Krwawa bójka w Sochaczewie. Nie żyje 32-latek

/ 37 odpowiedzi
Poszukiwany Piotr Szymaniak

(2014/01/03 18:39)
Jasne, zamiast potrzebnego posterunku lepiej postawić kolejną fontannę. Panie rzeczniku, Pańska odpowiedź, to kolejny bełkot jakich wiele w naszej tv. Policję w Chodakowie widać, gdy po "robocie" rozwożą sobie dupska. Ma Pan o sytuacji w Chodakowie pojęcie jak ja o rozwoju kolarstwa w Mozambiku !

(2014/01/04 17:42)
Do karola 997
To byłoby za proste , że piszesz pod moim adresem a ja milczę , to nawet niegrzeczne . To prawda ,że nie darzę sympatią obecnego burczymistrza bo i za co , za ten bajzel w moim mieście , czy może za wirtualne miejsca pracy , czy może za spełnione obietnice wyborcze , ale lubię Pana Małeckiego i nigdy na tym forum ani na innym nie wyrażałem swojej opinii na temat naszego posła.Co do Ciebie Panie Karol to sądzę , że gdyby pozwolono Ci pocałować obecnego w d..pę , to byś tylko się oblizał i poprosił o jeszcze, taki z Ciebie mały człowieczek . Idąc za Twoim przykładem pozwalam sobie prosić Cię o nie odpowiadanie , chyba ,że jesteś najzwyklejszy ciołek , a o tym jestem przekonany.

(2014/01/04 19:45)
A zamiast się kłócić może poszperajcie trochę  aby dowiedzieć się kto i w jakich latach rozpoczął demontaż, zwijanie Chodakowa, no Burmistrz obecny ani poprzedni zbyt wiele jak na razie  nie zrobił aby o tę część miasta  zadbać, nie mniej nie zapominajcie iż to jest stan jaki zastał obecny Burmistrz.

(2014/01/05 01:14)
a co ma jedno do drugiego?.

(2014/01/05 12:52)
karol997(MO czy ORMO)-jakie ty gościu bzdury piszesz to ja naprawdę już przestaje cię trawić.

(2014/01/05 13:31)
Router ma, bo jeśli z powodu biedy i beznadziei, gangi napadają na przechodniów  a tak było w przypadku o którym pisałem w parku w Chodakowie, chcieli pieniędzy, mężczyźni się postawili że nie dadzą więc ich pobili. Poczekaj jeszcze trochę polityka demontażu państwa Polskiego prowadzona przez Tuska dojdzie i do naszego miasta kiedyś , niestety, obawiam się że nie wychylisz wtedy nosa z domu po zmroku w obawie  przed gangami ulicznymi.

Polityka postawiona na głowie, oszczędności z tytułu demontażu  etatów  w Policji czy Wojsku to nonsens. Same  korzyści, wpływy  z vatu za pomocą wydanych pensji  przez tych ludzi były by  o wiele większe niż te oszczędności. Niestety krajem rządzą durnie którzy nie mają zielonego pojęcia o ekonomi.

Bandytyzm się szerzy

(2014/01/05 13:48)
Olaf zamilcz bo te twoje gadanie to jakies z d... jest

(2014/01/06 15:50)
A co ci się tam znowu nie podoba? Sam zamilcz

(2014/01/06 23:40)
jak co się dzieje ,wolność,zachód wsze dl do polski, róbta co chceta,a jeszcze narkotyki chcieli zalegalizować .

dobrze router powiedziales.. najpierw narod walczyl o wolnosc a teraz ma pretensje.. tylko glupiec myslal ze jak bedzie wolnosc to tylko na wolnosc slowa i ze bedziemy mogli ogladac amerykanskie filmy i wychodzic po 22 przyjelismy wolnosc demokracje i kapitalizm z kazdym z ich aspektow a teraz sie dziwicie? i nie piszcie ze "za komuny tak nie bylo" bo patrzycie tylko na waski aspekt czego nie bylo.. poza tym złudnym jest myslenie ze sochaczew jest wolny od takich przestepstw... rosnie nam pokolenie po reformie edukacji, zakazu bicia dzieci i wychowywania bezstersowego... i tyle.

(2014/01/07 09:16)
dokładnie tak jest bo nie którzy to nie zrozumieli co to ta wolność,a teraz łobuzeria z nożami chodzi ,straszy ludzi niekiedy zabija,policja go nie uderzy bo zaraz powiedzą że pobity został okropnie,taka wolność,bandyta ma więcej do powiedzenia niż stróż prawa,dawniej by dojebali na dołku jednemu drugiemu to by na drugi raz zobaczywszy policjanta na druga stronę ulicy przeszedł jeszcze się ukłonił.

(2014/01/07 09:35)
 Bandyta z nożem na chodniku, możesz tam sobie coś do obrony załatwić pałkę teleskopowa, broń gazowa , paralizator itp.

Sienkiewicz do kiboli mówi: idziemy po was bo są groźni dla Tuska i cymbał taki dostał rozkaz a pijani bandyci  rozjeżdzaja ludzi bez opamiętania. I co się musi wydążyć żeby to państwo zareagowało, muszą rozjechać  rodzinę Premiera,wnuki Prezydenta czy kogo jeszcze?.
  No i w końcu od czego w tym kraju jest Policja, żeby broniła tych bandytów przed samosądem rozwścieczonego tłumu? Ja mogę tylko założyć  tshirt z napisem HWDP I POWIEDZIEĆ A DOBRZE IM TAK JAK NARZEKAJĄ NA NISKIE ZAROBKI!

(2014/01/07 09:48)