Letnie KINO w Socho

/ 37 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam wszystkim czy czytaliście na temat tych nowych projektów na rok 2014 na które mieszkańcy Sochaczewa będą mogli iść i zagłosować ten który będzie miał jak największe poparcie i spodoba sie mieszkańcom będzie zrealizowany .

Jednym z nich jak czytałem jest to letnie kino na Podzamczu a dokładnie na Muszli .
Powiem szczerze że bardzo mi się spodobał ten pomysł , w lato będzie można sobie isc i film obejrzeć z dzieciakami z żoną itd , ale w tym jest jeszcze jeden plus że zapewne i z tą muszlą coś zrobią pożytecznego i pewnie nowe ławki będą a nawet muszą być bo przecież na stojąco filmu byśmy nie oglądali .
Więc ja idę zagłosować na to Kino bo super pomysł i do tego same plusy , bo w końcu coś z tym terenem zrobią , i będzie się ładnie prezentowało z nowym wizerunkiem podzamcza .
Mi się ten pomysł też podoba, szkoda tylko że film co 2 tygodnie:) 

(2013/10/11 18:43)
ale najwazniejsze ze zrobiliby cos z muszla, bo np jeden z projektow zaklada jej zburzenie... chca zrobic tam jakas fontanne itp... nie wiem po co skoro wystrczy przejsc przez ulice i fontanna jest, ja mam taka nadzieje ze jednak jak zmieni sie burmistrz to dni sochaczewa wroca na muszle i beda imprezy jak to bylo jeszcze kilka lat temu :)

(2013/10/11 19:52)
 A tam  siłownie czy kino jakieś tam fanaberie które można sobie sprawiać jak się już wszystko ma, a są o wiele ważniejsze potrzeby.Myślę że to niezbyt trafny pomysł, kino jest Mazowsze i mało ludzi chodzi, większość filmy ogląda w telewizji. Pomysł który najbardziej mi się spodobał i który służył by  większości mieszkańców a nie tylko wybranej grupie to Projekt budowy Nowoczesnego Parkingu  przy stacji PKP. Zachęcam gorąco do poparcia tego projektu, Bo Warto!!! Na drugim miejscu postawił bym szlaki rowerowe których u nas wciąż zbyt mało w porównaniu do innych miast

(2013/10/11 21:12)
Olaf ja nie czytałem jeszcze żebyś coś napisał ooo tak super tylko non stop krytyka , okej ja sie zgodze parking - przydał by się !!!  ścieżki rowerowe też okej i nawet super jakby powstały ale takie kino jest to pomysł naprawdę extra bo naprawdę można wziość dzieci , żonę i iść jakoś spędzić czas w lato i tak jak pisałem że ten projekt ma kilka dodatkowych zalet , poprawi wizerunek naszego zamku , bo jak teraz to wygląda zamek super a muszla i ławki ruina .
A jeszcze ci powiem w tym roku w wakacje jak nigdzie nie wybieraliśmy  z żona to w sobote albo niedzielę , zona do mnie mówi kurcze w tym Sochaczewie nie ma co robić !! I wypad do Wawy albo do Płocka jakoś spędzić czas żeby nie siedzieć w domu albo bez celu łazić po miescie , siedzieć w jakieś kawiarni albo patrzeć sie na fontannę , u nas powinno cos być a nie wszyscy uciekają z tond do innych miast . 

