Kpina zamiast błota...

/ 12 odpowiedzi / 2 zdjęć
Dokładnie tak to wygląda, ta droga wysypana przed moim blokiem w kilka dni po tym, jak ogłosiłem, że kandyduję w wyborach to zwykły gruz. Przez chwilę myślałem, że jakiś tłuczeń chociaż. 

(2014/10/12 19:23)
Niektórzy na tych listach dostali propozycję nie do odrzucenia .Za kotarą jednak nikt im patrzeć na ręce nie będzie . Każdy chce pracować , a co myśli to już inny problem.

(2014/10/12 22:06)
Uczciwość nie ma ceny. Radni powinni być niezależni czyli nie powinni pracować w Urzędzie Miasta ani w w spółkach podległych tej instytucji. Żaden pracownik Urzędu Miasta nie powinien być radnym. Żaden pracownik np. ZWiKu nie powinien być radnym. taka jest moja opinia. Oczywiście pracownicy tych instytucji będą mieli inne zdanie w tej kwestii. 

(2014/10/12 22:32)
Jaki jest stan ulic w mieście każdy z nas widzi i w ciągu ostatnich 4 lat władzy Burmistrza O. Niewiele się zmieniło. Gdyby poprzednia ekipa nie wyremontowała, Traugutta, Warszawskiej, Kramnic to nie zrobiono by nic w tym względzie w mieście. Przykład u. Staszica, stracone 4 lata, stracona kadencja i wiele szans na remonty : Licealnej. 600 - lecia, 15 Sierpnia, Chopina i tak dalej i tak dalej. Zatrudnianie sztabu ludzi za grube miliony zamiast remontów dróg w mieście.
Kpina i obiecanki cacanki, a głupiemu wyborcy  radość. 

(2014/10/13 10:46)
Oto miejskie drogi według Burmiszcza O. oooooooooooooooooo ?

(2014/10/13 10:49)
La Prostak, pakuj się, już tylko 33 dni do końca kadencji twojego pryncypała. Jak nam mieszkańcom nie pobudował dróg, to już sobie nie pobuduje.

(2014/10/13 11:32)

(2014/10/13 11:35)
Drogi i nie zrealizowany program głupku. Może i ty znasz jakichś szubrawców, bo ja nie, a innym rodakom to raczej życzę dobrych wyników w pracy, a naszemu miastu lepszego nowego Burmistrza.

(2014/10/13 13:40)