Książeczka sanepidowska

/ 9 odpowiedzi
Witam! :)
Wyrabiał ktoś sobie może ostatnio taką książeczkę i orientuje się ktoś może ile teraz czeka się na wyniki badań z próbek kału? Jeśli zaniosłabym je w poniedziałek?

ja czekałam 2 tygodnie

(2014/06/27 15:57)
Robiłem ładnych pare lat temu i czekało się 2 tygodnie 

(2014/06/27 20:21)
najlepiej to chyba odpowiedzą na to pytanie w sanepidzie.

(2014/06/28 09:16)
2 lata temu wyrabiałem i po 10 dniach odbierałem.

(2014/06/28 10:36)
Przyznam szczerze, że Sanepid w Sochaczewie to jakaś porażka. Gonią z terminem dostarczenia potem próbki leżą przez dłuższy czas w lodówce, bo dopiero zbiorczo raz na jakiś czas wysyłają do Płocka, żeby im się bardziej opłacało. Stąd mają terminy conajmniej dwutygodniowe. Poza tym kasują za rzeczy, które normalnie są darmowe właśnie w Płocku. Jeśli jesteś zmotoryzowana to w 2-3 dni masz w Płocku zrobione a koszty wizyt w Płocku nie będą wiele wyższe niż te, które poniesiesz w Sochaczewie.
Poza tym obsługa w Płocku jest o niebo milsza niż w Sochaczewie.

(2014/07/03 08:41)
WitamMożesz zrobić badania w sanepidzie na traugutta 2 piętro, jeżeli chcesz tracić czas i paliwo i kasę to jedź do skierniewic plocka lub warszawy. W sochaczewskim sanepidzie cena jest porównywalna jak wszędzie. Co do obsługi nie mam zastrzeżeń, pani w okienku jest miła wszystko Ci dokładmie wytłumaczy, powodzenia

(2014/07/07 18:21)
Witam,ja załatwiałem sprawy do rozpoczęcia działalnosci w naszym Sanepidzie i mogę stwierdzic że trafiłem na najlepsze urzędniczki w dziale higieny komunalnej dwie panie sympatyczne- fachowa porada,miła i szybka obsługa byłem b.zaskoczony że tak można w urzędzie !!!pozdrawiam te panie i życzę udanych wakacji.

(2014/07/07 20:09)
Mega oszczędnego auta nie mam, ale różnica w cenie pomiędzy płockim a sochaczewskim sanepidem zniwelowała koszty wyjazdów do Płocka. Natomiast czy traciłem czas? No cóż, na dojazd w sumie parę godzin na pewno, ale dzięki temu nie zmarnowałem 10 dni na Sochaczew tylko w trzy dni miałem książeczkę w ręku, kiedy sytuacja tego wymagała.
A czy w porządku jest, że szpatułki z pojemnikami do badań (dostępne tylko w sanepidzie) w Sochaczewie są płatne (przynajmniej we wrześnio były) a te same w Płocku są za darmo?
I co śmieszne, szpatułki Sochaczew za darmo pobiera z sanepidu w Płocku :).

(2014/07/12 11:39)
Szkoda że wcale nie piszecie o postępach w sprawie dochodzenia z przekrętów w DPSie w Młodzieszynie. Taki duży przekręt, tyle osób ze stołkami powiązanych a tu ani mru mru

(2014/07/24 09:36)