Krwawa bójka w Sochaczewie. Nie żyje 32-latek

/ 37 odpowiedzi
Co się dzieje z tymi "ludźmi", już inaczej nie potrafią rozwiązywać sporów !!!!????
jak co się dzieje ,wolność,zachód wsze dl do polski, róbta co chceta,a jeszcze narkotyki chcieli zalegalizować .

(2014/01/01 12:41)
a co mają narkotyki do tego.Jakby można było wprowadzić akcyze na narkotyki to by były u nas legalne.Idąc tym torem to zabronić alkoholu,papierosów,używania siekier,noży,samochodów,motocykli,rowerów i.t.p,a na koniec zabronić żyć.To nie tędy droga,każdy ma swój rozum i zakazywanie to utopia,trzeba by zabronić wszystkiego.

(2014/01/01 14:11)
Na prohibicję alkoholową jest za póżno, ale narkotyki możemy jeszcze zatrzymać żeby nie mieć takich kłopotów z narkomanami jakie mamy z alkoholikami.

(2014/01/01 17:27)

Problem alkoholizmu niestety jest coraz większy i nikt z tym nic nie zrobi, bo z tego jest kasa dla urzędników.

Przykładem są tak zwane sklepy nocne. Po co to komu, nie wiem!

Pozd.

Daniel

(2014/01/01 18:34)
do Daniel5-sklepy z alkoholem odprowadzają grubą kasę do budżetu miasta do zespołu zwalczania alkoholizmu,bez tych pieniędzy nie mogliby zwalczać :-)

(2014/01/01 18:55)
Cedr, piszesz, że każdy ma swój rozum, ale niestety większości to alkohol, narkotyki a ostatni i samochody odbierają możliwość jasnego myślenia.
 Niestety często idą w parach (alkohol i samochody) o czym świadczą wydarzenia z ostatnich godzin.

a co mają narkotyki do tego.Jakby można było wprowadzić akcyze na narkotyki to by były u nas legalne.Idąc tym torem to zabronić alkoholu,papierosów,używania siekier,noży,samochodów,motocykli,rowerów i.t.p,a na koniec zabronić żyć.To nie tędy droga,każdy ma swój rozum i zakazywanie to utopia,trzeba by zabronić wszystkiego.

(2014/01/01 19:21)
Robroy masz racje kasa z tych sklepów powinna być duża i powinna być wykorzystana na profilaktykę oraz leczenie uzależnień. Niestety jak zwykle pieniądze wydawane są albo na coś zupełnie innego niż walkę z uzależnieniami albo działania finansowane z tych pieniędzy, które w zamyśle mają przeciwdziałać lub zwalczać nie mają żadnego oddźwięku na społeczeństwo. 

(2014/01/01 19:33)
jakieś bliższe wieści o zajściu? .na RMF nie znalazłem a superstacja zająknęła sie o zajściu w Sochaczewie ale nic nie powiedzieli

(2014/01/01 19:53)
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/news/krwawa-bojka-w-sochaczewie-nie-zyje-32-latek,1977982,217

(2014/01/01 20:00)
W jakim celu na zabawę sylwestrową zabiera si e e sobą nóż, jakim prawem ?

(2014/01/01 21:49)
to wcale nie jest tak że zabawa sylwestrowa i ma się nóż ze sobą ,wiem że łobuzeria sochaczewska noże ma ze sobą non stop i tak chodzą 

(2014/01/02 08:41)
mialby gosc pozwolenie na bron - moze by teraz zyl i zamiast niego to napastnicy gryzli by ziemie

(2014/01/02 09:14)
Dokładnie. a dajmy na to co się stało w Kamieniu Pomorskim i słyszę głosy durnych polityków że trzeba dożywotnio odbierać Prawo Jazdy, ale czy taki bandyta który nachlany wsiada za kółko będzie się przejmował jakimś dokumentem. Mieliśmy podobna sprawę kilka lat temu w Sochaczewie kiedy to koleś któremu odebrano Prawo Jazdy za jazdę po pijaku wyszedł na przepustkę z pudła i po pijaku zabił dwie dziewczyny.

Coś tam słyszałem w famie że impreza Sylwestrowa na mieście miała być dobrze zabezpieczona przez Policję i Ochronę, czy była? Sami sobie odpowiedzcie.

(2014/01/02 09:57)
A tamten miał by Kałasznikowa, który mocniejszy ? Jestem pewien, że wtedy zginęło by kilka osób.

mialby gosc pozwolenie na bron - moze by teraz zyl i zamiast niego to napastnicy gryzli by ziemie

(2014/01/02 10:33)
Szanowny Panie
Pozwolę sobie zauważyć, że do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w parku przy ul. Chopina w Chodakowie, a więc w zupełnie innym miejscu miasta niż to, gdzie obywała się oficjalna miejska impreza sylwestrowa. Ta została zorganizowana na Placu Kościuszki.
Impreza UM miała profesjonalną ochronę, była również zabezpieczana przez policję. Przebiegła bardzo spokojnie, w czasie jej trwania nie doszło do żadnego poważniejszego incydentu. Przypomnę też, że miasto rozwija system monitoringu i dofinansowuje sochaczewską policję, przeznaczając środki głównie na dodatkowe patrole. Z poważaniem 
Robert Małolepszy
rzecznik prasowy UM

(2014/01/02 12:31)
w czasie jej trwania nie doszło do żadnego poważniejszego incydentu. 

