kto posprzata plakaty po mma?

/ 9 odpowiedzi
D.wieczór.Mam propozycję ,może uczniowie p.Cypla lub p.Cyplów zamiast biegać na treningu lub bić w worek pobiegaliby po naszym mieście posprzątać afisze z drzew ,które zawiesili.Impreza zgadzam się ,dlaczego z naszych podatkow ZGM po raz nasty chyba ma sprzątać z drzew plakaty wywieszone naprawdę w mnogiej ilośći.
bo zawiesza się łatwo ale posprzątać po sobie to już nie.

(2013/12/19 21:32)

Mistrzu, daj tą radę kandydatom na  radnych i ich rodzinom po następnych wyborach!

Po nich to dopiero jest co sprzątać.

Ps. ludzie z ZGM jakby nie mieli co sprzątać, nie mieli by pracy.

(2013/12/20 06:27)

czego sie czepiacie? jakos po wyborach p. malecki nie biegal i nie zbieral swoich plakatow, pan osiecki tez nie, PO tez nie i PIS tez nie nawet swojego czasu samoobrona..

chwilowki kredyty tez jakos nie zbieraja ze slupow swoich ogloszen.. nie masz juz chyba co robic tylko sie przypierdzielac o byle co... stan w kolejce po karpia albo ferbjego :D

wesolych!

(2013/12/20 08:06)
kacperskyy dobrze napisałeś,nudzi się chyba co nie którym .

(2013/12/20 09:45)
Dokładnie, nudzi się niektórym, na mieście wisi multum plakatów przeterminowanych, więc nie rozumiem po co się czepiać akurat plakatów MMA.... zwykłe społeczniactwo, za robote się weź to nie będziesz zwracał uwagi na takie pierdoły.

(2013/12/20 09:54)
Moim zdanie rozwieszanie ulotek ,plakatów,itp rzeczy powinno być za  zgodą urzędu miasta z oczywiście wniesioną odpowiednią opłatą za późniejsze ich ewentualne usuwanie,jeżeli właściciel nie zrobi  tego sam .

(2013/12/20 10:06)
mogą w to miejsce robić co innego,dla mnie to czyste cwaniactwo zawiesić zarobić i olac

(2013/12/20 15:03)
akurat pracuję i nie pisz mi co mam robić po to płacimy podatki żeby je wykorzystać na słuszne prace porządkowe 

(2013/12/20 15:06)
Mistrzów masz pewnie dwóch na Sienkiewicza.Mam swoje zdanie.

(2013/12/20 15:07)