kotek do oddania w dobre ręce.

/ 5 odpowiedzi / 3 zdjęć
Miesiąc temu na ogródkach działkowych pojawiła się piątka małych kotków.Na oko miały ok. 4 tygodni. Dzień był upalny a one spragnione picia i jedzenia. Już za dwie godziny same rozgościły sie moim domku działkowym. Udało mi się znaleźć domy dla czterech kociąt a jedna koteczka została sama na działkach. Może ktoś z państwa przyjąłby ją pod swój dach. Jest milutka, lubi z ludźmi.

PROSIMY O DOMEK DLA KOCIAKA BO NADCHODZĄ CHŁODY , ZIMA A ON NA DZIAŁCE SAM JEGO RODZEŃSTWO ZNALAZŁO JUŻ NOWE DOMY A TO MALEŃSTWO ZOSTAŁO ......KOCIAK JEST OSWOJONY, LGNIE DO CZŁOWIEKA , POTRAFI KORZYSTAĆ Z KUWETY. POMOŻEMY RÓWNIEŻ W STERYLIZACJI .
KONTAKT 698-560-756 (DO AUTORA POSTU)

(2018/09/01 12:09)
Jeden koteczek z pięciu został na działkach, gdyż mam już dwa koty w małym mieszkanku i nie mogłam go zabrać z działki. Dziasiaj rano był bardzo zmarznięty i jak tylko wyszło słońce grzał się pod ścianą altany. Zainstalowałam specjalne wejście dla kota w ścianie domku ale chyba nie poradził sobie z otwarciem i zmarzł. Ma dopiero ok. 4 miesiecy. Może ktoś z państwa sie nad nim ulituje.

(2018/09/25 13:17)
Jeden koteczek z pięciu został na działkach, gdyż mam już dwa koty w małym mieszkanku i nie mogłam go zabrać z działki. Dziasiaj rano był bardzo zmarznięty i jak tylko wyszło słońce grzał się pod ścianą altany. Zainstalowałam specjalne wejście dla kota w ścianie domku ale chyba nie poradził sobie z otwarciem i zmarzł. Ma dopiero ok. 4 miesiecy. Może ktoś z państwa sie nad nim ulituje.

Cuda się zdarzają. Koteczka jednak skruszyła serce pewnej Pani. Znalazła u niej dom z ogródkiem, z dwoma pieskami i starą kotką do towarzystwa. Najważniejsze, że nowa Pani lubi zwierzęta i na pewni będzie jej u niej dobrze.

(2018/09/29 10:49)