Księża z Sochaczewa - TRAGEDIA!

/ 223 odpowiedzi / 2 zdjęć
MODEST niech każdy najlepiej pilnuje sam siebie, i wychowuje swoje dzieci.

(2011/07/26 15:53)
Chryste Panie . Wy jeszcze to wałkujecie a ja już pół świata zwiedziłam. Dobry weź lepiej już jedź na te wakacje bo Oni chyba się uzależnili od Ciebie i nie mogą przestać.

(2011/07/26 16:01)

misiek2,

Mam bardzo udane życie (tyle ci musi wystrczyć). Takie jest życie,a księża to nie aniołki i co innego na mszy, a co innego po mszy.

Może inaczej byśmy pisali o księżach, gdyby nie ich codzienna postawa, drogie samochody, przepych na plebaniach, kobiety, młodzi chłopcy, hazard, wygłaszanie manifestów politycznych podczas mszy ( głosujcie na nich, bo tamci to ...).

To się bardzo oddaliło od kościoła jaki pamiętam z lat 80-tych, niestety. 

Na marginesie - takie personalen wycieczki świadczą o ukrytej agresii / uczą tego na 1 roku psychologi.

No i wyszło szydło z worka, cała afera została rozdmuchana przed wyborami. Wiadomo ci co rzadzą teraz  jak i lewica nie maja społeczeństwu nic innego do zaproponowania jak tylko oczernianie , szkalowanie i przedstawianie konkurencji w jak najgorszym świetle.
Z satysfakcją obejrzę w ich zaprzedanych mediach  wzmiankę w informacjach " Sztandar Platformy Obywatelskiej z Sejmu Wyprowadzić":))

(2011/07/26 16:41)
na pewno pod nickiem Izka25 i Izabel kryje się sam Tusk.

(2011/07/26 17:10)

May

Szczawiu napisał:

"Czy to jest normalne? :) Zależy co ktoś przyjmuje za normalność. Tylko o czym mu tu mówimy? Czy jest normalne, że ksiądz rozkochuje w sobie dziewczynę? Czy jest normalne, że dziewczyna zakochuje się w księdzu? Czy jest normalne, że on ją rzuca? Czy normalne jest, że dziewczyna się spotyka z księdzem i liczy na coś? Zakładam, że ta kobieta wie o "pracy" swojego ukochanego.

Ja nie wiem nic o Kacprze. Nie znam już kleryków z sochaczewskich parafii, może dlatego nie słyszałem nigdy nic o tych rzekomych panienkach itp.
Swoją drogą skoro jest taki koleś i jak to tu napisane słyszy się o jego wybrykach na ulicach Sochaczewa to czemu parafianie nic z tym nie zrobią?"

Może i robią, tego nie wiemy...
Ale to chyba w gestii skrzywdzonych dziewczyn jest poinformowanie o jego wybrykach kompetentnej władzy. Chyba zgodzisz się ze mną?

(2011/07/26 17:27)
Ale to chyba w gestii skrzywdzonych dziewczyn jest poinformowanie o jego wybrykach kompetentnej władzy. Chyba zgodzisz się ze mną?

też, ale nie tylko

każdy może zgłaszać przestępstwo nie tylko pokrzywdzony zwłaszcza jeśli ten "przestępca" naucza innych jak żyć moralnie i zgodnie z przykazaniami boskimi czy przepisami prawa. Jak policjant z drogówki kogoś potrąci to nie tylko potrącony ma prawo i obowiązek to zgłosić :)

(2011/07/26 17:54)
szczawiu weż Ty się lepiej puknij w ten cymbał głupi a nie tu jakieś głupoty wypisujesz i brednie i oczerniasz chłopaka. ciekawe jak tobie by ktoś zszargał opinie . żygać mi się chce jak piszesz takie rzeczy . zastanów się lub idź do psychiatry:)

(2011/07/26 21:56)
MAY skoro nic nie wiesz o tym chłopaku to po jaka cholere się wypowiadasz na jego temat?? śmieszny jestes i bez rozumu:)

(2011/07/26 21:58)
misiek2, czytaj ze zrozumieniem. Polecam.

(2011/07/26 22:50)
Zrozumienia a interpretacja to dwie różne rzeczy, On chyba zrozumiał ale każdy interpretuje to co czyta po swojemu Szczawiu

(2011/07/27 08:31)
ale ja chyba nie piszę językiem literackim, który każdy może zinterpretować na swój sposób a zwłaszcza zupełnie odwrotnie niż to co chciałem przekazać.
Czy w moich wypowiedziach gdzieś oczerniam i szargam opinię jakiegoś gościa o imieniu Kacper, którego jak napisałem nawet nie znam i pierwszy raz o nim słyszę? Wystarczy czytać dokładnie to co jest napisanie we wszystkich postach a nie po łebkach.
misiek2 nie przeczytał, nie zrozumiał, ale ubliżyć mi już mu nie przeszkadzało.

