ksiądz z Wawrzyńca do udzielen

/ 6 odpowiedzi
Witam!
Mam do Was pytanie: czy ktoś mógłby polecić księdza z parafii Św. Wawrzyńca do poprowadzenia ceremonii ślubnej? NIestety nie ma już ks. ANdrzeja, który miał ładne kazania, a nikogo innego nie znamy, bo nie jesteśmy z tej parafii. :-(
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
zrób casting,niech złożą oferty,a swoją drogą w głowach ludziom się przewraca,ksiądz jak ksiądz,każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie,wydaje mi sie że nie ma podziału na księży udzielających ślubów i żegnających zmarłych

(2007/08/18 06:14)
pewnie dlatego fajne ze krotkie... ale faktycznie mialy sens :> proboszcz tez ma poczucie humoru :) a swoja droga to mozna wybrac sobie ksiedza?

(2007/08/18 08:29)
Pewnie, ze można sobie wybrać księdza.... oczywiście za dodatkową opłatą (co łaska) :P

(2007/08/18 09:28)
Proponuję ks.Włodimierza mówi piękne kazania i nie czyta z kartki tylko mówi z głowy i z sensem...ewentualnie ks.Krzysztofa...jeżeli ja bym miała wybierać to wybrałabym ks.Włodimierza...

(2007/08/18 21:29)
Dziękuję za uznanie. Pozdrawiam, ks.Włodzimierz

(2007/08/29 00:22)
wybieranie celebranta który ma udzielić ślubu jest trochę ryzykowne,księże Włodzimierzu,taka malutka zawiść(księża nie grzeszą zawiścią,chyba?)że jego wybierają a nie mnie,może popsuć stosunki na plebanii,troszeczkę znam proboszcza Stinga i myslę że nie użądli,pozdrawiam

(2007/08/29 07:08)