(2013/10/11 21:33)
kino w sochaczewie... no fakt... jest, ale jakie? teraz troche zmienili ale co to za kino, sochaczewskie premiery sa duzoooo pozniej niz normalnie:) wyjatkowo walese teraz puscili normalnie, ale zazwyczaj jest masakra no i... 2 filmy do wyboru z czego jeden to bajka, dosc czesto mam chec isc do kina...wchodze na strone a tam co... film ktory od 2 miesiecy jest np w wawie no i ... bajka... standardowy repertuar, dlatego ludzie nie przychodza bo po co i na co, lepiej jechac tak jak powyzej byl wpis do wawy lub do plocka bo tam chociaz jest kino - prawdziwe kino a nie kinoteatr, a prawde mowiac to jest ogromna roznica Olaf, nie wiem czy byles np w sali 2D na sadybie hehe tam jest ekran wielkosci calej tej naszej sceny :) nie mowie zeby taki byl w socho no ale niech to bedzie kino, normalne prawdziwe kino :)

(2013/10/11 21:41)
chodzilo o sale 3D ;)

(2013/10/11 21:42)
O parkingu P&R przy dworcu mówiło się już dawno temu. Były obietnice, jak do tej pory niespełnione. Z kinem fajny pomysł, tym bardziej że do rozdysponowania jest milion złotych a to plenerowe kino to raptem za pare tyś. złotych :)

(2013/10/12 00:40)

Olaf „kino jest Mazowsze i mało ludzi chodzi” to jakaś pomyłka do kina chodzę w zasadzie co tydzień z rodziną i nie zauważałem żeby nie było frekwencji na filmach kino jest po remoncie i wymianie sprzętu, naprawdę warto się wybrać do socha Mazowsze.

xyz1986 „ochaczewskie premiery sa duzoooo pozniej niz normalnie:)” nie masz racji w zasadzie wszystkie filmy są grane premierowo nie tylko wałęsa tylko filmy niszowe są później nieraz grane. Zauważ że film grany premierowo na wyłączność to minimum 2 tygodnie jest tak wszędzie jeśli jest tylko jedna sala to jest to odczuwalne w repertuarze,  ale jak jesteś takim specjalistą to ułóż proszę na listopad repertuar  i napisz na forum !!! może właściciel to przeczyta i skorzysta z niego.

Filmy są 2- śmieszne a ile zagrasz na jednej sali kinowej  rozejrzyj się na Łowicz, Rawa Maz, Żyrardów-Warszawiaku,  zejdź na ziemie nie znasz reali to nie wprowadzaj zamieszania. W wakacje były bajki fakt ale bardzo dobry i trafny pomysł w socho nie ma co robić z dziećmi nie ma żadnej rozrywki a do kina na filmy wybrać się to super sprawa. Nie porównuj kina w socho do sadyby  to tak jak byś porównał  centrum handlowe w socho  z złotymi tarasami zastanów się. Kino w socho przeszło remont i wstawili nowy sprzęt tak jak piszą z górnej półki poziom poprawił się o niebo, nie ma co wymagać więcej od socho to nie stolica która są wszyscy tak ubóstwiają a co się tam dziej bałagan na najwyższym szczeblu, wawa to porażka pod każdym względem. A poza tym masz rację lepiej wspierać finansowo wielkie firmy które wyprowadzają nasze pieniądze za granice niż lokalnego przedsiębiorcę  brawo.!!!

(2013/10/12 08:59)
 I nie zobaczysz bo nie należę do załganych ludzi którzy  są nawiedzeni i chwalą głupotę jeśli ta głupota jest odpowiednio poprawna politycznie. Kino  to może i fajna rzecz ale ja  uważam to za kaprys czy fanaberię gdyż są bardziej potrzebne sprawy. Swego czasu byłem przejazdem w  woj. Lubawskim i co mnie zszokowało?. Wyznacznikiem bogactwa, zamożności& prestiżu  była tam antena satelitarna zamontowana na ścianie domu niejednokrotnie wg. mojej oceny ruderze nadającej się do rozbiórki. Tak mogę porównać i ocenić tę fanaberię. Uważam iż najpierw należy zrealizować  niezbędne potrzeby  które poprawia  standard życia i funkcjonowanie miasta a potem pomyśleć o rozrywkach i atrakcjach spędzania wolnego czasu itd..

