Kto wystapi na dniach Sochaczewa 2015?

/ 11 odpowiedzi
Na stronie urzędu miasta pojawiła się następująca wiadomość:

http://sochaczew.pl/home/newsshow2/10179?title=Kto-wystapi-na-Dniach-Sochaczewa-2015-filterId=1&sochaczew
Niby przyjemnie, że w końcu (nie pamiętam, żeby kiedykolwiek ktoś pytał mieszkańców o zdanie w tej kwestii) UM stwierdził, że chce trafić w gusta mieszkańców. Ale jakoś tak podświadomie czuję kampanię wyborczą. To już kolejny przykład (po ilości imprez, biegów, pikników, targów,  dodatkowego kina plenerowego, doposażenia siłowni itp..) aktywności burmistrza w tematach, które dotyczą przyjemności mieszkańców. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ktoś chce nam zamydlić oczy? Nigdy nie włączałam się w politykę i nie wyrażałam swojej opinii, ale od dłuższego czasu z zaskoczeniem obserwuję poczynania burmistrza i powiem szczerze, że widać chęci na drugą kadencję. Tylko czy naprawdę przez 4 lata musi nie dziać się NIC, żeby w ostatnich miesiącach pokazywać, jak to wspaniale miasto dba o mieszkańców?

Burmistrz ma 27 mln.zł. z Obligacji Miejskich wiec hulaj dusza za nasze... 
Trwa najdroższy festyn przedwyborczy w historii Sochaczewa.... a potem znów podwyżka wody, ścieków, i podatków!!!  

(2014/09/11 14:53)

burmistrz zachowuje sie wprost proporcjonalnie do tego jakich ma mieszkancow.. powiem po swojsku: "glupie ludzie" nabiora sie na to.... w wiekszosci bezmyslna masa sleczaca przed tv i ogladajaca albo seriale albo tvn i polsat... straszne to jest.

przyklad pana mecenasa i akcji w obronie sadow.. zobaczcie na filmikach na youtobe albo zdjeciach z tego eee "eventu" ile osob z tego ciemnogrodu uwierzylo w propagande jaka sial p. mecenas... a wisienka na torcie tej ciemnoty byl wybor tego pana na sochaczewianina roku...

(2014/09/11 14:59)

No cóż, skoro nie ma chleba (tzn. pracy w mieście) to niech chociaż będą igrzyska.

A propos pana mecenasa, to ciekawa jest dysproporcja między jego wynikiem a drugim miejscem: 1707 (ponad połowa nakładu gazety) do 345. Czyżby laureat "pomógł" szczęściu?

Dla porównania, zwycięzca rok wcześniej otrzymał "zaledwie" 303 głosy.

(2014/09/11 15:30)
po wpisach internautów pod repertuarem Dni Sochaczewa nie dziwię się że ratusz wyszedł z propozycją aby to mieszkańcy wybrali kogo chcą słuchać i przy jakiej muzyce się bawić.

(2014/09/11 15:50)
Już lepiej niech Ratusz wybierze, inaczej grozi nam disco-polo.

(2014/09/11 21:37)
no raczje metallica nie przyjedzie :P

(2014/09/12 08:17)

(2014/09/12 10:42)

oczywiscie mozna by pogodzic gusta. gwiazda w jednego dnia to jakies dicho czy hiphop a nastepnego cos dla ucha i duszy :)

fakty sa takie ze branie ma muza lekka latwa i przyjemna.. czy mozna za to kogos winic? takie zycie.. nieoficjalnie sie dowiedzialem, ze 27.09 w sobote w pelnej qulturce ma zagrac zespol metka.. chlopaki grali na woodstocku na malej scenie.. dobrze tluka - zapraszam :)

(2014/09/12 12:46)

(2014/09/13 21:40)

(2014/09/15 11:47)

Ja bym np. chętnie zobaczył w Sochaczewie TSA, i mogliby zrobić dni tematyczne muzycznie, powiedzmy w piątek coś cięższego, w sb disco polo, a w niedzielę jakaś nazwijmy to ,,gwiazda''

(2014/09/15 13:13)