Kupowanie wędliny przez internet

/ 6 odpowiedzi
Będę baaardzo wdzięczna za info o dobrym sklepie mięsnym w Sochaczewie. 
A przy okazji: kupujecie może wędliny w internecie? Szukałam ostatnimi czasy trochę informacji na ten temat i zastanawiam się nad e-sklepem wedlinek.pl - korzystaliście może?
Z góry dzięki za wszystkie porady i opinie!

do -phou-czy ty nie możesz doopy ruszyć i iść do normalnego sklepu,popatrzeć,powąchać i kupić?,no chyba że reklamujesz sklep internetowy, (patrz wyżej) , normalny żarłok kupuje ćwiartę albo i pół świni w ubojni,wie że mięso nie jest pompowane i nasączane,a i dobre wędliny można w sprawdzonym  sklepiku zakupić

(2014/01/23 19:08)
Drogi ale warty tych pieniędzy jest towar w sklepie mięsnym przy ul. Towarowej.

(2014/01/23 20:16)
kupowanie wędlin przez neta to jak lizanie c... przez szybę/.

(2014/01/24 09:14)
Drogi ale warty tych pieniędzy jest towar w sklepie mięsnym przy ul. Towarowej.
W którym miejscu na Towarowej jest sklep mięsny?! Tam był zawsze tylko jeden ogólnospożywczy, kiedyś się mówiło "Agata", czy to o ten chodzi?
W temacie - koleżanka kupowała większe ilości tzw. wiejskich wędlin na Allegro, na Boże Narodzenie i na Wielkanoc. Mogę spytać, u którego sprzedawcy (aczkolwiek dla mnie osobiście nie warta skórka wyprawki, wolę pomacać, powąchać i kupić stacjonarnie).

(2014/01/24 10:30)
Margot, sklep jest w domu prywatnym (garażu) w pobliżu skrzyżowania Towarowej z Księcia Janusza.
Ceny raczej dwa razy wyższe niż w innych sklepach ale walory smakowe itp. pięć razy lepsze, w moim odczuciu.

(2014/01/24 18:21)
Dzięki serdeczne, już wiem, o który chodzi :)Fakt, wyroby maja bardzo dobre, ale ceny nieco zbójeckie, i chyba dlatego nie skojarzyłam. Niby mam blisko, a jednak jakoś wolę się zaopatrywać na rynku...

(2014/01/27 09:48)