Księża z Sochaczewa - TRAGEDIA!

/ 223 odpowiedzi / 2 zdjęć
wszystkieryskitofajnechlopaki3 :

Może i księża nie są w 100% uczciwi ale to tylko ludzie i tez mogą błędy popełniać .

Kurde zwykli ludzie też popełniają błędy, gorsze niż np. taki ksiądz.
Więc skończcie ten temat. ;] !
Bo aż żal to czytać.

I przepraszam bardzo ale ja tu Agresji nie widzę.

(2011/07/25 22:50)
popieram wszystkieryskitofajnechlopaki. No bo w sumie nad czym się tu rozczulac ? Niewiemy czy Izce coś się uroiło , bo w sumie szybko sie wycofała z puierwszej wersji zaczęła kręcic że to jakaś koleżanka a w końcu  wyszło  ze ten typ tak ma to pewnie posówa panienki , i teraz nikt nie wie o co chodzi . A ja wyszłem na fanatyka który zawzięcie broni kleru . Naprawdę nie chce mi sie już na ten temat pisac , bo jest nudny jak flaki z olejem. W sumie to  można by to raczej zakończyc bo nic nie wiemy na ten temat . A skoro nie wiemy to wychodzą tylko same głupoty i jakieś niepotrzebne spory.
Pozdrawiam Dobry.

(2011/07/25 23:27)
wszystkieryskitofajnechlopaki3 Wiesz ty to lepiej zajmij się sobą.a po 2 co ty człowieku wiesz o zyciu??? zostałeś chyba bardzo zraniony przez życie że tak najeżdzasz na kościół i księzy. kiedyś może być za późno...

(2011/07/25 23:46)

Ostatnio temat skupił się na jakimś kleryku a tak naprawdę przeczytajcie dokładnie pierwszy post o czym była mowa, jak w temacie...:) Przykro, że jednemu się dostanie za wszystkich ale kleryk jeszcze może zmienić zawód jeśli widzi piękno, urodę kobiet i czuje popęd...:)

Jest wiele zawodów w których odpowiedzialność stawiana jest na pierwszym miejscu, jak widać pewnych spraw nie przeskoczymy a tłumaczenie, że kleryk to też człowiek akurat w tym przypadku nie pasuje. Pozdrawiam wszystkich co się ostatnio zalogowali by bronić kler...ka...:) nikt nikogo do swoich racji nie przekona i po co ta rozmowa...:)

Cieszę się tylko z tego, że nie muszę już czytać samych wypocin dobrego...:) ten to dopiero ma gadane na każdy temat ale bez sensu...:) byle gadać co popadnie...hej stary nie wysilaj się tak...:)

Karol

(2011/07/26 00:03)
Popieram : Karola997 Ma 100% racje. ! Nie ma sensu ciągnąć tego tamatu. ;) Pozdrowionka. ;)

(2011/07/26 00:07)
Karl do cholery nawet ładnie zaczołeś , ale oczywiście agresja z ciebie maluczki człowieku musiała popłynac i jak zwykle się czepiasz. Napewno większy jest sens mopich wypowiedzi niż twoich  bo ja nikogo się nie czepiam tylko piszę zawsze na temat. A tak już jest wg. przysłowia że agresja rodzi agresję i jak ktoś mi pojedzie to dziwi się jak "idiota" że mu oddaję albo że mu pojadę ostrzej. Ze mną niema żartów bo ja się znam na żartach":)
 Karol nie pisz takich bzdur . Ksiadz może zmienic sobie zawód. znam ludzi którzy tracą pracę w wieku powyżej 35 lat i pracodawcy rozkładają ręce na ich widok iż w tym wieku nie maja najmniejszych szans na zatrudnienie. Co cie to obchodzi jeszcze tylko brakuje żebyś im powiedział aby poszli żebrac pod kościół bo chyba trzeba miec albo dusze faszysty albo byc cyborgiem bez duszy i serca żeby człowiekowi w średnim wieku powiedziec zmień se pan zawód wiedzac ze w tym kraju jest ogromne bezrobocie które stale rośnie. Ciesz się że masz pracę bo jutro możesz jej nie miec. Wtedy ci powiem zmień se pan zawód. 

Jest taka choroba psychiczna że ludzie wierzą w to co sobie wymyślili poprzedniego dnia i chyba niektórzy na nią zapadli. Jak Na razie Karol to nic nie wiadomo i chyba nie czytasz postów więc po co na nie odpowiadasz? Nikt nikomu nic nie udowodnił a nawet Izabela tego nie potwierdza tylko wychodzi z jakiegoś założenia że tak może byc. Oczywiście ze może ale jeśli tak by się stało to dotyczyło by to konkretnych osób z konkretnego miejsca a nie ogółu.

