Lemingi prawicowe

/ 54 odpowiedzi / 23 zdjęć
Wyborcy pisowscy łykają wszystko. Okazuje się, że obok lemingów  liberalno-demokratycznych w Polsce żyją lemingi prawicowe, dla których wolność nie jest wartością, oni wręcz tęsknią za zamordyzmem. Widać ich azjatyckie korzenie.
Z wyborcami PISków jest jak z dziećmi i to takimi raczej nie rozgarniętymi. Wierzą w gumowe dzwonki. Takie dzwonki, owszem są i wyglądają nawet solidnie ale nie dzwonią. Zatem na ch...............j komu takie dzwonki, zapyta ktoś zorientowany w ekonomii. Tylko takie polityczne dzieci jak wyznawcy PIS, łapią się na gumowe dzwonki oczekując na ich czysty dźwięk, który nigdy nie nastąpi, a im się wmówi z czasem że są zwyczajnie głusi i dlatego nie słyszą. A nie że coś z gumowymi dzwonkami jest nie tak. Słowem niczym w irracjonalnym świecie idiotów z koszmarnych bajek.  

(2015/11/30 09:40)
mądrego to aż miło poczytać,co do wyborców to każdy ma swoje zdanie na kogo głosuje,i nie ma co ubliżać,dla ścisłości od dawna głosowałem na PiS.

(2015/11/30 10:12)
Jak ktoś liczy na gumowe dzwonki że zadzwonią i spadnie manna z nieba, i będzie narzekał że pis go oszukał to samo będzie cisnęło się na usta to pis ci w dudę hi hi. Jak się nie ma w głowie to trzeba w dudzie ?

(2015/11/30 16:31)
dragon 36

Nie zapominaj ,że głosowałeś także na Pana Osieckiego . Czy dobrze musisz odpowiedzieć sobie sam.

(2015/11/30 19:03)
Ludzie!!!! wyłączcie te komputery, włączcie idiotenboxy (tv), łyknijcie trochę sieczk i idżcie spać bo żal tyłek ściska czytąjac te politykierskie wymioty.

(2015/11/30 22:04)
Ja jednak zostanę przy tym, że lemingi to PO i spółka... ;)

(2015/12/01 10:42)
To podwójnie PIS mu w Dudę aż beknie . Słowem jak się nie ma w głowie to trzeba mieć w dudzie .

(2015/12/01 11:05)
isaura ,oczywiste że glosowałem na Osieckiego bo nie widziałem nikogo innego na tym fotelu,po prostu pozostali kandydaci mi nie odpowiadali,co do PiS podobne sprawa,glosować na kogoś trzeba.

(2015/12/01 12:38)
Sprawiedliwość społeczna pisów ? I ot po to cała mańka ciemny ludzie. 

(2015/12/01 13:22)
Ja jednak zostanę przy tym, że lemingi to PO i spółka... ;)

dokladnie. bylo PO kradli, rozpier.... to lemigami byli wszyscy ktorzy glosowali na PO, teraz lemingami sa ci co glosowali na pis.. a najgorzej mordy drą ci co wogole nie glosowali i to jest najsmieszniejsze :)

(2015/12/01 15:11)
Sprawiedliwość społeczna pisów ? I ot po to cała mańka ciemny ludzie.

@Rotor - a tu się zgadzam!

Szkoda, że podzielono nas na dwie kategorie; PiS - prawica i kościół, PO i inni liberałowie  - lewica, globalizacja, banki, pseudo ekologia.

Na szczęście jest jeszcze środek prawicowy względem gospodarki i państwa, wyważony względem kwestii światopoglądowych.

Jak duże jest to środowisko? A no na moje oko dużo powyżej 10%, więcej niż liczba głosów na KUKIZ'15 ;)

(2015/12/02 09:35)
Bezprawie i niesprawiedliwość ?

(2015/12/02 10:13)
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kaskę dla swoich i ich "ubogich", mentorów ?

(2015/12/07 17:08)
 To że ktoś głosował na pana Osieckiego to tylko pogratulować bo wreszcie w tym mieście zaczyna być normalnie, aż się chce tu mieszkać.  Co do rządów PISu, ja też na nich głosowałem mając nadzieję że po wyborach będą się  sukcesywnie wycofywać ze swoich obietnic Na razie wszystko wisi w powietrzu o tak naprawdę to Oni jeszcze nie zaczęli nic robić zajęci jakimś tam TK który na dobrą sprawę jest potrzebny jak wrzód w miejscu gdzie przeszkadzał by w pozycji siedzącej, a ludzie czekają na konkretne działania ze strony tej formacji. Ja osobiście postulowałbym do polityków PISu aby te swoje obietnice  rozdawania kasy odłożyli na plan dalszy a zajęli się sprawami dotyczącymi stymulowania i poprawy kondycji gospodarki. tudzież mające wpływ na powstawanie miejsc pracy i ewentualne tworzenie się tzw. rynku pracownika co w perspektywie może wpłynąć na wzrost wynagrodzeń a najlepiej  gdyby jakiś rząd w końcu zaczął obniżać podatki! Panie Pośle Małecki jeśliby pan to przypadkiem przeczytał taka moja skromna rada jeśli chcecie zachować w miarę dobre notowania.

