Komornik Jachowicz osoby poszkodowane łączcie się.

/ 18 odpowiedzi
Czy są w Sochaczewie osoby poszkodowane przez komornika Sądowego Jacka Jachowicza, jeżeli tak, to proszę o wpisy na forum. Celem mojej publikacji jest zrzeszenie się osób poszkodowanych i wspólna obrona przed metodami pana komornika, jeżeli takie osoby istnieją. Nagłośnienie publiczne metod pana komornika może spowodować zmiany w jego sposobie działania. Podobno windykacja ma być prowadzona tak, aby była jak najmniej uciążliwa dla dłużnika. Czy pan komornik Jachowicz stosuje tę zasadę w Sochaczewie i okolicach, czy też nie? Bardzo prosimy o wpisy zainteresowanych, co z tego wyjdzie zobaczymy. Ja mam przykre doznania i chcę wiedzieć czy byłam jedyna.
JAK WIĘKRZOŚĆ KOMORNIKÓW W TYM KRAJU DZIAŁA POZA KONTROLĄ ,BEZ PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA ,LICZY SIĘ TYLKO CEL DO OSIĄGNIĘCIA,PO TRUPACH ,JAK JEST Z CZEGO.TRUDNE SPRAWY SĄ ODDALANE.

(2012/11/16 14:43)
Komornik to żyje z tego co robi ,jak by był litościwy to by nie był komornikiem.

(2012/11/16 15:18)

Wreszcie ktoś się za niego weźmie. Od czasu kiedy przybył do Sochaczewa zwolnił chyba już około 20 osób.  Wystarczy zasięgnąć opinii w Powiatowym Urzędzie Pracy na jego temat i już wiadomo

że nie ważny dla niego staż pracy, wiek pracownika a nawet wykształcenie. Zwalnia każdego

kto przestanie mu odpowiadać. Atmosfera w biurze ciężka, wynagrodzenia pożałowania godne.

(2012/11/16 17:25)

Słyszę dużo złych opinii na temat tego komornika od czasu kiedy tu przybył. Miał już nawet

postępowania dyscyplinarne. Ale przecież jest w Sochaczewie drugi komornik, bardzo zdolny,

kompetentny i uprzejmy Pan. Zawsze można przenieść egzekucję do innej kancelarii.

(2012/11/16 18:43)

Czy może ktoś wie skąd przybył? Może warto zapytać ludzi z poprzedniego miejsca pracy pana komornika co o nim myślą i jakie zostawił po sobie wspomnienia?

Może warto się zjednoczyć i wspólnie wpłynąć na odpowiednie władze, które mogłyby powstrzymać pana komornika lub pomogły wybrać dla niego pracę bardziej odpowiadającą jego temperamentowi i poziomowi kultury, którą sobią reprezentuje?

Zapraszam wszystkich pragnących takiej zmiany do wypowiadania się na forum, może jakaś pikieta i nagłośnienie sposobów działania pana komornika spowodują, że ludzie którzy wpadli w kłopoty finansowe będą na nowo traktowani godnie i z szacunkiem. Przecież nie jesteśmy złodziejami. Po prostu coś nie wyszło, ale ja się nie uchylam od płacenia i nie trzeba mnie traktować jak bandyty. Panie komorniku ja ma swoją godność i nie pozwolę się traktować gorzej niż aparat sprawiedliwości traktuje przestępcę. Pensję pan ma z naszych podatków, a nie gryzie się ręki, która karmi.

(2012/11/17 01:29)

mylisz się, on nie ma pensji z naszych podatków. Jego działalność jest prywatna a zarabia na dłużnikach którzy płacą mu koszty (niemałe) egzekucyjne. Przybył ze Szczecina. Miał kancelarię

w Kamieniu Pomorskim. Pracowników niektórych przywiózł ze sobą.

(2012/11/17 09:19)
 wynagrodzenia pożałowania godne.

ciekawe ile to jest?

(2012/11/17 10:11)
Był w spółdzielni pewien pan egzekutor który bardzo dawał się we znaki współpracownicom i dłużnikom. Aż pewnego dzionka pod sklepem dostał takie lanie że ortopedia miała co robić. Robota była profesjonalna, a że policja też go nie lubiła to sprawę szybko umorzono.  To nie jest oferta w myśl art.nr .148.

