kontrole p.poż.

/ 12 odpowiedzi
Mam pytanie do Pana burmistrza czy planowane są kontrole przeciw pożarowe w miejscach użyteczności publicznej po tragedi w Koszalinie.
Pan Burmistrz zleca kontrole przed tragiediami. Dlatego w Socho nie ma tego typu tragicznych zdarzeń. Pozdrawiam

(2019/01/07 18:29)
Zauważyłem, że w związku z tą tragedią ludzie zadają złe pytania: czy są kontrole? Czy będą? Media poczuły krew i czytamy tylko o istniejących escape roomach i ich zamykaniu, w związku z rażącymi zaniedbaniami p.poż. W tej chwili to około 100 miejsc w całej Polsce.

Dlaczego nikt nie zdał pytania: kto odebrał te 100 escape roomów od strony p.poż?? Te osoby powinny być ukarane zgodnie zart. 160 par. 1 k.k. i dostać po 5 lat więzienia.

Wolimy nie widzieć, że coś jest złe, że coś nie działa, udawać, że jest OK, do czasu kiedy nie wydarzy się tragedia. Mądry Polak po szkodzie. Taka ułomność tego narodu.

(2019/01/08 09:08)
wolne miasto,od tragedi ........

(2019/01/08 12:16)
Wazeliniarz w akcji ... Jeszcz trochę i zostanie niedorzecznikiem Urzędu :-)

(2019/01/09 08:12)
Ten wazeliniarz , jest takim złem końecznym na tym portalu .

(2019/01/09 09:16)
mark poćwicz pisownię nie "końecznym" a poprawnie napisz koniecznym po drugie napisałem fakty, z którymi nie dyskutuj. Po trzecie byłoby dla was ok. gdyby coś złego sie wydarzyło w socho. Wstyd mi za ciebie i tobie podobnym za takie myślenie ale pozdrowionka.

(2019/01/09 09:24)
Wstydz sie wazeliniarzu za siebie , drugiego takiego na tym form nie i nie było .
Wazelina takie niedobre ma konotacje .

(2019/01/09 10:46)
@Andrzej Ciesielski w Parzęczewie Górnym ktos podpalił Toy-Toykę,dobrze że u nas nie ma Wszystkie instytucje,przedsiębiorstwa,muszą mieć przeprowadzone co jakiś czas inspekcje P-poż, tu nie trzeba gonić nikogo bo firmy uprawnione do kontroli nie odpuszczą zarobku,a Burmistrz ma tyle do tego co ja na pogodę na antarktydzie,jak zabiją w Żyrardowie przechodnia na pasach to Burmistrz ma skontrolować czy są znaki są i czy pasy wymalowane? owczy pęd malkontentów

(2019/01/09 17:48)
W Sochaczewie jest kilka może kilkanaście pizzerii ustuowan są różnie w piwnicy na parterze czy na piętrze. W żadnej z nich nie ma wyznaczonej drogi ewakuacyjnej posiadają tylko jedne drzwi wejść- wyjść.

(2019/01/13 11:53)
W Sochaczewie jest kilka może kilkanaście pizzerii ustuowan są różnie w piwnicy na parterze czy na piętrze. W żadnej z nich nie ma wyznaczonej drogi ewakuacyjnej posiadają tylko jedne drzwi wejść- wyjść.

(2019/01/13 11:55)
@andrzej-sprawdź w urzędzie miasta ,startostwie,czy mają osobne wyjścia ewakuacyjne,nie żądaj od każdej pizzerni albo sklepu takich rozwiązań,pomieszczenia na piętrze powinny mieć ewakuacją za pomoca spuszczanej drabiny? No nie przeginać !

(2019/01/13 12:17)
W urzędach miejskim ,skarbowym sa wyznaczone drogi ewakuacyjne w wydziale komunikacji także i dwa wyjścia- wejścia.Natomiast w barze na ulicyŻeromskiego przydała by się drabina w stylu amerykańskim tzw.schody pożarowe.

(2019/01/14 18:45)