Kongres Nowej Prawicy opinie

/ 74 odpowiedzi / 2 zdjęć
Jak ktoś jest spokojny i chce sobie popsuć dzień, to niech posłucha co wygaduje nowy idol, jednego z forumowiczów! Nóż się w kieszeni otwiera słuchając takiego gościa...

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/korwin-mikke-o-gwaltach-kobiety-udaja-ze-stawiaja-opor-i-to-jest-normalne,430055.html

oko
Janusz Korwin-Mikke też jest moim idolem i co cI do tego? Samo to że czytasz to gooowno (tfn24)  wiele mówi. Wiesz jaka jest czwarta władza? Bez komentarza!!!!!!!!

(2014/05/20 15:02)
To przykre że imponuje wam taka osoba...
Ale kompleks TVN widzę wciąż aktualny, oglądam i czytam z wielu źródeł, akurat wstawiłem materiał z TVN, co wiedziałem że się nie spodoba zwolennikom  KNP...
Skoro jest twoim idolem to pewnie czytałeś chociaż jedną z jego książek?

(2014/05/20 15:17)
co jak co ale mikiemu jednego nie mozna zarzucic w przeciwienstwie do tej reszty chołoty - nigdy przenigdy nie zmienil swoich pogladow :)

(2014/05/20 15:34)
To znaczy że był i nadal jest chory psychicznie.
Oko - TVN się ogląda a nie czyta / nic dziwnego że należysz do osób popierających Korwina.

(2014/05/20 15:37)
Korwin ma świetne pomysły gospodarcze, ale reszta jego poglądów to kabaret:)

(2014/05/20 17:06)
 Ja głosuję na PO ponieważ jest buforem przeciwko skrajnościom, ponieważ działa ewolucyjnie a nie rewolucyjnie- dla mnie polityka letniej wody jest zaletą, ponieważ słucha ludzi  ( ACTA, matki 4 kwartału, opiekunowie dzieci niepełnosprawnych), jest nieugieta gdy sprawy dotyczą bezpieczeństwa budżetowego ( 67 lat) , ponieważ jest proeuropejska jak ja, ponieważ ma luz i nie tworzy dusznej atmosfery, ponieważ umiejętnie zachowuje balans między świeckością państwa a docenianiem wagi kościoła. Irytowała mnie wielokrotnie ale nikogo lepszego nie znalazłam

(2014/05/20 17:18)
Dolicha, naraziłaś się tym wpisem na lawinę nie miłych komentarzy, chociaż masz argumenty, i to doceniam, bo wielu na tym forum jest takich którzy ich nie mają a  toczą pianę z ust jak ktoś się wypowie nie po ich myśli.

(2014/05/20 17:57)
dolicha no ok jest spoko, mamy jakiś tam mniej więcej dobrobyt, mimo to nie jest państwo moich marzeń. Głosuję na KNP z myślą o przyszłych pokoleniach.

(2014/05/20 21:32)
 Bartosz, dla mnie to jesteś partyjnym betonem i dlaczego próbujesz obrażać zwolenników Nowej Prawicy, każdy ma prawo do swoich poglądów, a chyba nie powiesz że państwo rządzone przez aferałów  z PO i ryżego kundla to kraj dla każdego mlekiem i miodem płynący?

(2014/05/20 21:38)
I czemu znów mnie obrażasz? Brakuje Ci argumentów, czy po prostu twoje słownictwo jest tak ubogie? Piszesz że każdy może mieć swoje poglądy, a jednocześnie nazywasz mnie politycznym betonem, zdecyduj się :) Nie obrażam nikogo kto ma zamiar głosować na KNP, stwierdzam, że jej przewodniczący jest człowiekiem co najmniej ,,nadpobudliwym emocjonalnie''

(2014/05/20 21:57)
Jak dzisiaj usłyszałem z ust Korwina , ze każda kobieta chce by ją zgwałcono , to mi ręce opadły . Ten facet to nawiedzony oszołom , podobnie jak na tym forum go wspierający.

(2014/05/20 21:58)
Troszkę racji Korwin "Czubek" ma.Może nie to że każda chce być zgwałcona,ale są też przypadki że w konfliktach mąż-żona bardzo często kobieta tak zakręci facetem i da mu d..y,że za chwilę jest w więzieniu z artykułem o gwałt-i jak wytłumaczyć że sama chciała i chętnie dała.

(2014/05/20 22:30)
Jak dzisiaj usłyszałem z ust Korwina , ze każda kobieta chce by ją zgwałcono , to mi ręce opadły . Ten facet to nawiedzony oszołom , podobnie jak na tym forum go wspierający.