A swoją drogą to  zastanawiam się co powstanie na miejcu zrujnowanej muszli koncertowej,  bo to jest kolejny etap inwestycji  renowacji wzgórza zamkowego, amfiteatr z prawdziwego zdarzenia wyposażony przy okazji w możliwość projekcji  filmowej to też by było ciekawe.

Jest kilka spraw ponadto które uważam za super, np: Remont i odnowienie kramnic,. pomysł rozciągnięcia miasta  na wschód i zachód czyli zaokrąglenia jego kształtu, tudzież inwestycje: Obi,Tesco,Mc Donalds itp, z drugiej strony miasta zabudowa, osiedle. Zastanawiam się czy nie powinna powstać dobudowa obwodnicy tak aby miasto można było objechać dookoła. Remont ul. Wąskiej i parku a także sam pomysł konsultowania/głosowania/ z mieszkańcami planowanych inwestycji. To novum którego wcześniej nie było. Ja głosowałem na parking przy PKP gdyż wiem , słyszę często lub czytam jak bardzo mieszkańcy go potrzebują, mimo że miałbym osobiście ochotę na jakieś inne inwestycje, które też by się przydały.

A tak swoją drogą nie posiadasz słownika ortograficznego?  Jeśli nie proponuję sprawdzać pisownie w necie.

(2013/10/12 12:53)
Olaf człowieku co ty w ogóle za brednie wypisujesz normalnie śmiać mi się zachciało z tej głupoty cyt; dodatkowa obwodnica miasta !!!  ha ha ha  po co ci to ??? Chyba żebyś miał gdzie łazić w sobote i niedzielę bo jak czytam twoje wypowiedzi to chyba pasuję ci łażenie bez celu po miescie
a jak byś miał taką obwodnicę to byś mógł Socho dookoła okrążyć !!! 
Przecież Socho obwodnicę ma !!!!  Ona miała na celu odciążyć tranzyt od centrum i tak właśnie sie stało i po to są budowane obwodnice wszędzie a nie po to żebyś sobie mógł dookoła miasta latać

(2013/10/12 18:02)
Z kartoteki OLAFA:I* -*I. Już od młodych lat opozycjonista , niezmienny w poglądach do chwili obecnej. Olaf ze swojego Brochowa ma bliżej do Płocka, więc nie ma pojęcia co dzieje się w socho. Jeszcze chce obwodnicy z drugiej strony, żeby przejechać szybciej do Błonia, bo w Warszawce to by się zgubił. Poczytaj czego dotyczy budżet obywatelski w socho. Ty możesz wystąpić do swojego wójta, żeby zrobił to samo co burmistrz u nas. O kinie Mazowsze opowiadasz bzdury, więc widzimy, że byłeś w naszym kinie w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Kino nowoczesne, premierowe, bilety kupowane przez internet, filmy dla dzieci i pozostałych widzów. Wszyscy zadowoleni oprócz kilku zapalonych telewidzów z prowincji powiatowej /i jednego marudery z socho/. Kiedyś było kino plenerowe na basenie i myślę że ten pomysł się sprawdził /było też na parkingu przed Hypernova/.

(2013/10/13 22:49)

po co tracic czas i z nim dyskutowac. olewajcie jego posty i nie napedzajcie.. jak to kiedys juz powiedzielismy.. trola. szkoda naszego czasu, ktory mozna poswiecic na dyskusje z innymi.

ja zastanawiam sie nad park&ride .. bardzo dobra inwestycja tylko dlaczego mamy wydawac na to z budzetu obywatelskiego? w innych miasteczkach mozna bylo z robic z kasy miejskiej tylko u nas niedorajdy w zarzadzie miasta nie potrafia uzbierac kaski i chca opedzic projekt budzetem obywatelskim. ja wolalbym przeznaczyc pieniadze na inny projekt ktory w zwiazku z tym jacy ludzie zarzadzaja tym miastem nie ma szans nigdy powstac.

jest kilka ciekawych projektow

(2013/10/14 08:21)
To se postaw telewizor i oglądaj,   kolejna głupota dziwaków z tego miasta. No widać że w tyłku byliście i g... widzieliście.  Głosuj na kino letnie i potem będziesz narzekał że nie masz na PKP gdzie zaparkować!

