Komis na Warszawskiej

/ 26 odpowiedzi / 2 zdjęć

parę igiełek z tego autoszrotu:

https://www.facebook.com/bezwypadkowe.net/photos/a.476709512360945.111563.389763477722216/1353475454684342/?type=3&theater

xyx
Chyba sa juz spaleni na sochaczewskim rynku

(2017/02/01 21:11)
igiełka... najpierw niemiec pod kocem trzymal potem plakal jak sprzedawal a po nim jezdzila babcia do kosciola. sochaczewscy handlarze sa dobrze znani w calej polsce z tych tzw "igiełek"

(2017/02/02 11:37)
a,może inaczej,ktory komis jest wiarygodny i uczciwy,ktory handlarz?

(2017/02/02 12:24)

Zal mi kobiet tych zakompleksionych chłopców z facebooka którzy wstawiają takie rewelacje do internetu.Mieć w domu ofermę - skarżypytę to nie fajne.Może zamiast bawić się w detektywa i tracić czas na nie swoje sprawy warto by było samemu coś zahandlować - nie koniecznie auto i pokazać się w domu z dobrej strony.Być w oczach domowników bohaterem a nie faccebukowcem bezjajowcem.Zamiast się garbić przed kompem może warto pobiegać z godzinę ,popływać ,skoczyć na siłownię?Co do peugeotów to ich ceny z grudnia podane były NETTO i były to ceny minimalne do licytacji na zasadzie ofert .Sprawdziłem,Mit łatwego zarobku łatwo obalić.Komentatorów gęsto.Co do przebiegów ...specjalnie oglądałem w komisie Peugeota 308.Jak byk na liczniku 280tys km.Podanie mniejszego w ogłoszeniu to nie przestepstwo...może tylko literówka..Korekta wyklucza zamieszczenie auta z odsłoniętymi tablicami i podawanie vin przez telefon..!!!!!!!!!!!!.Proste.Tego detektyw nie zweryfikował tylko gnał z zamieszczeniem rewelacji na forum.Kopiowania Panie Jerzy.Pacan goni pacana.

(2017/02/02 17:39)

xyx
o jest i obronca ,dziwne tylko ze tak duzo tych literowek,wojtek pewnie wie cos o tym.Dobrze ze jest ta strona,chandlarzyki juz bardzo sie zagalopowali z tymi przekretami,trwa rywalizacja ktory skreci najwiecej!

(2017/02/02 20:40)

Proponuję to zweryfikować w realnym wymiarze a nie powielać po wirtualnej osobie.Czy to takie trudne....?

(2017/02/02 21:51)
Witam kupiłem wczoraj Audi a6c6,które jest pokazane na tych zdjęciach,auto oglądałam 3 razy za każdym razem miało przebieg 370 tys,potwierdzony książką serwisową,tyle też miało w momencie zakupu.Kupiłem już tam 3 auta w przeciągu kilku lat i wszystkie były w porządku.Obsługa komisu była profesjonalna i miła,proszę o jakąś weryfikację dodawanych tutaj ogłoszeń i linków bo często mija się to z prawdą!!! A wypisywanie bredni można uznać jako zniesławienie - mało tego widząc ten post postanowiłem sprawdzić inne auta z tych zdjęć i odziwo każde z tych podanych w linku ma przebieg,który był oryginalny - albo jest to zagrywka konkurencji albo jakiegoś niespełna rozumu idioty !Pozdrawiam szczęśliwy nabywca 4 już samochodu z auto - centrum !!!

(2017/02/03 10:27)

xyx
no i rozpisali sie koledzy po fachu aby tylko zamiesc sprawe pod dywan,i tak przeciez wiadomo ze komisy i chandlarze kreca liczniki na potege

(2017/02/03 16:22)
niech ktoś poda adres handlarza który UCZCIWIE SPRZEDAJE SAMOCHODY bez cofania licznika, wmawiania że samochód jest bezwypadkowy, nie był malowany, ma oryginalny przebieg, jest w 100 % sprawny technicznie czyli tzw. laleczka albo igiełka :) CHOCIAŻ JEDEN ADRES :) Na warszawskiej oglądałem kilka samochodów 2 lata temu kiedy byłam w trakcie szukania samochodu dla siebie. Zainteresowany byłem 3, które mimo zapewnień o bez wypadkowości i sprawności technicznej okazały się powypadkowe - więcej tam nie poszedłem. Jeżeli ktoś lubi być oszukiwanym zachęcam do kupna samochodu od handlarza lub z komisu :)

(2017/02/03 17:16)

A kto wstawia tam samochody?Prywatni właściciele.Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów i kilku stłuczkach wstawiają do komisu w celu odsprzedaży.Przychodzą ich sąsiedzi ,biorą 5-10tys zł i szukają bezwypadkowych okazji.Błędne koło.Nie można iść do salonu i kupić nowego za 50-100tys zł.Pretensji by nie było.

