Kosmiczny czynsz!

/ 45 odpowiedzi
Szanowny ''Bumbleble'' w tym kraju kupując mieszkanie jest ono wyłącznie z nazwy własnościowe nazwa ta reguluje twoje zobowiązania względem skarbówki, Urzędu Miasta, i szeregu instytucji pobocznych oraz ewentualnych twoich spadkobierców na których tytułem spadku nałożone zostaną kolejne zobowiązania i opłaty... nikt nie czuje się w pełni właścicielem własności która tylko się nazywa ''mieszkaniem własnościowym''... ...własnością Państwa jest jedynie człowiek jako jednostka w machinie biurokratycznych bezdusznych urzędasów którzy głęboko wierzą że są po to by wyzyskiwać prostych ludzi i wykorzystywać powierzoną im funkcję do celów prywatnych...  

(2014/09/10 20:20)
Zbliżają się Wybory!!! Wybierzmy człowieka który walczy o to aby mieszkańcom żyło się dobrze... i bezpiecznie finansowo... Wybierzmy człowieka który stawia ponad wszystko dobro mieszkańców!!! 

(2014/09/10 21:03)
wybierzmy człowieka ,tylko kogo bo nie ma w kim wybierać z obecnych kandydatów.

(2014/09/10 21:16)
W pierwszych tygodniach wypowiadałeś się jak kobietka rozstrzęsiona hehehe więc wybacz ale nie jesteś stroną którą można brać poważnie... tym bardziej partnerem do rozmów >>>mam obrzydzenie<<< >>> wstręt<<< do takich osób:/

Jesteś bardzo nietolerancyjny , a ja mam obrzydzenie do takich dupolizów jak ty, wygląda na to że ci coś obiecano przy okazji zmiany lokalnej władzy, takich omijam z daleka bo wywołują u mnie odrazę i obrzydzenie.  A co ty mi tu o poważnym traktowaniu bo kim ty dla mnie jesteś? Stwierdzam że nikim po poziomie wiedzy jaką reprezentujesz a raczej ci jej brak  i możesz mi co najwyżej buty czyścić. A nie przyszło ci do głowy że mam ochotę porobic  sobie jajca z takich lujów jak ty?

(2014/09/10 22:08)
Tak zgadza się liczę na korzyść płynącą z obniżenia kosztów związanych z wodą i ściekami... więc będę miał więcej pieniędzy!!! 
Rownierz bardzo liczę na to... kiedy w niesławie Novoosieccy opuszczą magistrat przeproszą nas za 4ry lata wyzysku i zadłużania mieszkańców miasta.... 
No i tacy przebierańcy schowają się w ciemną Novoosiecka dziurę bo po tylu kompromitujących twoich wypowiedziach wstyd nie pozwoli Ci na ulicę wyjść... a dobrze wiesz że przebranie się za babę nie pomoże w niczym... koziołku matołku... ( za co nie powinieneś się obrazić gdyż tak pieszczotliwie można nazwać wyłącznie 5cio letniego chłopca gdyż twoje wypowiedzi oraz percepcja myślowa sugeruje równie odpowiedni poziom intelektualny co jest wyjątkowo urocze..)

(2014/09/10 23:05)
nie widzę nikogo na fotel burmistrza,tadeusz nie klep wkoło z tym odejściem obecnej władzy ,bo normalnie już wierze że po nich to przyjdzie zbawiciel i wszystko będzie darmo,klepiesz byle klepać ,sam nie dajesz temu wiary a piszesz chyba by się nakręcać i kogoś przekonywać w nadejście cudu,weź mi udowodnij że za nowego burmistrza będzie lepiej , jeżeli tak to osobiście się spotkam i postawie ci jak pijesz litra.

(2014/09/11 08:20)
 Tak przeproszą cię i wypłacą za straty, napisz tylko im  czy chcesz z lewej czy z prawej, na białe wino czy na czerwone. Ja nie muszę się ukrywać  i jak na razie ludzie mnie pozytywnie postrzegają a opinie takiego załganego menela którym ktoś się wysługuje za tanie wino  niech powieszą w biurze tej partii dla której pracujesz, nieudaczniku.

(2014/09/11 08:47)
tadeusz pije wino, tzw. siarę, to  z nim raczej nie wypijesz

(2014/09/11 08:49)
Jak już to wyłącznie ''ruda na myszach'' i to z przyjemnością szanowny''dragon36'' co do wypowiedzi tego ''przebierańca'' który najpewniej siedzi samotny gruby i spocony w brudnej bieliźnie przed kompem udając młoda dziewczynę to grzecznie przemilczę ten wpis...  

(2014/09/11 15:23)
olaf powiedz mi tak szczerze.. co ci daje pisanie pod kilkoma nickami? to twoja fanaberia czy masz w tym jakis cel? chyba nie jest nim ukrywanie sie bo kazdy cie rozkminia prawie za kazdym razem :P

(2014/09/12 15:14)
Blokują mu jedno konto za obrażanie ludzi to przerzuca się na inne. Ot co. :)

(2014/09/12 15:28)
to lokalny Piotruś wariat , trzeba go pomijać i nic więcej.

(2014/09/12 22:16)
                  takie tam--propaganda kapitalistyczna --2000zł i 2000euro

(2014/09/14 07:32)

gaj
Robroy.Nie miałem pojęcia że Polska to taki cywilizowany kraj ;)

(2014/09/14 08:23)
do-gaj- ale nie byłoby źle , kiedy za swoje 2000 zł miałbyś takie ceny-piwo po 1 zł.-))) powiedzmy-żeby mnie ktoś od pijaków nie wyzwał-gdybym kupił 1/2 l wódki za 5-6 zł ,fajki za 4 zł to więcej by dla rodziny zostało a tak na takim zestaw muszę wydać 35-40 zł (bez zagrychy),o paliwie nie wspomnę :-))

(2014/09/14 08:32)
do-La Coste-napisz komu odpowiadasz-czy to jest zabronione?

(2014/09/14 17:19)