(2011/07/26 00:26)

misiek2,

Mam bardzo udane życie (tyle ci musi wystrczyć). Takie jest życie,a księża to nie aniołki i co innego na mszy, a co innego po mszy.

Może inaczej byśmy pisali o księżach, gdyby nie ich codzienna postawa, drogie samochody, przepych na plebaniach, kobiety, młodzi chłopcy, hazard, wygłaszanie manifestów politycznych podczas mszy ( głosujcie na nich, bo tamci to ...).

To się bardzo oddaliło od kościoła jaki pamiętam z lat 80-tych, niestety. 

Na marginesie - takie personalen wycieczki świadczą o ukrytej agresii / uczą tego na 1 roku psychologi.

(2011/07/26 09:38)
wszyskieryski  a gdzie ty to słyszałeś żeby ksiądz mówił na kogo masz głosować?  Może w radiu Maryja ale to juz inny rozdział i inny temat   . Najwięcej o księżach do powiedzenia maja ci którzy do kościoła nie chodzą. Kolejne oszczerstwa jak widzę. A może z kołyski na główkę wypadłeś

(2011/07/26 09:45)
...aż żal to czytać.

Mam taką radę. Nie czytaj nie będzie Ci żal.

Czepiliście się tej Izabel zupełnie moim zdaniem bezpodstawnie. Napisała o swojej koleżance i jakimś tam kleryku. To, że ktoś zapytał czy chodzi o jakiegoś tam Kacpra nie znaczy, że ona oczernia tego człowieka. Jeśli Izabel założy tu temat, że jeden z forumowiczów okradł np. Biedronkę a Dobry zapyta czy to chodzi o Szczawia to powinienem podać do sądu Izabel?
Sami zrobiliście z tego plotę, bo się produkujecie niepotrzebnie czy to ten czy tamten a czy mu wolno czy nie czy to moralne czy nie. Jeśli koleś jest klerykiem i spotyka się z panienkami w celach wiadomych to jasne jest, że nie powinien i tyle i po diabła się rozwodzić, że to tylko facet i może popełniać błędy?
wszystkieryskitofajnechlopaki3 został już niemalże posadzony o obrazę uczuć religijnych a jeśli nie to na pewno by został jak temat się jeszcze pociągnie. Już się okazuje, że został skrzywdzony (ciekawe czy przez księdza), nic nie wie o życiu itd. Absurd jakiś. Odzywka jak zawsze kiedy brak argumentów.

Każdy popełnia błędy tylko jednym jest to z automatu wybaczane za innymi się ciągnie do usranej śmierci. Skoro księza to tez ludzie i maja prawo do błędów powinni być trak samo traktowani jak wszyscy inni. Tu jak widać w tym wątku i jeszcze tym o opodatkowaniu Koscioła rzymskokatolickiego nie są. Nie tylko przez polskie prawo, rząd ale przede wszystkim przez społeczeństwo.

a tak, żeby się czepić powiem tak: Lepiej że spotykają się z kobietami, które tego chcą ci co się rzecz jasna spotykają niż mieliby się spotykać z małymi dziewczynkami czy chłopcami jak niestety niektórzy. Co też zamiata się pod dywan.

Izabel trochę dziwni mnie to podejście zerwania przyjaźni, bo się spotykała z klerykiem, ale to oczywiście moje zdanie.

(2011/07/26 09:54)

Dobry,

Gdybyś chodził do kościoła, to byś to usłyszał, no chyba że w pewnych momentach tracisz wzrok i słuch - choroba hipokrytów.

Brakuje tylko żebyś nazwał mnie poganinen, heretykiem itp.

Chłopie tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka uczyłeś się w ubiegłym roku na krakowskim przedmieściu w Warszawie.

Ps. Nie pisze się "wyszłem" tylko wyszedłem.

(2011/07/26 10:11)
wszystkieryskitofajnechlopaki to nie pisz wyszłem tylko wyszedłem tak jak się powinno pisać.

szczawiu

Każdy popełnia błędy tylko jednym jest to z automatu wybaczane za innymi się ciągnie do usranej śmierci. Skoro księza to tez ludzie i maja prawo do błędów powinni być trak samo traktowani jak wszyscy inni. Tu jak widać w tym wątku i jeszcze tym o opodatkowaniu Koscioła rzymskokatolickiego nie są. Nie tylko przez polskie prawo, rząd ale przede wszystkim przez społeczeństwo.

