„LEŻAŁ NA ŚRDOKU DROGI I CZEKAŁ NA ŚMIERĆ”

/ 5 odpowiedzi
Pomocy! Położył się na środku ulicy w Sochaczewie i leżał!
Aż psy się do niego dorwaly zaczeły sie gryźć - rozgoniłysmy je bo właściele nie reagowali ... wzięłam go dziś na noc jutro rano leci do schroniska bo mam jednego malutkiego juz znajdę z którym się pogryzą jak ten mały nie pojedzie do DS to

Psiak grzeczny, ułożony. ...starszy...pani z Fundacji nero powiedziała ze to typowa wymiana psa na młodszego.
Proszę pomóżcie udostepniajcie może kogoś na piękną istota mieszanka Owczarka z Coli chwycił za serduszko. Psiak nie agresywny na inne zwierzeta ale zatakowany odgryza się tym samym. Kontakt na priv lub tel.502159114
DAJE PSIAKOWI CZAS DO JUTRA później aby móc pomagać w takich sytuacjach nadal psiak idzie do schroniska

- obowiązkowa rejestracja i chipowanie psów
- mandaty karne za ich brak
- rutynowe kontrole policji czy gminy a pro po wymienionych wcześniej punktów
- obciążenie byłego właściciela kosztami w przypadku gdy wyrzucony pies zostaje przygarnięty przez schronisko.

ot co.

(2014/07/08 10:14)
tak powinno byc jak grzech napisał ,ale kto o to ma zadbać każdy leje na to ,gminy ręce umywają ,TOZ też raczej tylko kasę do kieszeni bierze,zamiast takie kontrole robić,i koło się zamyka a psów bezpańskich coraz więcej na ulicach.

(2014/07/08 10:55)
Wprowadzić ustawę o kontrolach w gminie.
Uprawnić do niej pracowników TOZ.
Przychody z mandatów wspomogą realizacje tego.
TOZ też by się ucieszył bo by za to dostał kasę.

(2014/07/08 12:41)
Wszystko cudownie, tylko zostałam sama z ( nie napisze problemem bo psiak jest cudowny )
Gmina umywa rece, schroniska przepełnione. To juz 2 pies ktorego mowiac górnolotnie ''uratowałam'' i co? Nic...

(2014/07/08 13:33)
Niestety, ale sam mam duże psiaki i się kolejny nie zmieści.

(2014/07/08 14:07)