Kongres Nowej Prawicy opinie

/ 74 odpowiedzi / 2 zdjęć
Jakie licencje, jakie koncesje, to wszystko jest korupcjogenne, to wszystko za waszym przyzwoleniem szerzy patologie, łapówki, nepotyzm, kumoterstwo itd.

(2014/05/27 11:34)
OLAF... net etykieta punkt:
  • zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)
  • i nie usprawiedliwia cie to ze w tej chwili mamy 3 sek na edycje posta.. nawet z mozliwoscia edycji siejesz po 4-5 postow po kolei.

moim zdaniem smialo to mozna zglaszac do admina i beda usuwane tak ze olaf staraj sie nie siac postu za postem.

(2014/05/27 12:09)
    czepiasz się.

(2014/05/27 12:18)
    Olaf nie gorączkuj się tak, ktoś o nicku Somet, w swojej wypowiedzi zacytował mój post, na który już odpisywałeś. Jeżeli chodzi o moje poglądy na ten temat to też wolałbym żeby każdy mógł sobie sadzić przed domem, ale jeżeli miałbym do wyboru kolejne podniesienie podatku, a uprawy kontrolowane przez skarb Państwa to wolałbym to drugie.
    Twoje 19-wieczne katolickie  zdanie o opodatkowaniu prostytucji też znam bo już kiedyś się uzewnętrzniałeś w tym temacie. Chociaż może jak się odwróciłeś plecami od Pisu a powiesiłeś zdjęcie Janusza w kuchni to może i poglądy zmienisz niebawem.

(2014/05/27 12:23)
    Kacpersky a bo ja nie wiem, jakieś novum, zmienił się regulamin czy co?

To ty się lepiej spytaj admina dlaczego  wątków postów nie da się edytować

A tak jak pisałem pełna wolność to nie jest legalizacja i obłożenie podatkami, państwo niech się nie wtrynia do gospodarki ani do życia prywatnego Obywateli I jak będzie Korwin rządził będziesz se mógł w ogródku uprawiać to co chcesz i mieć przy sobie to co chcesz na własny użytek,  a zakazy, koncesje, akcyzy i licencje są tylko po to i powodują podnoszenie ceny tego typu towaru, a w efekcie staje się kryminogenne, bo gdzie duża kasa tam i duża ludzka chciwość

Nie chodzi o legalizację tylko o to że jakim prawem i na jakiej podstawie Państwo tego zabrania?

My w Nowej Prawicy wychodzimy z założenia iż człowiek nie jest debilem i nie potrzebuje nadopiekuńczego Państwa w myśl zasady:

olenti non fit iniuria
    /chcącemu nie dzieje się krzywda!

(2014/05/27 14:26)
    Metro nie gorączkuj się. Pierwsze zdanie to blockquote, drugie to mój osobisty pogląd na ten problem, przeczytaj uważnie to zrozumiesz że mówimy jednym głosem w tej sprawie.

(2014/05/27 21:33)
    I tak trzymać dobra piosenka pt. "Nie mów mi że nie zmieni się nic"

(2014/05/27 21:40)
    Janusz Korwin Mikke to obecnie jedyna osoba spoza układu. Einstein powiedział: "Powtarzać daną czynność w nieskończoność i oczekiwać innego rezultatu to szaleństwo". Dziś takim szaleństwem jest głosowanie na PO, żeby nie był PIS i na PIS, aby nie było PO. Palikota nie liczę, bo jest już skończony, jego partia się wali. A prędzej wezmę bierzmowanie niż zagłosuję na SLD. KNP to ugrupowanie, które daje realną, logiczną alternatywę. Kierując się rozumem osoby niezdecydowane powinny na niego glosować chociażby dla zasady wprowadzenia "świeżej krwi". Fakt, Korwin nie jest tą "świeżą" krwią, ale idą za nim młodzi. To dla wielu szansa. Partia będzie się rozwijać i werbować członków. Tylko czas oceni czy KNP dobrze wykorzysta szansę. Ja jednak wolę glosować i mieć nadzieję niż żyć bez niej. 

(2014/09/27 02:16)
     Ta "świeża" krew opuszcza KNP z powodu rozchwiania psychicznego Korwina cyt." Swoją drogą bardzo ciekawa jest lista osób, którzy odeszli przez Korwę nie z UPRu, ale już z KNP: rzecznik prasowy Dworzyński, sekretarz generalny Obroniecki, skarbnik Bakun, Olaf Wojak (znany ze Sandałów Wolności), Tomasz Godlewski (twórca telewizji KNP), Magdalena Szecówka, Kamil Grzebyta (on na pozycje bardziej lewicowo-libertarianskie zszedł), z WiP jeszcze w trakcie trwania partii odeszła wiceprezes Agata Rymaszewska i Leszek Włodarczyk."  To co dla Ciebie Archimedesie jest pewnikiem jest tylko pobożnym życzeniem.

(2014/09/27 15:48)
    Ale to normalne, że ludzie przychodzą i odchodzą. Rotacja jest czymś pozytywnym, zwłaszcza w polityce. Poza tym KNP tak naprawdę nie jest "w" polityce, dopiero będzie, bo chyba się zgodzimy, że do sejmu wejdzie. Inną sprawą jest ile będzie miał procent. W mojej ocenie coś koło 7/8 może dobije do 9, zobaczymy, lecz nie o to chodzi. Politycznie KNP będzie można ocenić dopiero w następnych wyborach po tych w 2015. Logicznie patrząc osoby niezdecydowane lub takie, które chcą kogoś "spoza" układu powinny oddać głos na KNP. 

(2014/09/27 21:22)

mysle ze mlodzi ludzie maja dosyc tego marazmu dziejacego sie w polityce od niepamietnych lat: te same mordy tylko barwy zmieniajacy aby sie u koryta utrzymac...

potrzeba nowych ludzi, mlodych nie przesiaknietych tymi zasra** ukladami od lat 80... jak widze millera to zygac mi sie chce juz... jak taki czlowiek ma cos zmienic??

tusek? tak chcial naprawiac kraj i chronic go przed kaczorem.. ze jak uslyszal 100 euro to spier... od razu :)

kaczor? niech pod palac z krzyzem idzie.. do tego ta partia sie tylko nadaje

SLD... a boj sie pan wogole na nich glosowac!

jedyna opcja KNP

(2014/09/29 08:16)
    SLD pociągnęłoby gospodarkę na dno swoją polityką socjalną. Nie mówiąc o kwestiach obyczajowych, które podzieliłoby społeczeństwo jeszcze bardziej. PIS I PO - tu nie ma różnicy. Obie te partie praktycznie w ogóle się od siebie nie różnią. Coś tam PIS gada o ojczyźnie i innych takich pustych frazesach licząc na starych albo naiwnych. PO coś tam o wolnym rynku, ale ten sam wolny rynek obłożyła takimi obciążeniami, że ten ledwo dyszy. Widać to po naszym mieście. Jedyna pewna praca to w urzędzie. PSL nie liczę, bo to w ogóle partia z kosmosu galaktyki nepotyzm, a Palikot taki młodzieżowy pryszcz. Szybko się pojawił i znika, może pozostanie ślad, ale i on się zagoi. Tak więc tylko KNP. 

(2014/09/29 16:39)