To się wszystko zgadza  tylko ze jak jaiś sldowiec lub peowiec jest podejrzny o popełnienie przestępstwa lub prokuratura toczy postępowanie to dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok to zaraz że to pomówienie itd , a czy zapadł wyrok w sprawie księdza czy sąd Biskupi coś zdecydował? . Bo o ile mi wiadomo curia w takich sytuacjach odwołuje księdza z parafii i trafia on do zakonu jeśli nie zostanie on wykluczony całkowicie z kapłaństwa. Zresztą nieważne
Przecież tą religię która tak ci nie na rękę wymyślili Żydzi których tak bronisz.. Chodzi o wywołanie tu sztucznego sporu co się przerodziło w dyskusję katolików z ateistami kto kogo atakuje?. Szczawiu jeśli mówisz o tolerancji i poszanowaniu praw innych ludzi  wymagaj tego najpierw od siebie.

(2011/07/26 11:30)
wszystkieryskitofajnechlopaki to nie pisz wyszłem tylko wyszedłem tak jak się powinno pisać.

szczawiu

To się wszystko zgadza  tylko ze jak jaiś sldowiec lub peowiec jest podejrzny o popełnienie przestępstwa lub prokuratura toczy postępowanie to dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok to zaraz że to pomówienie itd , a czy zapadł wyrok w sprawie księdza czy sąd Biskupi coś zdecydował? . Bo o ile mi wiadomo curia w takich sytuacjach odwołuje księdza z parafii i trafia on do zakonu jeśli nie zostanie on wykluczony całkowicie z kapłaństwa. Zresztą nieważne
Przecież tą religię która tak ci nie na rękę wymyślili Żydzi których tak bronisz.. Chodzi o wywołanie tu sztucznego sporu co się przerodziło w dyskusję katolików z ateistami kto kogo atakuje?. Szczawiu jeśli mówisz o tolerancji i poszanowaniu praw innych ludzi  wymagaj tego najpierw od siebie.

(2011/07/26 11:30)

Dobry,

W teamcie "wyszełm" sprawdz swój wpis z "wysłano: 2011/07/25 23:27"

W sprawie duchowieństwa nie zapadają wyroki, bo jak chciałbyś zauważyć, malwersacje finansowe czy molestowanie seksualne, jest po prostu zamiatane pod dywan, zarówno przez prokurature jak i władze kościelne.

(2011/07/26 11:42)
Przecież tą religię która tak ci nie na rękę wymyślili Żydzi których tak bronisz.. Chodzi o wywołanie tu sztucznego sporu co się przerodziło w dyskusję katolików z ateistami kto kogo atakuje?. Szczawiu jeśli mówisz o tolerancji i poszanowaniu praw innych ludzi wymagaj tego najpierw od siebie.

Spisek ateistów jednym słowem i atak na katolików? A może to jednak spisek żydów i masonów? Hołoty Kwasa i Millera? Jesteś naprawdę niesamowity. Na szczęście forum Cię już zna :)

Ja zawsze wymagam poszanowania praw innych dlatego tak często mówię o poszanowaniu moich praw jako ateisty właśnie. Myślę, że tolerancja jest mi zdecydowanie bliższa niż Tobie, ale nie musisz się zgadzać :) i chyba nie ma co ciągnąć tego wątku, bo to już byłby trzeci w tym temacie :)

ps. gwoli poprawności językowej tę religię nie tą religię :)

(2011/07/26 11:51)
Szczawiu nietolerancję mi przypisałeś z powodu propisowskich pogladów. To jest tak jak powiedział jeden z poliyków SLD że Jeśli mi się nie podoba bałagan u kolegi na biurku to nie znaczy ze mam bić jego kolegów.
 Ja nigdy nie deklarowałem swojej przynależności do jakiejko jlwiek partii .

(2011/07/26 11:58)
Szczawiu nietolerancję mi przypisałeś z powodu propisowskich pogladów.

a kiedy jeśli można wiedzieć?

(2011/07/26 12:31)

May
Szczawiu masz rację, ale nie zmienia to faktu, że ten kleryk, kacper czy jak mu tam...
zrobił źle, z tego co się słyszy na ulicach sochaczewa i nie tylko to zranił on wiele dziewczyn;
Czy to jest normalne rozkochać w sobie dziewczynę (nie wnikając w szczegóły), a później ją rzucić?