Nie wiem czy słyszeliśmy tę samą wypowiedź jednak ja w tej wypowiedzi nie zauważyłem żeby coś takiego powiedział. Janusz Korwin-Mikke powiedział to w tym sensie że kobiety zawsze mówią nie tylko trzeba wiedzieć kiedy to nie znaczy nie a kiedy nie znaczy tak. Nie mówił o przypadkach, kiedy to jakiś bandzior napada kobietę w ciemnym zakątku ulicy tylko o relacjach w małżeństwie. Dobrze wiemy, że nie raz kiedy żona mówi że nie ma ochoty ale mąż się dobrze zakręci to ona tej ochoty nabierze(aż nie wierze że terzba to tłumaczyć dorosłym ludziom). Niestety sa też takie przypadki kiedy nic się nie da zrobić i tutaj tak jak powiedział JKM trzeba wiedzieć że nie można. Uważam, że lider KNP ma specyficzny sposób wypowiadania się co media czyli czwarta władza, która jest pod dużą kontrolą rządu, wykorzystują i bardzo wypaczają sens Jego wypowiedzi.

Jeżeli ie przemawia do Was JKM to może Pan Mariusz Max Kolonko Was zainteresuje, tutaj jest link do Jego vloga gdzie wypowiada się o UE :

https://www.youtube.com/watch?v=c3TQ7oipd_s

(2014/05/21 09:32)
 No to takie szukanie fusów w czarnej kawie,  wyszukiwanie haków i potknięć, mnie interesuje tylko program Nowej Prawicy i za tym głosuje. Bartosz jak nie obrażasz jak obrażasz? Partyjny beton to nie jest wyzwisko tylko stwierdzenie iż swoje poglady wyrażasz nie na podstawie oceny osobistej lecz przynależności partyjnej, c a w sumie to nie wiem czy jesteś członkiem PO czy nie tylko przypuszczam po twojej wypowiedzi.
 Niech was nie zwiodą sondaże polityczne, bo to tylko sondaż, prawdziwe relatywne poparcie mierzy się  na podstawie twardych i zmobilizowanych  struktur  których PO nie posiada, wiem bo płacą ludziom za roznoszenie ulotek, mają pieniądze to fakt

Kobieta mówi Nie, to znaczy być może"
 mówi być może to znaczy tak"
 jak mówi Tak to znaczy:
 Bierz mnie, gryź mnie, całuj, nie żałuj

No dla  niektórych gra wstępna to może 3 dni błagania na kolanach :)

(2014/05/21 09:56)
Prezes najwiekszej Partii opozycyjnej Jarosław Kaczyński powinien postawić dzisiaj wniosek o postawienie Donalda Tuska pod Trybunał Stanu za to co powiedział że" Należy nie dopuścić eurosceptyków do Europarlamentu"

I to właśnie Kumitet Cyntralny Donalda Tuska jest zagrożeniem dla Polskiej i Europejskiej Demokracji!!!

(2014/05/21 10:20)
Coś mi się wydaje że wszystkie partie tak się boją JKM że przy każdej możliwej okazji wyciągają co się da z kontekstu.
A że JKM często mówi metaforami to mają z czego robić widły.
Plus media lubią sensacje.

Mówcie co chcecie.
Ekonomicznie najwięcej pomysłów ma JKM.
Może to będzie pierwsza partia która w końcu zmniejszy ilość pOsłów i zmniejszy wydatki w sforze publicznej.
Jedyne co razi to zbytni konserwatyzm światopoglądowy, ale widzę więcej plusów z jego liberalizmu gospodarczego niż minusów z konserwatyzmu światopoglądowego.

(2014/05/21 10:20)
Ok, ale widzę że nie wszyscy mnie zrozumieli ( Jak zwykle metro ma z tym problem) nie neguję wszystkiego co dotyczy KNP, bo z niektórymi ich założeniami się zgadzam co już kiedyś pisałem, ale mają podobny problem jak PIS, czyli ich ,,frontman'' strzela gafy które są wodą na młyn dla mediów. W Polskim parlamencie ich widzę, zaś w europejskim to będzie blamaż dla Polski i Polaków, tym bardziej że nie jesteśmy na tyle mocni ekonomicznie aby wypinać się dupą na UE i robić szopki w parlamencie europejskim.

(2014/05/21 11:39)
Popieram,

KNP powinien olać EU i raczej postawić na parlament polski.
Jak tu zrobią rewolucje i rozwalą obecne układy to nie będą się musieli obawiać żadnych kolejnych wyborów.

(2014/05/21 12:44)
Ok, ale widzę że nie wszyscy mnie zrozumieli ( Jak zwykle metro ma z tym problem) nie neguję wszystkiego co dotyczy KNP, bo z niektórymi ich założeniami się zgadzam co już kiedyś pisałem, ale mają podobny problem jak PIS, czyli ich ,,frontman'' strzela gafy które są wodą na młyn dla mediów. W Polskim parlamencie ich widzę, zaś w europejskim to będzie blamaż dla Polski i Polaków, tym bardziej że nie jesteśmy na tyle mocni ekonomicznie aby wypinać się dupą na UE i robić szopki w parlamencie europejskim.

