Ładny mały piesek do odebrania w Chodakowie

/ 3 odpowiedzi

Dzisiaj przybłąkał się do nas taki piesek. Ma obrożę. Nieduży. Raczej młody i sympatyczny. Proszę dzwonić lub pisać. e-mail: jedrek.gasior@gmail.com względnie (0) 606 147 929. Najpierw czekamy na właścicieli, a jeśli się nie znadją na kogoś, kto go przygarnie. My już mamy jednego i jest lekki konflikt. 

Właściciele się nie odezwali. W mojej ocenie piesek wygląda na porzuconego z powodu wakacji. Wobec powyższego z chęcią go przekażę komuś, kto chce mieć sympatycznego, niezyt kłopotliwego i niedużego przyjaciela. Jest raczej delikatny, w domu nie gryzie rzeczy, ale szczeknąć czasami lubi. W razie czego jestem pod mailem i telefonem, gdyby ktoś chcial obejrzeć. 

(2016/06/19 20:39)

Właściciele się nie odezwali. W mojej ocenie piesek wygląda na porzuconego z powodu wakacji. Wobec powyższego z chęcią go przekażę komuś, kto chce mieć sympatycznego, niezyt kłopotliwego i niedużego przyjaciela. Jest raczej delikatny, w domu nie gryzie rzeczy, ale szczeknąć czasami lubi. W razie czego jestem pod mailem i telefonem, gdyby ktoś chcial obejrzeć. 

(2016/06/19 20:39)

Właściciele się znaleźli. Dziękuję wszystkim zaangażowanym! 

(2016/06/19 21:55)