(2011/07/26 14:03)
Czy to jest normalne? :) Zależy co ktoś przyjmuje za normalność. Tylko o czym mu tu mówimy? Czy jest normalne, że ksiądz rozkochuje w sobie dziewczynę? Czy jest normalne, że dziewczyna zakochuje się w księdzu? Czy jest normalne, że on ją rzuca? Czy normalne jest, że dziewczyna się spotyka z księdzem i liczy na coś? Zakładam, że ta kobieta wie o "pracy" swojego ukochanego.
Ja nie wiem nic o Kacprze. Nie znam już kleryków z sochaczewskich parafii, może dlatego nie słyszałem nigdy nic o tych rzekomych panienkach itp.
Swoją drogą skoro jest taki koleś i jak to tu napisane słyszy się o jego wybrykach na ulicach Sochaczewa to czemu parafianie nic z tym nie zrobią?

(2011/07/26 14:20)

Każda zła oponia o księżach wywołuje agresje, obrażanie ( a gdyba taka debata toczyła się gdzieś na sali, to pewnie zakończyło by bijatyką ze strony zwolenników księży / wide krakowskie przedmieście rok temu).

(2011/07/26 14:53)
"Ptaki Ciernistych Krzewów" to dobry film i wzbudza emocje
 Widzisz nauka kościoła zakłada że Bóg każdemu dał wolną wolę . Ty zrobisz z tym co chcesz. Po śmierci  na sądzie ostatecznym dowiesz się czy dobrze ją wykorzystałeś, dotyczy to zarówno księdza jak i tej młodej dziewczynycyt.  z piosenki t. Nalepy " Bo w tym cały sens istnienia żeby umiec życ" napewno wielu się już zastanawiało co to znaczy umiec życ, tzn ,.jak?
  Czy osądzanie innych jest normalne czy prawidłowe , kiedy wielu z nas a praktycznie każdy popełnia błędy , popełnia rozmaite grzechy i staniemy przed sądem Bożym i Bóg zapyta , znasz pismo św. i znasz " Kto jest bez grzechu niech [pierwszy rzuci kamieniem" , i co mu odpowiesz jak dziecko z 3 klasy podstawówki " Bo ja myślałem"?
 W wojsku by ci powiedzieli nie jesteś od myślenia tylko od wykonywania rozkazów hahaha :)
  Dobra bo się rozpędziłem . Ale czy mamy moralne prawo pouczac i osadzać. innych, czy jesteśmy tacy  wstrzemięźliwi , czy sami nie patrzymy za płcią przeciwną w kontekście erotycznym , itd, itd.?

(2011/07/26 14:58)

Dobry,

Sami patrzymy na kobiety z różnymi myślami, tylko że my nie przsięgaliśmy przed Bogiem życia w "czystości".

Jeżeli ktoś coś innego mówi, a coś innego robi, to społeczeństwo kogoś takiego odsuwa na margines życia, bez znaczenia czy jest to murarz, nauczyciel czy ksiądz.

Dlatego że jest to ksiądz, to mamy udawać że nia ma tematu ?!?!?! 

Właśnie nie, takie osoby będące wyżej w hierarchi społecznej  powinny być publicznie wskazane i powiedziane ludziom że tak nie można.

(2011/07/26 15:16)
No to idź i mu powiedz zamiast wałkowac wkółko i to samo na okrągło. Ja się teraz zastanawiam ile i jakich par butów i ile paczek kondomów wziąc na wakacje a nie nad dupa księdza który zapewne po powrocie udzieli mi rozgrzeszenia :P, przynajmniej będę próbował

(2011/07/26 15:35)
Sam majac 16 lat zastanawiałem się czy nie wybrac drogi kapłaństwa , ale lubię kobiety i lubię się z nimi kochac i gdyby coś takiego potem się zdarzyło zaszczuli byście mnie jak psa.  No i ja jako człowiek uczciwy uważałem że niema w tej sprawie kompromisów albo to albo to.

(2011/07/26 15:45)
DOBRY !!!  Proponuję skopiować w jedno wszystkie Twoje wpisy i dać do przeczytania/zapoznania/nauczenia Twoim dzieciom..... To co piszesz, jak piszesz a przede wszystkim jak myślisz, na pewno będzie odpowiednim drogowskazem życiowym dla nich...
Zastanów się chłopie nad wszystkim.....

(2011/07/26 15:46)
TO O TYM KSIĘDZU CHYBA MOWA

(2011/07/26 15:49)