(2011/07/27 09:01)
Wiecie co wam wszystkim powiem?
Naprawdę żal to czytać.
I z tego co piszecie bo po prostu brak słów bo jeden obraża drugiego i tak w kółko.
Więc proponowałabym zakończyć ten temat bo i tak nikt do prawdy nie dojdzie, a tworzą się tylko słowne konflikty międzyludzkie. I powoli te wasze walki słowne robią się śmieszne , po ile wy macie lat? bo ja sądzę że po 10 . Bo licytujecie się w tych wypowiedziach jak małe dzieci o zabawkę. ;].

(2011/07/27 17:18)
eeeeee nie ma co stosować eutanazji
temat i tak prędzej czy później sam umrze chyba, że pojawią się nowe "rewelacje" :)

(2011/07/27 19:09)

May
Misiek2 wypowiadasz się jakbyś ty był tym klerykiem!;)

(2011/07/29 01:05)
Dobry wątek.
Idziemy na rekord.

A od czego to się w ogóle zaczęło? ;)

(2011/07/29 14:51)
Zaczęło się od tego, że ludzie koniec tematu. Bo wasza gadka mnie nudzi bo juz nie macie nowych argumentów powtarzacie się i przy tym też każdy każdego obraża. ;)

Dla mnie ten temat sensu nie ma bo i tak nie dojdzie nikt czy to prawda więc nie wiem po co wątek o takim temacie powstał w ogóle,ludzie zajmijcie się własnym życiem a nie czyimś. Każdy i tak odpowie za swoje własne błędy. ;]

(2011/07/29 15:23)
Dobry wątek.
Idziemy na rekord.

A od czego to się w ogóle zaczęło? ;)

Musze przyznać, że nie przypominam sobie dłuższego tematu, ale ten spokojnie można by podzielić na dwa różne.

1. Pazerność i chamstwo niektórych kleryków
2. Popęd seksualny, przestrzeganie celibatu i moralność niektórych kleryków

Po takim podziale nici z rekordu

(2011/07/29 20:00)
Szczawiu jak chcesz wszystkie Off Topic liczyć to mamy jeszcze:

- dyskusja o polityce
- dyskusja o prawie
...
...

Na 4ej stronie się wyłączyłem, ale pewnie w międzyczasie była jeszcze krótka dyskusja o sprzątaniu po psach i wpływie posiadania odpowiednich zwierząt na preferencje polityczne i religijne.

(2011/07/29 20:19)

Ta dyskusja chyba już nie podnieca dobrego...:) co tam księża i ich moralność...nie brykają ile wlezie....dobry i tak pokutę ma malutką....teraz bardziej ekscytuje się wykopami za kościołem...:) lubi mnie facio-dobry i se gadamy, a że przy okazji o lokalnych sprawach to nic...tam też jest dużo wpisów...:) o polityce też mam wykład...:) a jaki o demokracji...:) zapraszam do dyskusji...:)

Karol

(2011/07/29 20:35)
Z przykrością muszę zgodzić się z wypowiedziami poprzedników.Ostatnio zaszedłem do kancelari aby porozmawiać na temat chrztu dziecka i niestety przez domofon usłyszałem że ksiądz nie ma czasu zemną gadać a poza tym jest już po godzinach pracy i nie będzie rozmawiać.Skoro ich posługa jest tylko w godzinach pracy to nie dziwię się że ludzie odchodzą z kościoła.Jezus wyraźnie kiedyś powiedział "Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie".Niestety co niektórzy kapłani zapominają po co i komu służą.

(2011/07/30 21:52)
 A nie przyszło ci do głowy  że ksiądz mógł mógł się szykować na mszę lub robić jakieś codzienne ludzkie sprawy? Może naprawdę akurat nie miał czasu. proponowałabym więcej wyrozumiałości której zazwyczaj ludzie wymagają od innych a bardzo rzadko od samych siebie. Ty odebrałeś to w taki sposób że ksiądz cię zignorował ale  może nie zrobił tego celowo może miał jakieś wazne sprawy. posługa nie oznacza ze ktoś jest 24 godziny na dobę do waszej dyspozycji na kiwnięcie palca.

(2011/08/01 13:26)

eff

Czy na tym forum istnieje taki ktoś jak Admin ?

Chyba, że to ktoś z nas i żeby forum nieupadło podbija wszystkie wątki aż się nam nie znudzi.

(2011/08/01 14:31)

May
Może wrócimy jednak do tematu. Bo to został stworzony ten wątek aby o nim rozmawiać i się dzielić swoimi refleksjami. A nie będziemy schodzić na tematy niezwiązane z nim: typu "czy jest tu jakiś admin". Na to pytanie można założyć osobny wątek!:)

(2011/08/01 23:21)