(2012/11/17 18:30)
i to jest jedyne prawo w tym kraju. jak sam sobie czegos nie zalatwisz to sprawiedliwoscie nie bedziesz mial.. sad i policja klada na takich szarakow jak my laske

(2012/11/19 12:28)
Działania komornika nadzoruje Sąd Rejonowy w Sochaczewie wystarczy zwrócić się pisemnie o nadzór nad działaniami komornika ja tak zrobiłem.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090921/PORADY/435085736

(2012/11/21 15:26)
Niestety przyszły ciężkie czasy i wielu z nas ma do czynienia z komornikami. Kancelaria p.Jachowicza jest chyba najgorszą kancelarią jaką spotkałam na swojej drodze. Może nie doznałam uszczerbku finansowego oprócz tego zasądzonego ale traktowanie ludzi i sposoby jego pracy są karygodne. Ja będąc u tego pana w kancelarii i prowadzenia jakichkolwiek rozmów czy z Panem Komornikiem, czy z jego pracownikami czułam się i zostałam tak potraktowana jakbym co najmniej popełniła morderstwo.Chyba etyka w tym zawodzie również jakaś powinna być. A sam chęć i nie uchylanie się od płatności powinna być brana pod uwagę i rozłożenie płatności w miarę możliwości dla dłużnika. Z takim prowadzeniem sprawy i traktowaniem ludzi spotkałam się pierwszy raz a już kilka kancelarii odwiedziłam.

(2012/11/22 16:17)
co tak cicho. Pozwalacie warchołowi panoszyć się w  Sochaczewie. Robi ludziomkrzywdę. Wszyscy siedzą cicho!

(2012/11/24 22:49)
Komornik Jachowicz jest jedynym kompetentnym komornikiem w Sochaczewie, od kiedy tutaj przybył zmieniło się na lepsze, jestem wierzycielem w tej kancelarii i ten komornik bardzo mi pomógł. Natomiast komornik Kosyra zawiera ugody z dłużnikami co działało na moją szkodę. Cieszę się że mamy takiego komornika, w każdym mieście powinien być komornik z zewnątrz, nie wchodzi on wtedy w żadne układy!

(2012/11/26 13:27)
Wierzyciel jeśli ma dług odzyskany będzie zawsze zadowolony ale trzeba się czasem zastanowić jakimi metodami kancelaria go dla pana odzyskała a właśnie te metody i traktowanie ludzi jest tematem forum.

(2012/11/26 18:43)
Wasze ulice, nasze kamienice!

(2012/11/26 21:57)
W takim razie proponuję osobom poszkodowanym zaprotestować przed siedzibą komornika i poprosić go o zmianę sposobu działania czyli przypomnienie sobie zasad etyki komorniczej lub zmianę pracy jeżeli jest to niemożliwe. Co Państwo na to. Na tak małe miasto jeden komornik z naszego terenu wystarczy. Pan ze Szczecina może znajdzie pracę na Pomorzu i może już niekoniecznie jako komornik. Tam też można jeździć konno, tylko może w góry trochę dalej, ale i w Karpaczu można jeździć na nartach.

(2012/12/03 14:26)
Szanowni Państwo!
Szukam osób, którym komornik zajął niesłusznie majątek, ponieważ pomylił osoby!
Bardzo proszę o kontakt, z góry dziękuję: karolina.nowak@tvn.pl

(2013/04/05 17:15)
Witam WSZYSTKICH !!! Cham i prostak ze Szczecina z najniższej krajowej zabiera 90% dochodu a ty żyj za 105 zł z 4 osobową rodziną przez cały miesiąc. Pisze skargę na komornika i składam ją do SĄDU za ostatnie 105 zł. Cham zabrał nawet 500+, ale to nie Jachowicz tylko kiljan jak kijanka a raczej pijawa ciągnie ostatni grosz. Wysłannik przez syndyka do ściągania długów equusa. Z Panem Jackiem Jachowiczem można było się dogadać a z tą gnidą nie. Więc pisze skargę na kiljana za bezpodstawne i bezprawne zajęcie wynagrodzenia z najniższej krajowej

(2017/02/28 21:44)