KTO POZNAJE??

/ 7 odpowiedzi
PORZUCONY DOMOWY MŁODY KOT NA ULICY TOPOLOWEJ.......BŁĄKA SIE OD JAKIEGOŚ CZASU I SZUKA KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM........BARDZO GRZECZNY NIE BOI SIE PSÓW, LUBI DZIECI , TULI SIĘ DO CZŁOWIEKA MRUCZY MA PRZEPIĘKNE ZIELONE OCZY ....PROSZĘ O NOWY DOM DLA NIEGO IDZIE ZIMA I BĘDZIE MU CIĘZKO PRZETRWAĆ.......NIE BĄDZMY OBOJĘTNI NA LOS I ŻYCIE INYCH....KONTAKT 606744812

Kot jest mega fajny, szkoda że samotnie się błąka.
Niestety właściciel podrzucił go którejś niedzieli rano, niestety nie widziałem numerów rejestracyjnych samochodu.
Chodaków ma pewien problem z podrzucanienim zwierząt przez jebanych właścicieli, którzy znaleźli sobie sposób, na usuwanie problemów ze swoich gospodarstw.
Ale na ku***stwo ludzi się nie poradzi....

(2018/10/08 07:43)
A na dodatek jak jedna mieszkanka bloku na Topolowej postawiła pod krzewam kartonik by sie tam schronił to jej sąsiad zalał go wodą. Skąd ta nienawiść do tych zwierząt. Nikogo nie ugryzą, nie zakłocaja spokoju, bo nie szczekają i raczej uciekają od ludzi Można by postawić jakiś domek dla tego kotka, żeby przetrwał zimę, ale zaraz bedzie zniszczony.

(2018/10/08 08:32)
Polak tak ma, jak czegoś (kogoś) nie rozumie, to niszczy, neguje, psuje, itd...

(2018/10/08 10:37)
A jednak ludzi dobrej woli jest trochę, kotek jak widać po nim jest dokarmiany.

(2018/10/08 17:37)
A jednak ludzi dobrej woli jest trochę, kotek jak widać po nim jest dokarmiany.

(2018/10/08 17:37)
w kilku krajach Europejskich jest dozwolone trzymanie zwierzaka ale tylko w towarzystwie drugiego,jeden kot-powinien być dugi,jeden pies powinien być drugi, papużki nierozłączki,nawet jedna ryba w wypasionym akwarium się nie utrzyma -i ogródek ,a nie 4 piętro w blokowisku,zwierzaki idą na wolność bo nie znaja terenu-pies powinien być oprowadzany w dużej odległości od domu,a nie naokoło bloku żeby się odlać,powinien znać dość odległe miejsca od swojego siedliska ,nie zgubiłby się,-koty to inna bajka,a na wywozenie i porzucanie pupila bo zły!!-a to dlatego że nie ma w domu partnera--to biczowanie " właściciela"aż zdechnie(właściciel)

(2018/10/09 11:11)
U nas jest "wolna amerykanka", tym bardziej słynna historia o obowiązkowym chipowaniu zwierząt. Słyszałem tą legendę jakieś kilka lat wstecz. I co z tego zostało? No nic, bo przecież nikt nie będzie zajmował się bzdetami, jakieś tam zwierzeta...
Jedyne za co mogę pochwalić miasto, za niekończący się strumień dotacji na zabiegi dla bezdomnych zwierząt. Problem niestety polega na tym, jak zapobiegać bezdomności, podrzucaniu i nauczyć to chłopskie społeczeństwo szacunku do zwierząt.
Mamy wzorce: Holandia, Szwecja, Niemcy, przecież to tylko kawałek od nas, ale im bardziej na wschód tym stan umysłu bardziej polski.
Zastanawiałem się kiedyś, czy zdarzy się to za mojego zycia? Śmiem wątpić, bo w ludzi od dawna nie mam już wiary.

(2018/10/10 09:41)