(2015/12/07 21:31)
To się nazywa "twarze dobrej zmiany", ha ha ha ha ale jaja .

(2015/12/08 13:39)
@max-ton"Co do rządów PISu, ja też na nich głosowałem mając nadzieję że po wyborach będą się  sukcesywnie wycofywać ze swoich obietnic"Gdzie tu logika??????? Taka postawa to już nie jest dziecinna naiwność - to czyste szaleństwo :)"wreszcie w tym mieście zaczyna być normalnie, aż się chce tu mieszkać" - a może jakieś przykłady teraźniejszych normalności i wcześniejszych nienormalności na poparcie tej tezy?

(2015/12/08 16:33)
wbienko, są rzeczy w wykonaniu pisu które popieram oraz niektóre  takie co nie.Ostatnio jakoś nawet się bardziej zgadzam z Kukizem np. w sprawie TK, rozwalić, i rozpędzić towarzystwo wybrane przez popis i wybrać od nowa sejmowa większością 2/3 głosów, wtedy TK nie był by zdominowany przez żadną opcję a o to chyba chodzi. Natomiast kiedy TK sam orzeka w swojej sprawie   i zaczyna uprawiać politykę bawiąc się w pisanie ustaw to dochodzimy do granic absurdu Popieram zwiększenie kwoty wolnej od podatku do 8 tyś zł, ale ja bym to zrobił inaczej z, notabene zwiększał o 1000zł    rocznie, tak samo płacę minimalną o 100 zł rocznie . 500 zł na dziecko to zależy czy rozpatrujemy to jako zasiłek Rodzinny czy Socjalny a to jest bardzo wielka różnica.
 Nie rozumiem idei ratowania kopalń w taki sposób aby je dotować z naszych podatków, to chyba raczej chwyt wyborczy i ogromne koszty, ale jestem przeciwko prywatyzacji Lasów, więc podejmując tę decyzję musiałem rozważyć wszystkie za i przeciw. Nie było łatwo, zwłaszcza że jestem zwolennikiem gospodarki wolnorynkowej i szeregu innych wolności.. Szczerze mówiąc trochę mnie zmanipulowali bo Korwin miał 7.5 % ale  zrobiono hahment z sondażami i tuż przed wyborami, obniżono Korwinowi poniżej progu gdzie zabrakło mu 0.1%podejrzewam szwindel, i  celowe nabijanie procentów nowoczesnej przed która przestrzegał św.P A. Lepper

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/10/15/skad-andrzej-lepper-juz-10-lat-temu-wiedzial-ze-ze-przyjdzie-balcerowicz-z-petru-naobiecuje-zlotych-gor-i-zrobi-wam-polske/

(2015/12/08 22:52)
@maxtonA moim zdaniem najmniej złotych gór obiecują właśnie balcerowicz-z-petru i są zarazem zwolennikami "gospodarki wolnorynkowej i szeregu innych wolności". A.Lepper miał różne "ciekawe wizje", a powoływanie się na nie to moim zdaniem tylko ubieranie ignoranta w szaty wizjonera. TK orzeka w sprawie konstytucyjności lub nie aktów prawnych w Polsce. A jeśli akt prawny dotyczy TK to kto ma nie orzekać? Upolitycznienie TK to grzech pierworodny. Dopóki sędziowie TK nie będą rekomendowani przez środowiska prawnicze i naukowe, i dopóki nie będą powoływani 2/3 większością głosów, dopóty będą oskarżenia o ich stronniczość, a wręcz będą trafiać do TK funkcjonariusze partyjni (vide ostatnich pięcioro - drastycznie polityczni). Ostatnie propozycje PiS w sprawie TK wprowadzą jeszcze większe upolitycznienie i podległość partyjną tego organu. Ale mleko się rozlało. PIS ma sejmową większość. I tu KUKIZ'15 nie podskoczy, a wszystko wręcz wskazuje na to, że podskakiwać nie potrafią (albo nie chcą) :(. Ich guru Marszałek Senior stracił kontakt z realnym światem mentalnie pozostając w latach 80-tych i tylko patrzeć kiedy wyląduje w "klubie" PiS. KUKIZ'15 zdominowane przez "narodowców" to bardziej podnóżek niż kontroler dla PiS.

