Kukiz traci w zatrważającym tempie

/ 18 odpowiedzi
W/g najnowszych rankingów Kukiz traci w zatrważającym tempie miejsce na scenie politycznej . Co jest tego przyczyną , sam zadaję sobie to pytanie . Czy to buta , czy może pycha , a może brak wychowania politycznego , a może za duża prawdomówność . Co o tym sądzicie , czy to może tylko chwilowe zawirowanie?
Wyrywkowy sposób w jaki media pokazują ''Ciacha'' ma wyłącznie negatywne znaczenie... jak Cię widzą... co o tobie słyszą... to tak Cię oceniają... Ciacho nie ma prezencji a i ruchy robi krzywe jak występ podczas koncertu który został odebrany jako żenujący sposób agitacji politycznej... czyli brak ogłady i gorąca głowa... Z doświadczenia wiemy że z najbardziej ''Nieudolnego'' lecz podstępnego polityka kiedy ma dobry marketing i wygląd można wykreować ojca dla wyborców i ''cudotwórcę'' wygrywającego wybory... i to że bajkopisarz... przy dobrej prasie i sprawnym sztabie nie ma żadnego znaczenia. I w drugą stronę... wspaniały szlachetny i mądry może po przez manipulację mediami stracić szacunek i autorytet u wyborców...   

(2015/08/17 17:20)
Jak Tymiński zaczął zagrażać Wałęsie zrobili z niego damskiego boksera i sadystę, tuż przed wyborami. No i blondynki nie poszły głosować.

(2015/08/17 22:38)
propaganda na calego... zastanowcie sie czego wladza sie boi ze za wszelka cene chce udupic ten ruch?
przyklad z ostatnich dni: telewizja jedna z czołowych zazprosila kukiza na spotkanie, chlopak jedzie z wybrzeza i w trasie dostaje SMS ze wywiad odwolany bo w ramowke wbila sie pani,,,, zgadnijcie? KOPACZ.... no chu... kukiz wraca taki klimat.... włacza tv i slysz slowa KOPACZ: "no jak mamy nie promowac JOW jak glos kukiza wogole nie jest slyszany w mediach"
nie dajcie sie wkrecac.

(2015/08/18 09:09)
A co Kukiz ma do zaproponowania ??? To zwykły demagog, namawiający ludzi do anarchii.

(2015/08/18 11:12)
a co ma PO albo PIS do zaproponowania? programy wyborcze ktore ani razu nie zostaly spelnione? nie patrz w ten sposob do ktorego zostalismy sprytnie zmanipulowani.
co 5 lat patrzymy na program i obietnice a z uplywem czasu sa one coraz bardziej wywalone w kosmos. wybieramy partie ktora nakłamie najbardziej potem kur*my na nia przez 5 lat a nastepnie wybieramy ich przeciwnikow - tym sposobem od parunastu lat mamy tylko PO i PIS... tak sami ich napedzamy. daliscie sobie wmowic ze nie ma nic innego i na tym jadą. ja tylko mam nadzieje ze czesc ludzi obudzi sie z tego letargu.

(2015/08/18 11:53)

(2015/08/19 16:44)
jesli chcesz zmian głosuj na tych co nie obiecuja, lecz chca cos zrobic.
jesli chcesz zmian głosuj na nowe ugrupowania, a nie stare.

jesli ojciec da Ci swoj samochód czy bedzie on lepszy i szybszy?
Nie, to nadal ten sam tylko inny kierowca.

jesli kumpel sprzeda Ci uzywany 10-letni komputer w cenie nowego czy będzie działał szybciej?
Nie, to tylko propaganda sprzedawcy.

jesli napiszę tu że jestem 21-letnia blondynką, uwierzysz?
Nie, bo bezie to tylko medialne kłamstwo.

(2015/08/20 13:06)
Ten pan nie ma wyborcom nic do zaoferowania oprócz własnej frustracji. Lepiej jak by pozostał przy muzyce, bo polityk z niego taki jak z mysiej dupy trąba.

(2015/08/20 16:00)
Ten pan chce zmian i chociażby dlatego będziemy ze znajomymi na niego głosować. A że media chcą go zdyskredytować i ośmieszyć to wie każdy kto chce i potrafi to sprawdzić.

(2015/09/22 11:01)
dokladnie. jakbys mial niezly ukladzik w firmie, czerpal z tego korzysci a na horyzoncie by sie pojawila nowa twarz ktora w dupie ma twoj uklad i nie chce krasc to co bys robil?
a no dokladnie to co robi teraz PIS I PO (nie oszukujmy sie to jest wladza.. a nie jak mylnie mysliby: PIS albo PO) nie albo.. oni sa razem.