(2017/02/03 18:15)

Auto -Fus,Carservis,Toyota pełno tych salonów.Problem w tym,że jak przeznacza się na auto 10tys i chce się na masce mieć szachownicę to robi sie problem.Po co szukać aut w komisach? Kupic nowy i git.

(2017/02/03 18:25)
mnie to tam wisi jak kilo kitu u sufitu,ale mam pytanko do@allroad,zacytuję-"Witam kupiłem wczoraj Audi a6c6,które jest pokazane na tych zdjęciach,auto oglądałam 3 razy" ŻEBY NIE BYĆ GOŁOSŁOWNYM,ZAMKNIJ JAPĘ TYCH PIENIACZY I ZAMIEŚĆ ZDJĘCIE Z NOWO NABYTYM AUDI a6c6, ,kupiłeś to masz?

(2017/02/03 18:28)

xyx

A kto wstawia tam samochody?Prywatni właściciele.Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów i kilku stłuczkach wstawiają do komisu w celu odsprzedaży.Przychodzą ich sąsiedzi ,biorą 5-10tys zł i szukają bezwypadkowych okazji.Błędne koło.Nie można iść do salonu i kupić nowego za 50-100tys zł.Pretensji by nie było.

na sochaczewskich blachach aut tam prawie nie ma ,wiekszosc to rozbitki i zajechane trupy po firmach na ktorych jest najwiekszy zysk po odpicowaniu,prywatni wlasciciele wstawiaja tam auta w rozliczeniu za ktore dostaja 50% ceny rynkowej.

(2017/02/03 20:06)
Zdjęcie dodam wieczorem-ale zapraszam na ul.Okrężną obok bazy ZKM. Nr Rej mojego Audi :WSC 15J5 Pozdrawiam niedowiarków !

(2017/02/04 08:41)
@allroad wierzymy,aby dobrze się toczylo

(2017/02/04 09:35)

Coś czuję ,że XYX handluje autami bo recepty ma gotowe na wszystko.Recenzje i prognozy jak z nut czytane.Zna rynek jak nikt.Zyczę Panu wielu sukcesów w handlu.Zawsze jednak znajdą się lepsi a to rodzi flustracje ...

(2017/02/04 10:01)
chłopaki,wyluzować

(2017/02/04 11:56)
Właściciel komosu powinien podać to prokuratora tych co szkalują. A chyba Wojtek ma racje...

(2017/02/04 15:37)
OBRAŻAJĄ NAS !! MNIE UCZONO ŻE WSC ,to Warszawa,Samo Centrum,trzeba się komuś dobrać do doopy

(2017/02/04 18:49)

Może psikają klijentów mgiełką halucynogenną...już w bramie.Kupują pofirmowe drogo,prywatne oddają za poł.....Gargamel w smerfach miał taki eliksir.Pewnie przez to komis z powodzeniem jest na rynku 20 lat.A to nie jest mało....

(2017/02/04 18:59)
Na okreżną? znam w okolicach jednego handlarzynę... jak on mowil na te samochody, które sprzedaje? aa CUDAKI... to mowi samo za siebie.

(2017/02/06 09:14)

xyx
odswieżamy :)

(2017/02/08 20:18)

Ja się nie znam na tyle,żeby móc zweryfikować stan tych aut i ewentualnie odnieść stan do ceny-bo na tym też się nie znam,ale trochę nie rozumiem problemu- każdy kupuje takie auto,na jakie to stać.Jakby wszyscy mieli kasę,to każdy kupowały nowe w salonie,a takie co ma 15lat to jak ma być jak nowe i z małym przebiegiem?poza tym historie auta można sprawdzic-Ja kupowałam używane auto,było rozbite,wiem o tym,wiem co było uszkodzone i jak naprawione,przebieg do sprawdzenia.Wlasciwie po numerze vin teraz się wszystko sprawdzi.Ilu miało właścicieli i czy to firma był a też jest zapisane.Z tym dodaniem liczników to chyba też jakieś sprzed 10lat wyciagane-przecież teraz przebieg przy przeglądzie wbijaj,to jak można cofać,jak co roku jest zapisywany?No ja wiem,że takie za 1tysiac,wieloletnie już,to są nie do sprawdzenia,no ale po nich to już chyba nikt nie oczekuje idealnego stanu i małego przebiegu??

(2017/02/09 23:22)
Widać ze sie nie znasz.. pooglądaj sobie TVN Turbo zobaczysz jak handlarze kantują. W jednym masz racje. Samochód 15-letni to nie nówka więc po co w ogłoszeniach umieszczeć takie bzdety jak "igiełka", "babcia do kościoła jeździła". A do tego dochodzi problem klepania na kolanie tych samochodów w szopie jak najtańszym kosztem. Handlarzyna kupuje rozje... samochód wstawia najtańsze części, kilogram szpachli, wszystko sypie się po pół roku jak nie szybciej a w ogłoszeniu nówka sztuka niebity i za to płacisz... W większości to banda oszustów.

(2017/02/10 07:56)

xyx
zaraz odezwie sie wojtek i bedzie bronił siebie i kumpli po fachu..

(2017/02/10 16:18)