Letnie KINO w Socho

/ 37 odpowiedzi
A kto będzie sprzątać te śmieci po was jak tam nabrudzicie, bo kulturalnie żreć pop corn  czy pić piwo i nie rozrzucać w koło papierów i puszek  żaden nie potrafi. Kendal kino to jest jak ty coś napiszesz agresywny człowieku, idź i się zaszczep przeciwko...

(2013/10/16 22:25)
idz spać

(2013/10/17 00:03)
 ciąg się luiu i sam idź spać

(2013/10/17 09:24)
A kto będzie sprzątać te śmieci po was jak tam nabrudzicie, bo kulturalnie żreć pop corn  czy pić piwo i nie rozrzucać w koło papierów i puszek  żaden nie potrafi. Kendal kino to jest jak ty coś napiszesz agresywny człowieku, idź i się zaszczep przeciwko...

Kto to będzie sprzątał i znów głupie pytanie !!!!

To i dam ci taką samą głupią odpowiedz na twoim poziomie !!!

Ty panie Olaf będziesz sprzątał !!!!

Aha panie Olafie mam pytanko i już masz plan którędy powinni ci pociągnąć tą obwodnicę ???

Jak pójdziesz do władz miasta z tym swoim pomysłem i cię wyśmieją to powiedz im żeby ci chociaż chodnik po ciągnęli dookoła Sochaczewa !!!  Tylko jak tak będziesz łaził dookoła  miasta tom swoją obwodnicą lub chodnikiem to kto po tobie posprząta bo trochę drogi będziesz miał i żreć musisz , a jak ci sie zachce ........... to   toi toia ci nie postawią i co wtedy ??? bedziesz musiał nosić z sobą papierową torebkę i jakby co to w nią !!!!

(2013/10/17 13:11)
dal byłeś już u psyhiatry, radzę ci jednak zmienić lekarza bo ten cię oszukuje albo za słabe psyhotropy ci przepisuje.Przestań bredzić.

(2013/10/17 13:33)
olaf widze ze co druga osobe z tego forum to wysylasz do jakiegos specjalisty... wez chlopie sam sie przejdz i daj ludziom zyc.

(2013/10/17 14:36)

dal byłeś już u psyhiatry, radzę ci jednak zmienić lekarza bo ten cię oszukuje albo za słabe psyhotropy ci przepisuje.Przestań bredzić.

A ty do którego chodzisz ?? Bo coś słabo ci pomaga !!!

Idz od razu do szpitala może tam ci pomogą !!!

(2013/10/17 16:17)
Tobie jak widać nie pomogli, jedyne co mogli  to zastrzelić.

(2013/10/17 17:19)
Tobie jak widać nie pomogli, jedyne co mogli  to zastrzelić.

Ty jak coś napiszesz to padam ze smiechu !!! Bez twoich beznadziejnych wypocin chyba to forum było by smętne !!!

Zastrzelić !!! dobre he he he

(2013/10/18 13:58)
 Nie męcz się prostaku bo i tak nic nie wymyślisz, obwody ci się już przegrzały, szczyt twoich chamskich możliwości to wyzywać i obrażać
 Idź lepiej do klopa i spuść się do szamba.

(2013/10/18 22:52)
 Nie męcz się prostaku bo i tak nic nie wymyślisz, obwody ci się już przegrzały, szczyt twoich chamskich możliwości to wyzywać i obrażać
 Idź lepiej do klopa i spuść się do szamba.

he he Dobre !!!!! Debilu .

(2013/10/19 12:35)
Jeśli wraz z filmami wyświetlanymi na Podzamczu przyszłoby poprawienie tego,co obok,choćby nowe ławki na muszli,to jestem za.Jeśli chodzi tylko o same filmy,to atrakcyjniejsza wydaje mi się oferta SKF.Różnorodne filmy co tydzień o tej samej porze,z wprowadzeniem,a bywa że i z posłowiem.

(2013/10/19 13:10)