(2015/09/23 08:09)
zdarza się jak widzę kacperskyyemu ze kiedy odrzuci fałszywą maskę złośliwości na siłę że się z nim zgodzę... więcej łączy POPiS niż dzieli... obecny parlament POPiSu to pełna paleta osobliwości bez kręgosłup-owych patriotycznie... gospodarczo... i psychicznie... 
Kukiz został otoczony przez pazernych niedorozwojów pseudo politycznych którzy... jak ich obserwowałem od kampanii prezydenckiej wydawało by się że już powybierali sobie meble do gabinetów poselskich i powyznaczali swoich asystentów planując na zdobytym majątku politycznym życiową karierę a nie społeczną misję ... kiedy obserwowałem jak sami zwolennicy JOW marnują i niweczą dorobek polityczny KUKIZa nóż się w kieszeni otwierał, kiedy bezmyślnie swoim brakiem profesjonalizmu z każdym swoim działaniem odpychali coraz większą rzeszę jego zwolenników... Teraz KUKIZ zbiera żniwo jakie zasiali ludzie którym powierzył wykorzystanie swojej twarzy... Od... taka wilcza przysługa pseudo społecznych działaczy... 

(2015/09/23 10:23)
Przesądy sondaży które niszczą nas oraz całą Polskę.A tak bardziej obrazowo  - Sondaże przedwyborcze które sprytnie oszukują.Działa to na bardzo prostej zasadzie. jeżeli wyniki zleceniobiorcy  nie będą względnezleceniodawcy, taka firma wypada z rynku. Okres przedwyborczy jest oczywistym  żniwem dla takich firm sondażowych... Nie wiem kto jest zleceniodawcą i płaci min. 8000 zł  tylko po to abyś ty rodaku wiedział kto na kogo głosuje. Ale za to wiem jak zleceniobiorcy bardzo się starają. przykład  Platforma Obywatelska  zdobyło 98% poparcia. pytanie ankietera brzmiało " Czy Dupę wycieramy przed czy PO " ...Martwi mnie te pozostałe 2% ludzi. ;)  

(2015/09/23 18:53)
Ile razy trzeba nas oszukać abyśmy rozumieli ze mamy do czynienia z oszustamii nie ważne co oszust mówi (obiecuje) on nie mówi tego po to aby to spełnić tylko po to aby nas oszukać. Zajmowanie się programami partii politycznych które od lat są w sejmie nie ma żadnego sensu, bo te programy nie mają żadnego znaczenia.To są tylko hasła marketingowe które nam wyborom mają się przyjemnie kojarzyć.Czy naprawdę mało mamy dowodów z kim mamy do czynienia? 26 lat rządów całego tego systemu i ostatnie 8 lat rządów w koalicji PO z PSL-emIle trzeba nam dowodów że mamy do czynienia z oszustami z cwaniakami, karierowiczami.Przecież premier Tusk już po wyborach obiecywał obniżkę podatków a jak było w rzeczywistości?8 lat z roku na rok po trochu podwyższane podatki. rosnące wydatki państwa - To jest ich prawdziwy program. Bez względu czy PO czy PiS, PSL itd.Wszystkie partie sejmowe potrafią tylko jedno - Wydawać co raz więcej naszych pieniędzy.Wszystkie podatki pozakładane na jakąkolwiek działalność gospodarcząoznaczają że te podatki najnormalniej wrzuca się w koszty.Jedyne co potrafią wszystkie partie sejmowe, to obiecywać nam gruszki na wierzbietylko po to abyśmy ich wybrali, bo te gruszki dla nas ładnie brzmią.Dla jednych ładnie brzmia z PO dla innych z PiS Ale one nas chcą tylko zwabić aby po wyborach realizować swój prawdziwy program- WYDAWAĆ co raz więcej naszych pieniędzy. Oczywiście po słowach nie rozpoznamy ani złodzieja ani oszustadlatego ponownie zadam pytanie - Czy mało mamy lat dowodów z kim mamy do czynienia? Nie ma znaczenia co politycy partyjni mówią, jakie programy szykują.Znaczenie ma tylko to że to są ludzie nie wiarygodni, którzy przez 26 latciągle nami rządzą a my ich ciągle wybieramy ?  Jest tylko jedna nadzieja w tych wyborach i w ogóle w jakichkolwiek wyborach- Że odsuniemy te wszystkie partyjne sitwy od władzy od koryta od wpływu na nasze życiei zastąpimy ich ludźmi nowymi nie uwikłanymi w żadne układy.WTEDY MAMY CHOCIAŻ SZANSĘ że coś się zmieni (Nie gwarancje ale chociaż SZANSĘ)Albo my społeczeństwo znowu przegramy i znów do gry wróci ta sama talia tylko inaczej przetasowana i znowu będą co raz więcej nam zabierać.A już szczytem naszej naiwności a bezczelności partii Platformy Obywatelskiej jest cokolwiek obiecywać po 8 latach rządu i nie dotrzymanych obietnic. Przecież to są jaja, to są kpiny z nas wszystkich. Skoro Platforma ma tak cudowny program, to przecież do wyborów zostało jeszcze miesiąc czasu. Niech Realizują ten program dzisiajNa plakatach wyborczych widać że PO jest przeciwne finansowaniu partii z budżetu państwano to przecież mieli 8 lat,  dlaczego tego nie zrobili? Jeżeli ktoś się nabierze po raz kolejny na obietnice Platformy Obywatelskiejpo 8 latach różnych kłamstw, to raczej będziemy sobie sami winni...I niech się teraz wyborcy PiS czy PSL nie cieszą, bo niestety jesteście w podobnej sytuacji.Nie dawno cały sejm i PiS i PO oraz reszta głosowaliście za zwiększeniem opodatkowania pracy...Dziś krytykujecie Kukiza a prawda jest taka że Kukiz to społeczeństwo i szacunekktórego nie ma żaden partyjny wódz.  Czy dać na to dowód? w Płocku w Warszawie a nawet w Sochaczewie widać samochody z naklejką KUKIZ'15Ja chciałbym widzieć odważnego który sobie naklei naklejkę PO czy PiS na swój samochód...Społeczeństwo Kukiza widać na ulicach,  gdzie byśmy nie wyjechali czy do Płocka Czy do Warszawy czy w Sochaczewie - To widać na ulicach społeczność która rozmawia z ludźmi. A czy widzieliśmy kogoś z PiS PO PSL z SLD? NIE  te partie mają swoje zamknięte struktury które działają między sobą ( wewnątrz ) ich nie obchodzi człowiek jako społeczeństwonawet podczas wyborów nikogo (oprócz bilbordów ) nie widać.W Sochaczewie jest ponad 20 aktywnych osób którzy są z Pawłem.  Wychodzi się do społeczeństwa bo media aby  kłamią w przeróżny sposób. Tak na Koniec dodam fakt który nikt nie może zaprzeczyćw Kwietniu Paweł Kukiz względem wszelkich sondaży miał 7% Jaki był tego finał? Teraz pomyślcie że ten wynik mógł by być znacznie większy...     

