KTÓRY KANDYDAT NA BURMISTRZA ZAJMIE SIĘ CHODNIKIEM Z BORYSZEWA DO SZKOŁY W KOZŁOWIE

/ 4 odpowiedzi

Witam. Czy któryś z szanownych kandydatów na burmistrza jest mi w stanie przytaknąć, ze zajmie się sprawą bezpieczeństwa dzieci chodzących z Boryszewa do SP i Gimnazjum w Kozłowie Biskupim ? Sprawa nie wygląda ciekawie - ruch na ulicy 15 Sierpnia coraz większy-wypadki też co chwila i to śmiertelne (choćby niedawno obok Domu Kultury, a teraz znów zapalone znicze przy rzeczce za zakładami Boryszew).A dzieci w Kozłowie B. kończą lekcje o godz. 16.30. Teraz już o tej godz. jest ciemno. Średnia przyjemność maszerować po chodniku, który wygląda - jak wygląda :(-mając od siebie w odległości 1,5 m pędzące samochody ... Czy jest możliwość zrobienia jakiś zabezpieczeń, aby ocalić życie ludzkie - choćby jakieś łańcuchy czy inne rozwiązania. Ja nic nie mam do Chodakowa, ale skoro na tamte chodniki znalazły się pieniądze, to może i o Boryszewie by ktoś pomyślał, bo oprócz Biedronki W KOSTCE :) - to poza tym stan chodników jest opłakany :( .... Z poważaniem. PS. Zapewne zakrzyczą mnie zaraz inni "potrzebujący", ale co mi tam. Może ktoś "światły" mi odpowie :) ...

AnulaNie zazdrość Chodakowowi, bo chodniki i ulice są w fatalnym stanie.Powstał tylko niby pasaż, nikomu nie potrzebny w takiej wersji.Lepiej byłoby, gdyby zamiast wyrzucenia pieniędzy w tym miejscu, zrobiono chodnik do szkoły w Kozłowie.

(2014/11/03 12:23)
Szanowni Państwo, co tu myśleć że miejski władca zatroszczy się o chodnik dla dzieci z Boryszewa, co by mogły bezpiecznie iść do szkoły. Cztery lata trzeba było czekać na złożenie tylko wniosku na Staszica, a gdzie jeszcze pieniądze i remont. Dobry gospodarz powinien rocznie robić remontów dróg w mieście od kilometra do 3 kilometrów. Przy takim budżecie to minimum socjalne. No ale jak się zatrudnia sztab ludzi do tak zwanej promocji, za ponad trzy bańki rocznie to i pieniędzy na naprawy dróg się nie znajdzie. Ot i cała prawda. A zresztą co tu marzyć o chodniku jak główna ulica wygląda tak :

(2014/11/03 15:15)
jago.. masz kompleks tej jednej foty? Proponowałbym zgłosić się do Kustosza galerii "Most" może Cie w UM wystawią. 

(2014/11/03 21:58)

Czyli zdjęcie popularne, tylko temat każdy ma w głębokim poważaniu :( .... No życie - tak myślałam - czyli dla mnie nie ma kandydata, który będzie reprezentował moje i moich najbliższych interesy - za Biedronkę dziękuję - tyle zmian odczułam mieszkając ponad 15 lat na Boryszewie - no i obwodnica Z KŁADKĄ ;) - NIEODŚNIEŻANĄ NIGDY !!!!!!!!!! - WOW !!! :( Są ważniejsze sprawy...Po co więc rozwieszać swoje plakaty wzdłuż 15 Sierpnia i pod Szkołą w Kozłowie (przybywa ich z dnia na dzień)- skoro nikt tą częścią nie jest zainteresowany .... a mieszkańcy - najlepiej niech cicho siedzą i głosują na "obiecanki-cacanki". Ja ponawiam swoje pytanie - czy ktoś planuje zrobić coś z chodnikiem z Boryszewa do SP i Gimnazjum w Kozłowie Biskupim ? Stan opłakany, a wypadków coraz więcej .........

(2014/11/04 09:56)