(2013/10/14 10:03)

popieram... czemu to mieszkancy maja myslec o parkingu i pieniadze maja isc z kasy przeznaczonej na cos zupelnie innego, to miasto powinno zapewnic miejsca postojowe a nie ludzie maja myslec i skladac wnioski w budzecie obywatelskim zeby z tej kasy zrobic parking... parkowanie pod stacja to masakra, jedyni strzezony jest dostepny ale to jest miasto i wizytowka miasta bo z roznych stron ludzie przyjezdzaja i widza... no wlasnie parkingu nie widza:) pomysl super ale troche nie z tej kieszeni kase wyciagac...

po co tracic czas i z nim dyskutowac. olewajcie jego posty i nie napedzajcie.. jak to kiedys juz powiedzielismy.. trola. szkoda naszego czasu, ktory mozna poswiecic na dyskusje z innymi.

ja zastanawiam sie nad park&ride .. bardzo dobra inwestycja tylko dlaczego mamy wydawac na to z budzetu obywatelskiego? w innych miasteczkach mozna bylo z robic z kasy miejskiej tylko u nas niedorajdy w zarzadzie miasta nie potrafia uzbierac kaski i chca opedzic projekt budzetem obywatelskim. ja wolalbym przeznaczyc pieniadze na inny projekt ktory w zwiazku z tym jacy ludzie zarzadzaja tym miastem nie ma szans nigdy powstac.

jest kilka ciekawych projektow

(2013/10/14 11:17)
  Na wuj to kino, chyba się komuś naprawdę nudzi, ja nie mam czasu telewizji oglądać

to tak jakbyście ubrali podarte i brudne  pantofle do eleganckiego garnituru, będziecie się chwalić kinem a nie wstyd wam za taka obskurną stację PKP? O Bosz!!! co za wiocha, gdzie ja mieszkam?

(2013/10/15 13:45)
No dobra,jestem kolejnym dziwakiem w tym mieście i mało tego,że sama zagłosowałam na kino to jeszcze namawiam innych i nieźle mi to idzie.Pozdrawiam.Kaśka z wiochy.

(2013/10/15 14:05)
Olaf chodzi o to ze parking nie powinien byc z budzetu obywatelskiego, budzet obywatelski to cos dla ludzi: rekreacje, rozrywki bo to miasto powinno zapewnic mieszkancom parking i nalezy sie to im jak psu miska z woda, to tak samo jakby ktos zaproponowal ze moze z tego budzetu zalatamy dziury w ulicach osiedlowych...

(2013/10/15 14:14)
 Mylisz pojęcia, wszystkie propozycje złożone są dla mieszkańców i parking też , tylko masz do wyboru albo parking będzie teraz i będzie można normalnie funkcjonować albo poprzesz  idiotyczny projekt jakiegoś jełopa który nie czuje potrzeb tego miasta.

Pomysł uważam za idiotyczny bo na podzamczu ma być scena dla występów artystycznych tylko że przebudowana.
 Jeśli mowa o kinie letnim to pomysł jest do h.. nie podobny bo jeśli już takie by miało powstać to  powinno się ustawić telebim na pl. Kościuszki na którym były by emitowane płatne reklamy,a w okresie letnim kino letnie natomiast podczas ważnych rozgrywek piłkarskich mieli byśmy  strefę kibica aby wspólnie się  bawić i kibicować podczas maczy, z tym że to pomysł czysto hipotetyczny bo  Piłka Nożna w Polsce przeżywa zapaść i trudno komuś kibicować gdy on przez miesiac zarabia tyle co my przez cały rok i nawet nie potrafi piłki prosto kopnąć!