(2015/09/23 21:36)
Szanowny panie Robercie Kukiz to nie polityk tylko muzyk.
 Myślę że to też raczej wynika iż ludzie już wola tzw.  Polskie Piekiełko" czy to będzie pis,po,psl lub sld niż ryzykować dopuszczenie do władzy kogoś kto nie określił się i nie sprecyzował o co mu tak naprawdę chodzi na dodatek bez doświadczenia. Moim zdaniem   sondaże były wywindowane wcześniej dając Kukizowi 20% w wyborach Prezydenckich, przecież zachowywał się jak błazen, dla mnie na ostatnim miejscu wśród kandydatów i teraz mamy prawdziwy wynik poparcia dla tego samo rosłego polityka i tak spory bo daje szansę Pawłowi Kukizowi zdobycie mandatu posła w Wyborach Parlamentarnych.

(2015/09/23 22:59)
Panie ''RobertHurka'' podam Panu przykład bardziej namacalny klęski Kukiza... jak widzę nie rozumie Pan podstawowego mechanizmu działania opinii publicznej której w 90%tach tkwi problem klęski KUKIZA na przykładzie Sochaczewa...
Gdyby Małecki powierzył swój wizerunek max-tonowi co uważam za fantastyczny pomysł i stworzyć temu osobnikowi warunki aby mógł organizować wiece poparcia dla posła mijającej kadencji oraz medialnie działać w całej sferze publicznej Małecki nie miał by szans na reelekcję tak wspaniale wykazał by się nasz max-ton forumowy przebieraniec mimo szczerych chęci :)...... dokładnie jak działacze wykorzystujący twarz Kukiza  w sposób nie przemyślany głupi i bezmyślny... wręcz żenujący na terenie całej POLSKI...  KUKIZOWY błąd Życiowy!!!! marketingowe JOWY...

(2015/09/24 02:47)
Proszę z łaski swojej mnie w to nie mieszać, wyraziłem tylko swoją opinię tu i tam i szczerze mówiąc polityka to ostatnia rzecz jaka mogła by mnie ewentualnie interesować, więc proszę uprzejmie nie porównywać mnie i nie utożsamiać z zapalczywymi pochłoniętymi  obsesyjnie  zaangażowanymi w politykę osobnikami. Za dni trochę 25 października wszyscy poznamy wyniki wyborów więc proszę też o wyhamowanie emocji i więcej cierpliwości. No ba co można wnioskować, to że raczej wiele się nie zmieni. Politycznego trzęsienia ziemi  nie będzie!!!

(2015/09/25 00:08)
Szanowny panie Robercie Kukiz to nie polityk tylko muzyk.h.

a szef unii europejskiej byl kominiorzem a pozniej spiewal w szansie na sukces... i zrobil kariere? wiec powiem ci po mesku nie pierdziel.

(2015/09/25 08:07)
Panowie ja nic nie mam przeciwko Kukizowi, ale w porównaniu do tego śpiwaka  Phemiehrha to  nie daje mu większych szans, charyzmę albo się ma albo nie, z jednym się zgadzam, nie wierzcie w sońdaże, ostatnia afera, wykryto iż TVP płaci za przychylne komentarze na temat imigrantów. Ha ha ha

(2015/09/26 18:19)