Księża z Sochaczewa - TRAGEDIA!

/ 223 odpowiedzi / 2 zdjęć
KAROL - popieram w 200% to co napisałeś. Człowiek(?) pod nickiem "Dobry" jest ewenementem nie tylko w skali tego forum. Może warto poświęcić mu odrębny wątek...?:-)))

(2011/07/17 00:32)
Ani się waż, modest kumpla znalazłeś to idz do kibla i spuść się do szamba, rodzina czeka :)))

(2011/07/17 01:14)
Ani się waż, modest kumpla znalazłeś to idz do kibla i spuść się do szamba, rodzina czeka :)))

puściły nerwy i błysnąłeś jak zawsze swoją kulturą osobistą i argumentami nie do podważenia? :)
Szkoda, że skasowałeś opis o sobie: Nie lubię chamstwa i prostactwa :) naprawdę pasował do Twoich wypowiedzi.

MODEST
chyba nie warto. Taki wątek byłby raczej wyróżnieniem.

(2011/07/17 09:33)

Dobre, Admin powinien to gdzieś wyryć złotymi zgłoskami. Myślę, że dla większości forumowiczów jest to poziom nieosiągalny. 

(2011/07/17 10:18)

Tam, gdzie do pana przywiązańszy sługa

Niż w innych krajach małżonka do męża;

Gdzie żołnierz dłużej żałuje oręża

Niż tu syn ojca; po psie płaczą szczerze

I dłużej niż tu lud po bohaterze.

(2011/07/17 15:09)

¨`*• .¸♥¸.•*¸♥¸.•*´¨` *•
Żeby życie nie bolało
- trzeba je szanować.
Żeby do Nas wciąż się śmiało
- urazów nie chować.
Trzeba zawsze mieć nadzieję,
- że po trudnej chwili,
Szczęście do Nas się uśmiechnie
- ludzie będą mili.
Bo jesteśmy na tej Ziemi,
chwilkę bardzo krótką,
więc starajmy się, by ona
była dla nas - barwną nutką.
▓ஆ▓ஆ▓ஆ▓ஆ▓ ஆ▓ஆ▓

(2011/07/17 15:22)
a co powiecie o spotykaniu sie ksiezy z kobietami? swego czasu bylo bardzo glosno o tym, ostanio slychac tylko o kleryku ktory byl u nas na urlopie i jego milosnych podbojach

(2011/07/19 15:52)
Izabel konkrety, chcesz powiedziec że ty byłaś jedną z nich?
  Mnie nic o tym nie wiadomo. Weście się lepiej za porządki bo wokół posesji i bloków tylko brud brud ,  jak Rumuny , w przyszłym roku Euro aż wstyd cała Europa  będzie na nas patrzec a wy tylko ploty i ploty.

(2011/07/19 22:41)
Izabel konkrety, chcesz powiedziec że ty byłaś jedną z nich?
  Mnie nic o tym nie wiadomo. Weście się lepiej za porządki bo wokół posesji i bloków tylko brud brud ,  jak Rumuny , w przyszłym roku Euro aż wstyd cała Europa  będzie na nas patrzec a wy tylko ploty i ploty.

Dobry jeżeli Tobie nic o tym nie wiadomo to czemu się wypowiadasz i to jeszcze w taki sposób, że wkładasz komuś słowa w usta ? Człowieku ogarnij się, jeżeli mi o jakiejś sprawie nie wiadomo to po prostu się nie wypowiadam.
Jeżeli chodzi o sprawę którą poruszyła Izabel to cały czas istnieje tylko jest zamiatana pod dywan by nic z murów kościelnych nie wyciekło.
Nie jeden ksiądz miał, ma i będzie miał tzw. "utrzymanki".

(2011/07/20 07:24)
Dobry jeżeli Tobie nic o tym nie wiadomo to czemu się wypowiadasz i to jeszcze w taki sposób, że wkładasz komuś słowa w usta ?

rowerzysto ja Ci odpowiem: Bo to jest właśnie Dobry :)

co do spotykania się księży z kobietami ogólnie to jak najbardziej jest to naganne w końcu to księża i grzeszyć nie powinni a jeśli już to jak najmniej a tu takie ciężary.
Co do naszych sochaczewskich to pewnie się spotykają choć ja nigdy nie słyszałem o tym. Z jednej strony może to i dobrze bo już by całkiem zgłupieli z braku seksu.

(2011/07/20 09:26)
To nie są "utrzymanki" tylko tzw. "gosposie".  ;)

(2011/07/20 09:29)
bo ponieważ , dlatego ,że

Historyjki rodem seance fiction wyssane z palca, nakręcajcie się jeszcze bardziej.
 rowerzysta jak chcesz to ciebie mogę ogarnąćGdy ktoś wejdzie na to forum z innego miasta to pomyśli czytając was że w Sochaczewie mieszkąją albo same tłuki albo jakiś społecznościowy prymityw.

(2011/07/20 12:12)
bo ponieważ , dlatego ,że

Historyjki rodem seance fiction wyssane z palca, nakręcajcie się jeszcze bardziej.
 rowerzysta jak chcesz to ciebie mogę ogarnąćGdy ktoś wejdzie na to forum z innego miasta to pomyśli czytając was że w Sochaczewie mieszkąją albo same tłuki albo jakiś społecznościowy prymityw.

