Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

/ 54 odpowiedzi
No szczyt głupoty TVN wszstkiemu winien .
Wstyd mieć takichprzyjaciól jak Wnnicki , aktualnie Kaczor mianował wiceministrem do spraw cyfryzacji , jest obciążony fałszowanie list poparcia do samorządów , ale jak w poprzednij sprawie , sprawa jest nadal prokuraturze , wiadomo kto rządzi tam .

(2019/04/10 21:34)
W którym miejscu napisałem że TVN jest wszyskiemu winien?
Cytat poproszę.

I co ma wspólnego impreza w Wodzisławiu z wiceministrem ds. cyfryzacji?
Bo ja tutaj żadnego zwiazku nie widzę.

Chyba że nie masz już nic ciekawego w tej sprawie do dodania i piszesz ot tak, żeby coś napisać.

(2019/04/10 22:38)
Marcpro - przeczytaj swój poprzedni post odnośnie TVN
Nie widzsz związku między imprezą w Wodzisławiu a wiceminstrem , jest ten związek to są bliskie sobie środowiska po prawej stronie PIS-u . Które PIS chce przygarnąć tak aby nic nie powstało nowego po prawej stronie , co by im odbrało głosy . Idlatego nie ma wyroków w sprawie Wodzisławia i wiceministra Winnickiego .

Ja na tym zakończyłem nie ma sensu mówić o tym co jest czarne , że jest białe .

(2019/04/11 01:30)
&markJ
W jednym całkowicie się z Tobą zgadzam i Cię popieram. W tym że zakończyłeś i że nie ma sesnu mówić dalej, bo swoim ostatnim postem tylko potwierdziłeś moją tezę że piszesz dla samego pisania.

Ale po kolei.
Wiceminister Winnicki.
Jesteś pewny że chodzi Ci o wiceministra cyfryzacji Winnickiego? Jesteś pewny że w ogóle jest taki wiceminister?
https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/kierownictwo-ministerstwa

A może to nie chodziło o Winnickiego tylko o Adama Andruszkiewicza?
On jako jedyny chyba najbardziej pasuje do Twojego opisu.

No chyba że:
- Andruszkiewicz zmienił nazwisko na Winnicki, ale utrzymywał ten fakt w tajemnicy i wiedziało o tym tylko jego najbliższe otocznie, a Ty ooops, przypadkiem wygadałeś się,
- miałeś na myśli wiceministra cyfryzacji innego kraju niż Polska.

Jeśli którekolwiek z tych twierdzeń jest prawdziwe, to zwracam honor i cofam wszystko co napisałem.

Wyrok w sprawie Wodzisławia:
Nie ma wyroku w tej sprawie, bo proces się jeszcze nie rozpoczął.
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,24618593,sad-wyznaczyl-date-rozpoczecia-procesu-w-sprawie-urodzin-hitlera.html
Jak podaje Twoja ulubiona GW, proces rozpocznie się 1 lipca 2019 r.
Ja wiem że Ty byś najchętniej skazywał ludzi bez procesu, ale na szczęście te czasy minęły bezpowrotnie.

(2019/04/11 08:10)
STOP bo to nie ma sensu , czarne nigdy nie będzie białym , ani czerwnym .

(2019/04/11 09:01)
I miejmy nadzieję, że już nigdy nie będzie jakiegokolwiek ministrowaniaani przez Andruszkiewicza, ani tym bardziej w przyszłości przez Winnickiego :)
Aaaaaaaamen.

(2019/04/11 09:21)
A ja mam nadzieję że jesienne wybory ostatecznie i bezpowrotnie zakończą w Polsce rządy postMagalenkowych i postokrągłostołowych partii.

(2019/04/11 09:36)
a mi tak jakoś żal rewińskiego i polskiej partii przyjaciół piwa....

(2019/04/11 10:50)
a mi żal Plaikota - mógł zalegaizowac, to nie - sam sie upalił ;[
a mi żal - Rubikonia - był taki qwa zabawny ... miszczcz memów
za rok napiszę
a żal mi-Gwiazdowskiego - taki miał być gospodarczy.... niestety WYDMUSZKA

(2019/04/13 20:45)
Zachęcam do wysłuchania ciekawego wywiadu z Grzegorzem Braunem w wRealu24 (1:04h).
https://www.youtube.com/watch?v=rLNS9x3XVY4

Rozmowa była o:
  • spłonięciu katedry Notre Dame i czy po odbudowaniu nadal będzie pełniła funkcje sakralne i kto cieszył się z tego wydarzenia,
  • serii podpaleń kościołów w Polsce w ostatniej dekadzie,
  • notatce MSZ o negocjacjach polskiego Rządu w sprawie ustawy 447,
  • tym że raz na jakiś czas lotnisko w Rzeszowie jest totalnie przejmowane przez Żydów (staje się strefą eksterytorialną) i polskie służby, na swoim lotnisku, w tym okresie nie mają kompletnie nic do powiedzenia,
  • ostatniej fali hejtu na Konfederację, co wg. Grzegorza Brauna oznacza że realne poparcie dla niej trwale przekroczyło próg błędu statystycznego i rośnie,

Jako przykład że Konfederacja jest rzeczywiście celowo przemilczana w głównych mediach, podam to, że 16.04.2019 (wtorek) w faktach tvn był reportaż o tym który komitet zebrał wystarczającą ilość podpisów żeby wystartować w wyborach do PE.
Mówiono o: Wiośnie Biedronia, Partii Razem Zandberga, Robercie Gwiazdowskim, a o Konfederacji ani słowem. Pokazano tylko dwa razy Marcina Boska jak siedzi przy stole.

