e -sochaczew z Marcinkowskiego zrobili Marciniaka kazdy ma sie prawo pomylic

(2012/10/26 15:31)

skoro nie wybierasz sie na wybory to po co sie tak udzielasz politycznie?
ponoc uczetniczenbie w wyborach to nasz obowiazek...

tak wiele piszesz o tym co sie robi a co nie robi

wiec prosze powiedz/napisz co Ty takiego robisz dla tego miasta poza wstawianiem sie za obecnymi wladzami?? czemu niby nie rujnujesz miasta a inni tak????

(2012/10/26 15:43)

Komentujemy.... tylko co mamy komentować?

Jak czytam co napisała Liwia to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... i tak dla przykładu zacytuję:...."napisz co ostatnio pochwaliles na forum cos pozytywnego zwiazanego z naszym miastem . co masz do zaoferowania od siebie. a tak naprawde narzekaja Ci z was co maja najwiecej i sami nie dostali sie do koryta , ja nie sluze rzadnej parti i jestem z tego duma i wiem napewno ze czy to bedzie Osinski czy kto inny nigdy nikomu do końca sie tego nie dopasuje"

Ręce opadają gdy czyta się takie głupoty...:) Ktoś kto decyduje się kandydować na burmistrza miasta powinien posiadać wiedzę o fiansach, zarządzaniu itp. Propaganda sukcesu nie jest dobrym rozwiązaniem tak jak i czyny społeczne jak za Gierka. Każdy tyra na siebie i ręce urabia by przetrwać w tym mieście( bardzo wysokie koszty utrzymania).

Dlatego na forum wypowiadają się zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy burmistrza oraz osoby postronne...:) Jednak nikt z wypowiadających się nie wykona pracy za burmistrza to jego działka i za to mu płacą. Jako mieszkańcy pragniemy aby nasz głos i nasze wypowiedzi były brane pod uwagę. Tymi wypowiedziami często wskazujemy na błędy w podejmowanych decyzjach choć nikt z nas nie wie czy są uwzględniane. Widząc jak nasze miasto się "rozwija" i porównując to z innymi miastami dochodzimy wspólnie do wniosków, że jest MIZERNIE by nie powiedzieć ŻAŁOŚNIE...Stwianie takich tez jak wyżej zacytowałem może świadczyć że można nic nie robić i być dobrym burmistrzem, bo i tak wszystkim nie dogodzisz (przepraszam dopasujesz......:) Liwia pomyśl co chcesz przez to powiedzieć, że jesteś dumna nie służąc żadnej parii czy raczej nie masz sprecyzowanych poglądów... To chyba wszystko w temacie a na marginesie pytanko co zrobiłaś dla miasta a raczej dla mieszkańców tego miasta?

Karol

(2012/10/26 16:35)
do Liwia- ty nie cytuj JFK (nie wiem czy kumasz co oznacza ten skrót?chyba nie) który powiedział-"nie pytaj się co Ameryka zrobi dla Ciebie-powiedz co Ty zrobiłeś dla Ameryki"-ja pracuję w Sochaczewie,podatki płacę w Sochaczewie ,chleję piwo w pubach które płacą podatki w Sochaczewie-kupuję w sklepach które płacą podatki w Sochaczewie oczekuję że Sochaczew coś zrobi dla mnie-(oprócz podniesienia cen wody,podatków gruntowych,parkometrów,opłat za wywóz śmieci,opłat za deszczówkę-(no jeszcze nie ma,ale kto wie co komu do łba wpadnie?) Twoja rozpaczliwa obrona Burmistrza jest tak zajadła jak obrona Częstochowy,tylko tam bronili czci ,wiary i Polskości, a Ty kogo bronisz-męża ?ojca?,brata?kogoś?

(2012/10/26 20:37)

napisz co ostatnio pochwaliles na forum cos pozytywnego zwiazanego z naszym miastem . co masz do zaoferowania od siebie.

A Ty co masz liwio do zaoferowania od siebie dla naszego miasta?Opowiedz o tym, moze inni wezmą z Ciebie przykład ;)

(2012/10/28 14:22)
jakie to głupie zaoferować coś dla miasta ,co się pytam?były ostatnio wpisy na temat korków na Gawłowskiej wszyscy pisali robić rondo to jeb ,urząd i rak zrobił światła i co tu mowa o ofertach jakieś pieprzenie liwia czy jak tam jej proponuje bzdety co zrobiliście od siebie ,ja powiem szczerze a ja mam chodnik koło siebie za własne pieniądze zrobiony na wysokości posesji bo urząd robił od siebie 25 lat i do tej pory nie ma na całej ulicy.

(2012/10/28 14:33)
dołączajcie! najlepiej w wersji anglo.

http://www.pch24.pl/matka-boza-zniewazona--caly-swiat-protestuje,6812,i.html

(2012/10/30 13:08)
polecam

www.pch24.pl/rosjanie--niemcy--nie-tluczcie-nam-serwantek--,7139,i.html

(2012/11/03 15:51)