Kościół chce nas opodatkować

/ 78 odpowiedzi
"Mięsień piwny to domena facetów po czterdziestce , i ty też będziesz go miał w przyszłości , ha ha ha
I jeszcze jedno  kiedy podejżycie konto użytkownika widnieje data założenia konta K. Sz. jak widać konto założone dużo wcześniej niż usunięte konto Dobrego"

No to PRZEGŁAŚ KULEŻANKO :D , jak chcesz zobaczyć "kaloryfer" po 40-stce albo później trochę ...to poznaj kilku facetów którzy , mimo , że lubią piwko i nie tylko , mają jeszcze inne zajęcia zdrowotne .
"KEROWNIKU " akurat Sochaczew jest miastem książęcym  i od kmiotów to nikogo nie wyzywaj !!.

Podział łupów nastąpił już dawno i jak mogłeś to należało działać aby zapobiegać a nie teraz rozpaczać , bo nie wiem o co Ci biega , albo okrągły stół albo podział łupów w 2 i 3 RP .
Osobiście  nie widzę różnicy , bo przy " żłobie " ciągle ci sami .
Ja Dobrego nie potępiam za poglądy , ale jego ostatnie wypowiedzi zwiastowały , że coś z nim się dzieje niedobrego,  ktoś , kto go zna powinien mu pomóc a nie tylko potępiać albo naśmiewać się .
 KEROWNIK-u pospaceruj trochę po mieście zamiast jeździć autem  a może coś Ci się spodoba    ( np. piękne kobiety :D ) . pozdrawiam

(2011/10/14 18:03)
 Zakładam że właśnie dlatego Dobry ćwiczy aby poprawić sylwetkę. No cóż podział łupów , aczkolwiek największym z nich są media , notabene czwarta władza i  to właśnie dzięki nim jak mówisz przy żłobie ciągle ci sami. No fakt podobają mi się tu dziewczyny a szczególnie jedna , ta z której powodu często tu jestem.
Między innymi taka nagonka jest na Giertychów , poniekąd Maciej Giertych był obserwatorem przy okrągłym stole. W sumie facet raczej nie lubiany ale dzięki niemu wiemy ze nie wszystko tam przebiegło uczciwie.

(2011/10/14 22:28)
Dzen Dobry

(2011/10/14 23:14)