Dla mnie jest to ewidentny dowód na to że realne poparcie dla Konfederacji jest wyższe niż nam się to przedstawia w oficjalnych sondażach.

(2019/04/19 11:33)
Naziolu nie epatuj ludzi swoimi opowieściami , jest szczególny okres dla Polaków , chyby ty jesteś Polakiem , a nie swołoczą hirtlerowską .
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA POLAKÓW

(2019/04/19 12:21)
Nie podoba sie - NIE CZYTAJ!!!!!
Ustaw blokadę na moje posty albo zwyczajnie ignoruj je, a zobaczysz że świat od razu będzie bardziej tęczowy.

Pamiętaj że Ty to nie wszyscy.
To że Ciebie coś nie interesuje - to nie znaczy że nikogo na tym forum to nie obchodzi.

A za życzenia bardzo dziękuję.

(2019/04/19 12:34)
markJ
"swołoczą hirtlerowską" hahhahaha i ten tekst " NAZIOLU "

Zostań standuperem proszę... przyjdę na Twój występ. Nie daj się prosić

(2019/04/19 21:27)
A jak nazwać kogoś który obchodzi urodziny Hitlera / Sląsk / , Sni sni się wam partia wodzowska , jeden psychopata będzie cały naród trzymał w ręku .

(2019/04/20 00:55)
To żeby nie było że tylko chwalę Konfederację, chciałbym dać linki do kilku krytycznych artykułów i wywiadów na jej temat jakie ostatnio pojawiły się w sieci:

1. Wywiad z Tomaszem Sakiewiczem w Radio WNET z 17.04.2019 r.
https://www.youtube.com/watch?v=H7F2cE0ygrc

jak komuś się nie chce słuchać, to tutaj jest artykuł o tym wywiadzie:
https://wprawo.pl/2019/04/17/narodowcy-w-sluzbie-lewactwa-skandaliczny-atak-sakiewicza-na-konfederacje-wideo/

2. Marian Kowalski w TVP Info (program: Minęła 20) w dniu: 18.04.2019 r.
https://twitter.com/TOPTVPINFO/status/1118954474486337536

artykuł o tym:
https://wprawo.pl/2019/04/19/hucpa-w-tvp-info-marian-kowalski-o-konfederacji-towarzystwo-przyjazni-polsko-radzieckiej-wideo/

3. Antoni Macierewicz dla TV Trwam i Radio Maryja w dniu 18.04.2019 r.
https://www.youtube.com/watch?v=S77Cr9viz_M

artykuł o tym:
https://wprawo.pl/2019/04/19/antoni-macierewicz-przylacza-sie-do-nagonki-na-konfederacje-oslabiajac-pis-oslabiacie-polske-wideo/

A na koniec, na podsumowanie tych wszystkich krytycznych artykułów, chciałbym zacytować trzy słowa Pana Posła Dominika Tarczyńskiego z PIS, które wypowiedział w Sejmie 09.11.2017 r.
https://www.youtube.com/watch?v=mAZSvT9uBj4&feature=youtu.be&t=73

(2019/04/20 07:32)
Ponieważ ostatni link nie uruchamia się automatycznie od miejsca w którym padają te słowa, to trzeba go ręcznie wkleić w przeglądarkę.

https://www.youtube.com/watch?v=mAZSvT9uBj4&feature=youtu.be&t=73

jakby co, to trzeba słuchać od: 1:13 min.

(2019/04/20 07:46)
A jak nazwać kogoś który obchodzi urodziny Hitlera / Sląsk / , Sni sni się wam partia wodzowska , jeden psychopata będzie cały naród trzymał w ręku .

Hahhahahahaha SS Wafel princi polo w środku lasu... takaa mała prowokacyjka tefałenu, ginące "surówki". Faszyzm odradza się! hahahahhahahah

Uwielbiam Cię .... zawsze potrafisz mnie rozbawić hahhahha.

(2019/04/20 17:38)
Myślałem , że wymyślisz coś lepszego , ale jake umysł takie posty , w narmalnym kraju są za to sankcje - propagowanie faszyzmu i komunizmu

(2019/04/20 22:25)
A jak nazwać kogoś który obchodzi urodziny Hitlera / Sląsk /.

Na dzień dzisiejszy:

AKTOREM

bo do tej pory, to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że była to celowa ustawka pod konkretne zamównienie.