(2013/10/15 16:44)
Panie Olaf... za tekst "idiotyczny projekt jakiegos jelopa" powinienes zostac wyrzucony z tego forum, faktycznie 99% forumowiczow (bo Ty jestes tym 1%) ma racje... z Toba nie ma co dyskutowac

(2013/10/15 16:55)
Tak , pewnie te 99%  które żyje z zasiłków mopsu zamiast pracować , no jak powstanie letnie kino to budżet straci bo mniej wina wypijecie stojąc pod sklepem, :)))

Ty jesteś prymitywna i ograniczona akurat nie forum tylko karty do głosowania zdecydują, ale czy znajdziecie czas zeby wytrzeźwieć i iść i zagłosować?

(2013/10/15 18:05)
Jezu czlowieku o czym Ty w ogole piszesz?? jesli to prawda co ktos napisal ze jestes z Brochowa to... mhm pozostawie to bez komentarza, Twoj poziom IQ jest chyba mniejszy niz mojego psa, a wina to Wy lubicie... ojj bardzo w tych Twoich rewirach, i powiem ci jedno nie jestes wart zebym wiecej w ogole reagowac na te Twoje brednie...

Tak , pewnie te 99%  które żyje z zasiłków mopsu zamiast pracować , no jak powstanie letnie kino to budżet straci bo mniej wina wypijecie stojąc pod sklepem, :)))

Ty jesteś prymitywna i ograniczona akurat nie forum tylko karty do głosowania zdecydują, ale czy znajdziecie czas zeby wytrzeźwieć i iść i zagłosować?

(2013/10/15 18:14)
i jeszcze jedno... czytaj ze zrozumieniem, ani slowa nie ma na temat ze mowie ze glosowanie odbywa sie za pomoca forum... prymityw

(2013/10/15 18:22)
Drodzy forumowicze,zróbmy na złość temu 1 procentowi i zorganizujmy się.Namawiajmy,agitujmy i zagrajmy na nosku temu który spożywa alkohol w kulturalnych warunkach.Pamiętajmy,że głosować mogą osoby które mają ukończony 16 rok życia i tu jest pole do popisu przy zbieraniu głosów.Pozdrawiam wszystkich z jednym wyjątkiem:)

(2013/10/15 20:20)
Hahaha ale mi te gimbusy pojechały.

Kino jest dobre,po remoncie , i jest płatne.  było by debilizmam  robienie darmowego kina. Jestem p zagorzałym przeciwnikiem jakiegokolwiek socjalu i  marnowaniu finansów publicznych na takie cele. No skoro chcecie darmowego kina to albo dla nierobów albo biednych gimbusów. To po prostu byłoby zmarnowanie pieniędzy. Kto tam będzie chodził?  Normalni ludzie wyjeżdżają w lato na wakacje. Poza tym po co robić inwestycję które będą dodatkowo i niepotrzebnie obciążały miasto.
 IQ to pokazaliście swoimi durnymi wypocinami i jest ono na poziomie IQ dżdżownicy albo jakiegoś głowonoga. No fakt żeby posiadać jakiekolwiek IQ musielibyście najpierw posiadać mózgi których  raczej brak sądząc po stylu waszych wypowiedzi.

To akurat jest najgorsza propozycja którą widziałem na liście. Płatny Parking,Parkometry to jest to, niech to miasto wreszcie zacznie na czymś zarabiać!!!

(2013/10/16 08:32)
PANIE  OLAF !!!!!!!!!!!!!!!!

IDZ SE LEPIEJ POCHODZIĆ DO O KOŁA SOCHACZEWA !!!!!  i pomysl gdzie ta twoja obwodnica powinna być pociągnięta !!!!

A potem idz do burmistrza i powiedz mu że ty chcesz mieć obwodnicę do okoła miasta i już !!!
bo inaczej nadal będziesz wypisywał bzdury na forum jak do tej pory !!!!

(2013/10/16 16:18)