którego lekarza polecacie jako osobę prowadzącą ciąże

/ 13 odpowiedzi
Witam,
Zastanawiam sie nad wyborem ginekologa-położnika, którą z trzech pracujących w sochaczewskim szpitalu Pań polecacie (dr. Buczek, dr. Papierowską, dr. Jaworską)?
Bardzo proszę o opinie kobiet które prowadziły swoją ciąże u tych Pań.
żadna

(2014/04/25 10:05)
Ja bym do żadnej z nich nie poszła nawet jak by dopłacały mi do tego , całkowity brak wyczucia i empatii miałam z dwoma tymi paniami przyjemność (wątpliwą bardzo ) przy porodach w naszym szpitalu. Od jednej usłyszałam, że mam nie krzyczeć bo ją boli głowa a o tym, że będzie bolało trzeba było pomyśleć 9 miesięcy temu i dodatkowo zszywanie pęknięć poporodowych bez znieczulenia . 

(2014/04/25 13:42)
Rozumiem. Więc którego z sochaczewskich lekarzy polecacie?

(2014/04/25 15:06)
Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Wronisza. Choć jest dość drogi bo obecnie wizyta to koszt 100 zł 

(2014/04/25 20:59)
Ja również polecam dr Wronisza godny polecenia jak dla mnie bez zastrzeżeń choć w kolejce nieraz spędzisz dłuższą godz tylko taki minus... Ale na każde pytanie odpowie i doradzi. Także z mojej oceny dr Wronisz napewno !!!

(2014/04/26 09:49)
Ja również prowadzę swoją ciążę u dr. Wronisza. Kolejki są, to fakt, ale z doświadczenia wiem, że to wina pacjentek. :) Przychodzą, wpychają się na dwa słowa do gabinetu, a wychodzą po 20 minutach. :P Albo oszukują z godzinami przyjęć. Czasem zdarzy się jakaś pilna konsultacja i doktor taką pacjentkę przyjmuje bez kolejki (tutaj sytuacja jest w pełni usprawiedliwiona). Jednak dotyczy to prywatnych wizyt. Podsumowując: badania przeprowadzane są bardzo delikatnie (nigdy nie odczułam zbędnego dyskomfortu), można bez problemu zadawać pytania, na wszystkie otrzymamy odpowiedzi. Niestety nie potrafię podpowiedzieć, jak wyglądają takie wizyty w szpitalu. :( Moje koleżanki chwalą sobie również prowadzenie ciąży u dr. Jalowskiego.

(2014/04/26 14:38)
JA BYM POLECIŁ DR. KOŚCIUCZYKA Z CENTRUM MEDYCZNEGO PRZY UL. KRASZEWSKIEGO  BARDZO KONKRETNY I RZECZOWY CHOĆ TRADYCYJNIE CIĘŻKO SIĘ DOSTAĆ. DWIE CIĄŻE MOJEJ ŻONY PROWADZIŁ I BEZ ZARZUTU NO ALE KAŻDY MOŻE WYBRAĆ JAK CHCE DO DR. WRONISZA TEŻ NIC NIE MAM BO W PORZĄDKU JEST BYŁ PRZY PORODZIE DZIECKA I OK. A TE 3 PANIE TO FAKTYCZNIE RADZĘ OMIJAĆ SZCZEGÓLNIE TĄ W ŚRODKU -NO CHYBA ŻE SIĘ ZMIENIŁA BO JAK MÓWIĄ ŻE ''KOBIETA ZMIENNĄ JEST ''CHOCIAŻ ŻEBY NIE ZA CZĘSTO !!! JESZCZE DR. DAŁEK JEST W PORZĄDKU.

(2014/04/27 11:39)
Ja osobiście polecam dr S.Warzęchowskiego, który przyjmuje w ALFIE. Klasa sama w sobie.

(2014/04/27 14:34)
hzt2511 -> lepiej starać się omijać bez wyjątków (chyba, że ktoś lubi jak czasem zostanie sponiewierany i przebadany tak, że pół nocy zwija się z bólu ;) ) Dr Warzęchowski w Sochaczewie to chyba tylko prywatnie.