Miejmy nadzieję że jak tam było na prawdę to pokaże proces, który ma rozpocząć się 1 lipca. Chociać bez "surówki" dojście do prawdy będzie utrudnione.

(2019/04/21 08:34)
Już o dość tych twoich swoich głupich wynaturzeń - to kto inny z prowokowł , A TWOJI PRZYJACIELE Z KATOWIC - SZUBIENNICA A NA NICH EUROPOSŁOWIE , to też prowokacja a pracownik
sądu apelacyjnego w Katowicach , który w tym brał udział to tekże

ż prowokacja , PRZCIEŻ MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI ZA CZASÓW OBCIACHOWEGO MINISTRA GO TAM WYSŁAŁO .

(2019/04/21 09:43)
dlaczego mnie ten G. Braun nie pasuje? ślub w jakimś rycie rzymskim,chrzest dziecka w innym rycie,jakiś taki jak Michniki i inne KOR-owcy pod przykrywką,oni też zwalczali,byli prześladowani,no nie wiem,Alleluja w jego wypowiedzi mi nie pasuje

(2019/04/21 12:39)
@markJ
Ja wiem że:
Polska język - trudna język
ale na Boga, mógłbyś przeczytać to co piszesz przed wysłaniem.
Przecież tego się czytać nie da.

A wracając to Twojego postu, rozumiem że teraz z lasu z Wodzisławia przenosimy się do Katowic.
Gdzie na jednym z placów, na czymś co ma wyglądać jak szubienica, powieszono portrety 6 europosłów PO: Michała Boniego, Danuty Huebner, Danuty Jazłowieckiej, Barbary Kudryckiej, Julii Pitery i Róży Marii Gräfin von Thun und Hohenstein.
Tych europosłów, którzy głosowali za rezolucją Parlamentu Europejskiego dotyczącą praworządności w Polsce.
Tych którzy, byli za ukaraniem własnego kraju i chcieli objęcia Polski i Polaków sankcjami.

Skoro o nich piszesz, to rozumiem że to są Twoi idole, wzorce cnót wszelakich i ludzie godni naśladowania.
Z działaniami tych ludzi, Ty w pełni się identyfikujesz i całkowicie je popierasz.

Ale wracając to Twojego pytania: czy była to prowokacja?
To jak przyznają sami wieszający, akcja ta była działaniem spontanicznym i o żadnej prowokacji nie może tu być mowy.

Natomiast abstrahując od tego czy wieszanie ich portretów było mądre/głupie czy też dobre/złe, niezaprzeczalnym faktem jest to, że ci europosłowie w obecnych wyborach do PE będą na dalekich miejscach lub nie będzie ich wcale.
Co oznacza że nawet ich własna partia (PO), nie popiera tego co zrobili.

A tak przy okazji, skoro tak bardzo bulwersuje Cię to co stało się w Katowicach, to bardzo bym chciał poznać Twoją opinię na temat wieszania figury Jana Pawła II w spektaklu Klątwa.

(2019/04/22 08:34)
Mam jeszcze kilkanaście wpadek TWOJEGO UGRUPOWANIA , a wg. ciebie chyba chwalebne czyny twoich
przyjaciół partyjnch , a więc chcesz dalszych zaczepek to proszę bardzo , ale nie będę
się zniżał do propagowania takich ludzi , których wieszanie na szubiennicy wychwalają
, a gdyby tak zrobili to z dziewicą oreańską , lub kozią bródką , też by ci to bawiło .
Bedę piasł tak jak chcę skrótami , bo szkoda czasu na brdury .
WROCŁAW DELEGALIZACJA MARSZU NARODOWCÓW I SKOMOTNA PRZEGRANA WSĄDZIE APELACYJNYM , nie pomógł nawet PIS .

(2019/04/22 10:19)
Ale przecież zarówno: Marsz Niepodległości jak i Marsz Pamieci Żołnierzy Wyklętych we Wrocławiu odbyły się, więc o jakiej delegalizacji piszesz?

A co do tego kto jakich ma przyjaciół, to jak wiadomo: co kto lubi.
Mając do wyboru czy przyjaźnić się ze zdrajcami narodowymi czy z ludźmi potępiającymi ich - ja wybrałbym tych drugich.
Ty jak widać - tych pierwszych.

A co do Twoich dalszych zaczepek - to nie mogę się ich doczekać.
Tak wiec nie krępuj się i zasyp mnie swoimi "rewelacjami".

(2019/04/22 11:12)
A no w momencie wystąpień byłego księdza i jemu podobnych decyzją prezydenta miasta
został zakończony , czego dokonała policja , a dalej apelacja przegrana , o tym samym piszemy .
Czy wszyscy żołnierz wyklęci mieli czyste ręcę , wiem ,że gdzie drwą rąbią tam drzazgi lecą , ale porozmawiaj z kudzmi z Hajnówki , gdzie z rąk tych w/w gineły niemowlaki , dzieci a także kobiety w ciąży i nie tylko wyznania prawosławnegoNa tym koniec , o ile nie będzie zaczepek pod moim adresem

(2019/04/22 14:10)