Czy jest Pan o tym przekonany ? 

(2014/01/02 13:21)
Maczeta jak rozrabiałaś-łeś to idź do spowiedzi a nie na forum się chcesz pochwalić...masz głupie teksty, co wysikał się ktoś pod chmurką, czy ktoś komuś dał zwyczajnie w pysk? Twoje wpisy są przepełnione nienawiścią do obecnego burmistrza z WIELKĄ PRZESADĄ, zwyczajnie przeginasz to staje się niesmaczne!!! acha i nie pisz do mnie jestem nie zainteresowany twoim atakiem...:(

Karol

(2014/01/02 13:58)
a maczeta jak coś wiesz to napisz,osobiście bylem na placu ,fajnie było i nie widziałem żadnej zadymy, wiadomo zawsze się znajdą popaprańcy co to bez alkoholu czy narkotyków nie potrafią się bawić a potem szał w głowie i tragedia niekiedy ,bo rzeczywistość zaczyna się mieszać z fikcją komputerową.

(2014/01/02 14:02)
 Tak, to nie pierwszy przypadek kiedy dochodzi do aktów agresji rozboju i przemocy w parku w Chodakowie, o czym pisałem wiele razy że  brak komisariatu w Chodakowie  nie przynosi  wielkich oszczędności a na pewno ogranicza możliwości zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Chodakowa.

Z maczeta niema sensu dyskutować , bo cokolwiek się zdarzy: powódź w Małopolsce czy pijany kierowca-bandyta to najprawdopodobniej będzie winny Burmistrz Sochaczewa, poseł Małecki lub Proboszcz parafii. Maczeta to"wąsko myślący" człowiek z ograniczonym horyzontem na świat, dla niego wszystko co złe  na świecie  kojarzy się tylko z jednym, z prawicą

(2014/01/02 15:01)
dokładnie Olaf.
Bo wszyscy wiemy że te zmniejszone nakłady na POlicje to wina obecnego (nie)rządu...

Resztę dopisz sam bo mi się nie chce.

(2014/01/02 15:11)
Szanowny Panie
Pozwolę sobie zauważyć, że do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w parku przy ul. Chopina w Chodakowie, a więc w zupełnie innym miejscu miasta niż to, gdzie obywała się oficjalna miejska impreza sylwestrowa. Ta została zorganizowana na Placu Kościuszki.
Impreza UM miała profesjonalną ochronę, była również zabezpieczana przez policję. Przebiegła bardzo spokojnie, w czasie jej trwania nie doszło do żadnego poważniejszego incydentu. Przypomnę też, że miasto rozwija system monitoringu i dofinansowuje sochaczewską policję, przeznaczając środki głównie na dodatkowe patrole. Z poważaniem 
Robert Małolepszy
rzecznik prasowy UM

uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Szanowny Panie rzeczniku, nie chciał pan powiedzieć chyba "to nie my, to oni"
o ile się nie mylę to Chodaków jest częścią Sochaczewa. nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni aby przewidzieć że dla tej części miasta "placem Kościuszki" będzie właśnie ten park przy ul. Chopina.

czy zadano sobie odrobinę trudu aby zabezpieczyć pozostałe części miasta, czy cała para poszła w zabezpieczenie imprezy organizowanej przez UM. tak aby w razie czegoś można by napisać "Impreza UM miała profesjonalną ochronę, była również zabezpieczana przez policję. Przebiegła bardzo spokojnie, w czasie jej trwania nie doszło do żadnego poważniejszego incydentu. "

(2014/01/02 17:13)
filip weź ty mi napisz o co tobie chodzi,co ma park w Chodakowie do placu Kościuszki,tu była impreza zabezpieczona i jest git,a że gdzieś indziej pijaki się pobili to co ma jedno do drugiego ,dobrze by było aby w taką noc patroli było więcej,ale trudno za każdym chodzić i patrzeć co debil zrobi .moim zdaniem jest to czepianie się bez sensu.

(2014/01/02 18:56)
Router, ale co mam napisać? tłumaczenie rzeczy oczywistych jest ponad moje siły.

(2014/01/02 19:59)
oki ,dobra 

(2014/01/02 20:09)
A mam jeszcze pytanie do pana rzecznika: Ile Patroli i z jaka częstotliwością jest  Patrolowany Chodaków, czy jest objęty monitoringiem?

Za poprzedniej kadencji było zdarzenie gdzie blisko 20 osobowa grupa łobuzów zaatakowała i dotkliwie pobiła zwykłych ludzi, mężczyzn, właśnie w tym parku  o którym mowa, czy jest monitorowany przez Policję, czy Chodaków nie powinien posiadać tak jak kiedyś odrębnego Posterunku Policji?

(2014/01/03 14:28)