Konkurs tesco pomóż wygrać Fundacji NERO!

/ 9 odpowiedzi

Wystarczy zrobić zakupy w tesco odebrać żeton od kasjerki w sklepie i wrzucić go do skrzynki fundacji :) 

Npisze ponownie co juz kiedys pisalem,fundacja tyle robi dla zwierząt i tych miejskich i gminnych ,że sam ratusz powinien pomyśleć o pomocy finansowej dla dziela jakie stworzyla Pani Jadwiga.Tym bardziej że więcej słyszymy o dzialaniach  Nero niż o schronisku miejskim ktorego urząd jest właścicielem.

(2016/05/12 10:18)

popieram dragon! niestety like pod artykulami mi nie wchodza nadal :(

(2016/05/12 12:43)

Panie, Panowie, głosujmy! Zróbmy choć tyle!

(2016/05/12 14:28)

znam fundacje i Panią Jagode i jestem pewny że nie pojdzie na marne trud wniesiony w to by pomóc .

(2016/05/12 16:17)

Problem bezpańskich zwierząt jest ogromny i chyba nie do przeskoczenia. Jedną z bardzo skutecznych form zapobiegania bezdomności jest elektroniczne znakowanie zwierzat. Moim szczytem marzeń jest przymusowe czipowanie wszystkich pupili - np. podczas pierwszego szczepienia p/wściekliźnie. Niestety nie ma takiego przepisu, który nakładałby na właścicieli zwierzat ( psów ale również kotów) ten obowiązek. Nadal jest to zabieg dobrowolny, a mógłby odmienić los wielu zagubionych zwierzat. 

Od kilku lat Fundacja NERO pomaga w sterylizacji kotów i psów - teraz jest szansa w zdobyciu środków na czipowanie. Ma to być akcja umożliwiająca BEZPŁATNE dla włascicieli oznakowanie i wprowadzenie do miedzynarodowej bazy danych, ok 200 zwierzat. Na to mają być przeznaczone pieniądze uzyskane z wygranej konkursu TESCO.   

(2016/05/13 06:19)

czipowanie psów powinno byc bezplatne dla mieszkańcow miasta .Wstyd by bylo to marzeniem .

(2016/05/13 12:43)

Kożystając z okazji że troche wokół konkursu się dzieje, chcę zwrócić uwagę jeszcze na jeną sprawę. Właściciele zwierzat, którzy już zaczipowali swojego pupila, powinni zwrócić uwagę czy czip został zarejestrowany w bazie danych. Niestety, często zdarza się, że znaleziony przez nas pies ma numer identyfikacyjny ale nie ma go w bazie. Tylko zarejestrowany czip spełnia swoje zadanie. Proszę więc aby ci którzy maja zwierzeta oznakowane, sprawdzili czy zwierzak widnieje w rejestrze. 

(2016/05/17 09:45)

Kożystając z okazji że troche wokół konkursu się dzieje, chcę zwrócić uwagę jeszcze na jeną sprawę. Właściciele zwierzat, którzy już zaczipowali swojego pupila, powinni zwrócić uwagę czy czip został zarejestrowany w bazie danych. Niestety, często zdarza się, że znaleziony przez nas pies ma numer identyfikacyjny ale nie ma go w bazie. Tylko zarejestrowany czip spełnia swoje zadanie. Proszę więc aby ci którzy maja zwierzeta oznakowane, sprawdzili czy zwierzak widnieje w rejestrze. 

Oczywiście "Korzystając" - przepraszam

(2016/05/18 01:03)

Pierwszy tydzień minął i jest dla nas pomyślny. Głosowanie trwa do 7 czerwca - proszę o wrzucanie żetonów do "naszej" urny.

(2016/05/19 22:43)