Kosmetyczka renomowana po studiach Sochaczew i okolice

/ 1 odpowiedzi

• konto usunięte

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrą kosmetyczkę w Sochaczewie lub okolicach? Ale jakąś renomowaną po studiach z dyplomami itp a nie po jakiś kursach czy technikum kosmetycznym...
Byłam już u Nas w mieście obok Radia Famy u kosmetyczki, na przeciwko cmentarza i jeszcze dawno dawno temu na Warszawskiej tam gdzie jest teraz przedszkole, niestety tej kosmetyczki na Warszawskiej już nie ma i nawet nie mam żadnego kontaktu do tej Pani a ona była najlepsza!
Wszystkie inne które wymieniłam zniszczyły mi tylko buzię, byłam na zabiegu oczyszczania twarzy z zaskórników wągrów itp mechanicznym i manualnym oraz na mikrodermabrazji... Panie kosmetyczki wyciskały chyba tylko te większe krostki bo gdy wróciłam do domu miałam jeszcze buzię pełną krost, a u Pani na warszawskiej pamiętam miałam ładną buzie, ale to było około 8 lat temu...
Jeżeli ktoś znałby dobra kosmetyczkę która poleca prosiłabym o kontakt. :)
witam,szczerze powiem że ja rownież przez jakis czas szukałam dobrej kosmetyczki,byłam w wielu salonach,ale przez przypadek znalazłam fajną i miłą Pania na ul,Polnej 11 wejscie ma od kliniki alfa tam gdzie siłownia damska,kiedy zapisałam sie na oczyszczanie twarzy nie wiedzialam ze będa takie efekty,buzia wyglądała świezo,potem jeszcze skusiłam sie na kwasy i i było widać efekt....a już tak jak robi hybrydy to u nikogo mi sie tak nie trzymały jak po tej kosmetyczce polecam...i jest nawet niedrogo.

(2014/11/30 22:15)