(2014/04/27 19:54)
Ja już urodziłam więc mogę napisać swoje spostrzeżenia.Prowadził mnie Dr.Kościuczyk i nikomu tego lekarza nie polecam.W czasie cięży miałam półpaśca i kilka innych przypadłości i lekarz niestety nic z tym nie zrobił.Dopiero w szpitalu okazało się,że przyjechałam rodzić ze stanem zapalnym dróg rodnych i coś tam jeszcze już nie pamiętam.Jakie było zdziwienie w szpitalu gdy się okazało,że nie mam wyników żadnych badań,które lekarz powinien zlecić a niestety nie zlecił.Tak więc rodziłam nie wyleczona,a na moje nieszczęście przy porodzie był Dr.Wronisz.Ucieszyłam się bo słyszałam,że dobry ale jak się okazało pózniej,że dobry tylko wtedy gdy nie ma komplikacji.Niestety dziecko utknęło i przez 20 minut widać było główkę a Wronisz nie miał pojęcia co zrobić już nawet przyniósł kleszcze których się podobno już nie używa.Gdy dziecko zaczęło tracić puls jedna z położnych poprosiła o pomoc Dr.Dałek i wreszcie ta osoba wiedziała co zrobić.Szybkie podcięcie i dziecko się urodziło ale tylko 4 punkty.Co do innych lekarzy to nie wiem tylko z opowieści na sali po porodowej dziewczyny chwaliły Dr.Jalowskiego.

(2014/04/27 21:51)
Moją pierwszą ciążę prowadziła dr Dałek. W sumie nie narzekam, miła, delikatna, cierpliwa. Po porodzie (który odbierał dr Wronisz - nie było komplikacji, było ok) przyszła zapytać jak się czuję i jak tam poród, miło z Jej strony :) Jedyny minus to to, że nie ma w gabinecie USG i trzeba było jeździć do szpitala - chyba, że coś się zmieniło :) 3 lata temu wizyta kosztowała 80zł.
Na oddziale poznałam dr Jalowskiego, u którego prowadziłam drugą ciążę. Również bez zastrzeżeń. Profesjonalnie, konkretnie, cierpliwie :) Wizyta 80zł (z USG 100zł).

Jeżeli chodzi o lekarzy to wydaje mi się, że ile pacjentek tyle opinii, jedna będzie zachwycona, druga wręcz odwrotnie. Ja nie narzekam na pobyt w szpitalu, wręcz wspominam bardzo miło. Ogólnie nie spotkałam dziewczyny, która narzekałaby na dr Jalowskiego i Wronisza, choć potwierdza się opinia, że obsunięcia w kolejce do gabinetu potrafią być i dwu godzinne oraz że się ceni.

Osobiście, po dwóch porodach i ciążowym pobycie na ginekologii, jeżeli miałabym po raz kolejny wybrać, to poszłabym do dr Jalowskiego. A Mamom, które zamierzają rodzić w naszym szpitalu, polecam wybrać lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu. To zawsze jakoś sympatyczniej :)

Życzę powodzenia :)

ps. niestety, nie mam żadnych informacji na temat nowego ordynatora. Nie wiem, gdzie przyjmuje, bo w szpitalu to pewnie nie.

(2014/04/28 22:50)
Ordynator przyjmuje w Alfie bardzo konkretny lekarz byłam kilkakrotnie z torbielem u dr.Kościuczyka i ciągle mnie zbywał a u ordynatora byłam raz natychmiast skierowanie do szpitala i po kilku dniach jest już po zabiegu.

(2014/04/29 05:29)
Tylko i wyłącznie doktor Warząchowski z Alfy,super specjalista,duża kultura osobista,od niego sochaczewscy lekarze mogliby się uczyć fachu.A tak chwalony drogi doktor Wronisz?-on w swoich przewidywaniach już uśmiercił płód w siódmym tygodniu ciąży.Zmiana lekarza i dziecko ma dzisiaj ponad dwa latka i jest okazem zdrowia i radości.

(2014/04/29 07:45)