Tutaj to ty nie bardzo rozumiesz, jakie szopki, od klku lat już trwa tam wojna z ekoterrorystami którzy marnotrawią miliardy euro na wyimaginowane   zagrożenia,pomysły rodem seance siction, czy to o dziurze ozonowej, ocieplania sie klimatu itp, a to tylko po to aby był jakiś kolejny idiotyczny urząd  gdzie włodarze maja socjalizm i biorą kase na głupoty jakby tam nie było dna.Janusz Korwin Mikke przeciwstawia się głównie temu, bo to ekoteroryści sa głównym sprawcą i winowajca podnoszenia w konsekwencji podatków a w następstwie zmniejszenia koniunktury i kryzysu. Nie bój żaby pan Mikke potrafi sie elegancko ubrać, zachować i posiada więcej kultury od niejednego innego polityka z tak dużym poparciem jak pan Ryszard z sld który jest w tyłek uprzejmy tylko przed kamerami, miałem osobiste przejścia z tym Komornikiem i powiem tylko że większego chama i buffona nie spotkałem.
 Powiem tak  na waszym miejscy głosowałbym  też na Janusza  ale  z literka P, obaj są za tym aby każdy mógł se zapalić trawkę, gdzie chce i kiedy chce.

Jamal

(2014/05/21 13:31)
Uregulowanie kwestii ,,miękkich narkotyków'' powinno już dawno się odbyć, pola należące do skarbu państwa, licencjonowane sklepy oraz akcyza z której moża opłacać leczenie osób uzależnionych od np amfetaminy i heroiny. Zamiast tego mamy czarny rynek, mnóstwo normalnych ludzi z wyrokami w zawiasach lub odsiadujących wyroki za kilka liści na własny użytek których utrzymujemy z naszych podatków w więzieniach...niestety w rządzie zasiada za dużo starych komuchów z układami, którym wydaje się że osoba paląca trawkę to narkoman zagrażający społeczeństwu.
Kwestie ekologii są ciężkie do dyskusji, bo z jednej strony środowisko naturalne mamy bardzo już wyniszczone, ale z drugiej zamiast kolejnych restrykcji postawiłbym na kampanie społeczne mające na celu uświadomieni zwykłych obywateli jak mogą dbać o środowisko. Zamiast ograniczeń  emisji co2 przez elektrownie, więcej miejskich rowerów, więcej autobusów na CNG, dopłaty do alternatywnych źródeł ciepła i energii w domach, papierowe torebki w sklepach zamiast foliowych, przykłady można mnożyć.

(2014/05/21 14:09)
A tak odchodząc od tematu polityki, to właśnie pomyślałem, że w Sochaczewie inicjatywa miejskich rowerów mogłaby wypalić, bo wiele już razy na tym forum był poruszany temat autobusów miejskich które są niedopasowane do pociągów, lub jeżdżą za rzadko, takie stanowiska powiedzmy na stacji PKP, W centrum na placu Kościuszki, w Chodakowie przy okrąglaku lub Muzeum Chopina, na Malesinie przy Energomontażu, na Gawłowskiej przy PSS, chyba zgłoszę taki pomysł do budżetu obywatelskiego :)

(2014/05/21 14:15)
W kwesti ekologi jako kampanii uświadamiania obywateli masz rację, co do miękkich narkotyków  nie chcemy legalizacji bo to jest korupcjogenne i patologiczne, tylko wolności, że jak se coś masz  to nikt cie do paki za to nie wsadzi do paki , i właśnie  legalizacja, koncesje,limity to jest źródło patologi które nakręca cenę trawki do bajońskich sum, pomyśl tak tylko kto za tym stoi i komu zależy na tym aby tak było bo czerpie z tego korzyści?. Tylko właśnie odpowiedź na pytanie  Kto i dlaczego najwięcej się dorobił na prohibicji w USA?

To jest temat, dla środowiska np. PISu , to ja się dziwię że nie wierza we własny naród, bo się boja że jak to będzie szeroko dostepne to cały naród i młodzież , wszyscy zaraz bedą ćpać, palić, kłuć się itd. obecnie panuje moda na niepalenie papierosów i  wśród młodych ludzi najmniej osób pali mimo ze papierosy sa ogólnie i łatwo dostępne, a to że coś jest zakazane przed niczym nie chroni. Czy woda która pijesz jest zalegalizowana? nie po prostu ją pijesz bo masz taka potrzebę, wysnuj sens z mojej wypowiedzi.

Program liberalny NP mi się podoba najbardziej polegający głównie na obniżaniu podatków i likwidacji wszelkich przepisów krępujacych życie i przedsiębiorczość ludzi.

(2014/05/21 15:39)

oko
Namiastka prawdy o dziennikarzach   http://www.youtube.com/watch?v=zJOHX9EAQes  OBYWATELU WŁĄCZ MYŚLENIE!!!

(2014/05/22 06:23)
 Świetne oko, wreszcie ktoś podsumował to całe dziennikarskie ścierwo

(2014/05/22 08:26)
Namiastka prawdy o dziennikarzach   http://www.youtube.com/watch?v=zJOHX9EAQes  OBYWATELU WŁĄCZ MYŚLENIE!!!

Włączyłem.
I widzę człowieka który obraża.
Widzę człowieka który mówi że pewna pani jest pracownikiem SB, ale nie podaje na to dowodów.
Widzę człowieka który uważa że bycie żydem to zło.

Jedyne z czym można się zgodzić to to że media szukają taniej sensacji i wszystko co się na to nadaje to wykorzystają nie patrząc na konsekwencje.
Wszystkie media.

(2014/05/22 09:40)