(2015/12/09 09:41)
Tylu przecież ubogich "ojców", wokół zajętych pasieniem dusz, co jak wiadomo wyczerpuje i wymaga szybkich i drogich aut, bo przecież zwykłym autem takiej duszy wiadomo nie dogonisz. Co za bieda i ubóstwo aż pomocy partii rządzącej trzeba, ale prawie prawi i niezwykle parasprawiedliwi już spieszą z pomocą dla ojca . 

(2015/12/09 10:24)
 Nie wiem jaki z  Leppera był  wizjoner czy nie ale idealnie rozszyfrował oszusta,  który to notabene namawiał  frankowiczów na kredyty a kiedy  zauważył że to lipa swój własny kredyt we frankach przewalutował. Dla mnie to nie jest człowiek godny zaufania PIS jak widać ostro wziął się do roboty i przy swojej większości nie ma obawy że Kukiz 2015  będzie kwiatkiem do kożuszka. Kukiz jest konsekwentny i kieruje się własnym rozumem, nie jest koalicyjnym zakładnikiem i niema żadnych zobowiązań wobec PIS. nowoczesna to folklor, nie rokuje im wielkiej kariery. Petru   daj spokój jest cienki  Bolek to nie Tusk, zwykły krzykacz i wichrzyciel

(2015/12/09 20:27)
Oto prawdziwe cele i polityka PISów i Psiukizzzz 15 czy tam 16. To taka sama banda ignorantów i politycznych kałmuków. 
Zwyczajny prawicowy szowinizm co by wziąć ludzi za mordę i na kolana, bo już zapomnieli jak to jest być na kolanach. 

(2015/12/10 10:49)

Jeżeli chodzi o lemingi to ten obrazek najbardziej mi przypomina zachowania tych miłych zwierzątek :)

(2015/12/10 13:05)

@wbienko

"..i dopóki nie będą powoływani 2/3 większością głosów, dopóty będą oskarżenia o ich stronniczość, a wręcz będą trafiać do TK funkcjonariusze partyjni.." - pełna zgoda. To jest dokładnie to o czym mówi KUKIZ'15.

W pozostałej kwesi czy naprawdę sądzisz, że KUKIZ'15 chce "komuś podskakiwać"? Nic bardziej mylnego!

Gdyby tak było założył by parię polityczną, doił to biedne społeczeństwo subwencjami jak robią to SLD i Razem i pławił się w luksusach państwowych czyli naszych pieniędzy. Uważam, że jesteś tu mocno niesprawiedliwy.

Co do Kornela Morawieckiego to nie bardzo rozumiem... Możesz jaśniej?

@max-ton

Pełna zgoda... :)

(2015/12/10 13:32)

@JOW Sochaczew

Mówiąc o "podskakiwaniu" miałem na myśli skuteczność poczynań KUKIZ'15 w sejmie w stosunku do działań "namaszczonej przez naród" większości parlamentarnej z boskiej łaski nam wszechpanującej. Przez jakiś czas wręcz odniosłem wrażenie, że KUKIZ'15 legitymizuje te działania.

W zasadzie wiadomo, że w takim układzie nikt nie "podskoczy", ale niektórzy przynajmniej próbują wyrazić sprzeciw z mównicy sejmowej i poza nią.(tu szacun dla posła Piotra Apela za wczorajszą wypowiedź w tv i normalną rozmowę z posłanką nowoczesnej) 

NIestety, nie jestem zwolennikiem systemu prezydenckiego (A.Duda utwierdził mnie w moim przekonaniu) i nie uważam JOW-ów za cudowne lekarstwo na polskie problemy. Nie uważam, że trzeba "zaorać" tę Konstytycję, tylko że należy jej przestrzegać.

(2015/12/10 14:38)

@wbienko

A co jest złego w tym, że prezydent wybrany przez większość głosujących odpowiada przed społeczeństwem za swój rząd?
Lepiej jest jak nikt nie odpowiada z czym mamy do czynienia obecnie?
A dwa ... przestrzegać Konstytucję. Jakiś żart chyba. Rząd PO i ZSL 48 raz nie wywiązał się z postanowień TK, a Ty twierdzisz, że konstytucja jest OK? Jak TK byłby powołany przez PiS też będziesz mówił, że jest ok, jak będą uwalać ustawy PO?
No proszę Cię, co to za konstytucja którą można złamać 48 razy i nie ponieść za to kary?
Za złamanie konstytucji trafi się przed Trybunał Stanu!
To jest Konstytucja, to jakaś totalna ściema, którą partiokraci wykorzystują do robienia sobie dobrze, dokładnie tak samo jest z ordynacją wyborczą.
Trybunał Konstytucyjny wart jest obecnie tyle samo co konstytucja.

(2015/12/10 15:12)