Komitet Burmistrza Honorowy Osieckiego

/ 9 odpowiedzi
Z ciekawością zapoznałem się ze składem osobowym komitetu honorowego pana  burmistrza Piotra Osieckiego. Jest on imponujący. Obok każdego nazwiska znajduje się nazwa firmy lub instytucji którą dana osoba reprezentuje. Jeżeli jest to firma prywatna , to wolna wola właściciela. Natomiast jeśli mamy do czynienia z instytucją publiczną lub stowarzyszeniem czy związkiem zawodowym , to to już budzi moje wątpliwości. Czy na przykład pani prezes ZNP reprezentuje siebie czy organizację ? Czy mam rozumieć że ZNP w Sochaczewie popiera kandydaturę pana Piotra Osieckiego? Proszę o wyjaśnienie , bo nie rozumiem.
wydaje mi się, ze takie poparcie można dać za zgodą zarządu ZNP 

(2014/10/15 21:17)
Trafna uwaga,dotyczy też innych osób np.reprezentujących stowarzyszenia,ciekawe czy mają poparcie członków tych organizacji?A przy okazji wyleciał filmik z Kaczmarkiem z prezentacji chwalebnych burmistrza,coś żle przeczytał tekst który dostał od rzecznika?

(2014/10/15 23:08)
Obecność niektórych osób w tym komitecie budzi moje głębokie zdziwienie. Szczególnie dotyczy to działaczy związkowych. Burmistrz jest pracodawcą dla bardzo wielu mieszkańców naszego miasta. Czy pracownik instytucji miejskiej podległej burmistrzowi może liczyć na właściwą ochronę związku zawodowego skoro widzi że szef tego związku jest w komitecie jego pracodawcy?

(2014/10/15 23:23)
La Costa masz dzisiaj dyżur na forum?

(2014/10/16 00:02)
Czyli w tym wątku trolujesz społecznie.

(2014/10/16 00:11)
Ciekawe jaka będzie reakcja tych wszystkich ,którzy są zrzeszeni w organizacjach których przewodniczący ,prezesi zadeklarowali poparcie dla burmistrza jako pełniący funkcje,a nie jako osoby prywatne.Co innego z przedsiębiorcami,którzy popierają kolejno urzędujących burmisyrzów ich poglądy i przekonania są zmienne jak powiew wiatru.(taki trochę liski)Te osoby odpowiadają same za siebie i swój honor.

(2014/10/16 08:43)