Przede wszystkim mnie nie strasz !
W jakim Ty świecie żyjesz jeśli uważasz, że tego typu historie są science-fiction ?
Zainstaluj sobie przeglądarkę  z poprawą błędów jeśli nie znasz pisowni wyrazów.
Jak zobaczą obcy ludzie Twoje błędy to dopiero sobie pomyślą o Sochaczewianach... wole sobie nie wyobrażać co.

(2011/07/20 12:22)
rowerzysta  a dlaczego sam jej nie zainstalowałeś skoro popełniasz błędy w pisowni?

(2011/07/20 13:00)
Nikogo nie straszę tylko uprzedzam jeśli już.  Taki sprawy powinny się opierać na faktach w tym przypadku jest to zwykłe pomówienie i  podlega pod kodeks  karny.  Prześladowcy!!!

(2011/07/20 13:10)
rowerzysta proponuję dać sobie spokój :) to nie ma sensu :) Nie i już. Dobry tak powiedział i tak na pewno jest. Księża są ideałami chodzącymi i już dawno zawiązali sobie ten tego na supeł i nawet do głowy im nie przychodzi gdzieś coś z jakąś kobietą. Przecie papa zabronił a jak papa zabroni to nie wolno i już.

(2011/07/20 13:21)
I tak jak to zwykle w każdym prawie wątku bywa każdy sobie wzajemnie wytknie to i owo... ubliży i na tym się kończy a klechy się cieszą i dalej balują za pieniążki swoich owieczek i mają to w głębokim poważaniu bo przecież ich czas jest bardzo cenny...

(2011/07/20 15:04)

(2011/07/20 15:19)
jestescie naiwni sadzac ze nie maja kobiet moja kolezanka sie spotykala z klerykiem ktory na dodatek zarzekal sie ze dla niej odejdzie z seminarium .a co do ksiezy to szkoda gada... ktory normalny facet wytrzyma bez kobiety?

(2011/07/20 15:19)
Szczawiu ja nie wiem ale nie lubię potwierdzac nieprawdy ani powtarzac plotek , Bo ktoś tam powiedział że tamten powiedział  bo ktoś mu powiedział itd., jakaś koleżanka , a więc ten stryjeczny brat ciotecznej siostry mojego byłego  męża z jej pierwszego małżeństwa , itd . Ich język lata , lata jak łopata. Nie wiem materacem niczyim nie byłem i się tym nie interesowałem . Najlepiej niech każdy pilnuje swojej dupy. Nikt nie wymieni nazwiska kto z kim gdzie i kiedy bo wiadomo , każdegop nawet anonimowego użytkownika portalu z łatwościa można namierzyc i że takie pomówienia grożą wytoczeniem procesu sadowego , i tak najlepiej pisac bezosobowo że ktoś tam coś tam i w zasadzie niewiadomo o co chodzi i czy napewno. A plotka idzie w świat. Ludzie dajcie życ. Izka to ty fajne masz koleżanki , dasz jej numer:)?

(2011/07/21 01:31)
Izka ty jakaś zboczona jestes , ty się lecz

(2011/07/21 01:32)
Izka ty jakaś zboczona jestes , ty się lecz

Nie widzę nic zboczonego w wypowiedzi Izabel...

(2011/07/21 08:46)
Szczawiu ja nie wiem ale nie lubię potwierdzac nieprawdy ani powtarzac plotek

Nikt nie prosi Cię i nie wymaga od Ciebie potwierdzenia ani powtarzania tych informacji lub jak wolisz plotek. Możesz w to wierzyć lub nie. Ty jednak zdecydowanie zaprzeczasz wszystkiemu obalasz i ubliżasz ludziom nazywając tłukami i prymitywami. Tylko dlatego, że jest tu coś nieprzychylnego Kościołowi. Niewygodna prawda nie? Jak się zarzuca łapczywość i pazerność klechów to pada odpowiedź Ksiądz tez człowiek i samochód mieć musi. W tym wypadku ksiądz nie człowiek i nie musi załatwiać swoich potrzeb? Pociąg seksualny to jest naturalna sprawa niezależnie od zawodu jaki wykonujesz i natury nie oszukasz. Natura nie patrzy czy nosisz sutannę czy strój strażaka czy garnitur. No chyba że twierdzisz, że to ich Pan Bóg kieruje potrzebami księży :))))

(2011/07/21 10:15)
A gdyby rozwinąć myśl Izki i twoją jeszcze bardziej to w ogóle każdy ślub , miłość , wierność była by zwykłą fikcją

Izka:

tory normalny facet wytrzyma bez kobiety?

No jeśli wg statystyk mężczyzna w ciągu dnia myśli 17 razy o seksie a kobieta aż 34 to chyba  nikt.
 Niemniej myślę a raczej wiem na pewno  że jest jeszcze znaczna część ludzi którzy nie myślą genitaliami.

(2011/07/21 10:40)
A jeśli któryś klecha zrobi dziecko jakiejś pannie zadedykuję mu nasz najnowszy przebój: Serdecznie zapraszam:

http://robin.wrzuta.pl/audio/7EbkMhaz1Ug/ellys_band-fajtlapa_nie_wziol_prezerwatywy_-kompozycja_wlasna

(2011/07/21 10:45)