Łgarz Roku !!! Nasze typy.

/ 6 odpowiedzi / 2 zdjęć
Nr.1

http://sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=28770

KAT
mowisz o panu na zdjeciu Robercie Małolepszym vs Bidon
czy o autorze Januszu Szostaku?

(2014/02/11 16:45)
To chyba dobrodziej roku - sprawił, że on i jego kolega burmistrz się całkowicie skompromitowali.

A dziś położył tylko wisienkę na torcie. 

(2014/02/11 22:56)
Na pierwszy rzut oka sprawa właściwie dotyczy kwestii urzędowych, personalnych i to opłacanych z naszych podatków. A tymczasem, czy nie przypomina to Państwu brazylijskiej telenoweli ? Ciekawe, jakie jeszcze pikantne i osobiste szczegóły - o których nie koniecznie powinniśmy wiedzieć, zostaną ujawnione przez urzędników. Może w gazecie trzeba by specjalną rubrykę uruchomić ?  

(2014/02/12 22:40)
Cała ta sprawa to jakaś żenada, co kogo obchodzą czyjeś choroby czy sprawy osobiste. To są bardzo prywatne sprawy i nie powinny być poddawane publicznej wiedzy. 
Mnie natomiasat jako podatnika, w blisko 40 tysięcznym mieście, jednak interesuje dlaczego nie ma kierownika od inwestorów na pełny etat i to dyspozycyjnego, rozliczanego z efektów swojej pracy. 

(2014/02/13 13:04)
Nr.2
http://zkm.sochaczew.pl/newsshow/2273?title=Dyr-ZKM-Krzysztof-Sieczkowski-beda-nowe-autobusy&sochaczew

Odkąd korzystam i jeżdżę tymi autobusami do pracy,kierunek PKP/SZPITAL/PKP .Od prawie 9 lat to nic absolutnie nic się nie zmieniło a tekst to potwierdza .oszczędności oszczędności i oszczędności ,oszczędzać to można na papierze toaletowym jak za dużo się przyoszczędzi to własny palec jest brązowy,A na bezpieczeństwie i wyglądzie taboru komfortu podróżowania to się nie oszczędza bo do ładnego ciepłego zimą a klimatyzowanego latem autobusu to każdy skorzysta .
   Czasami chce mi się zwymiotować na sam wygląd tych siedzeń 
 Kiedy pan opuści to stanowisko dyrektora ZKM .Ten zakład jest uduszony przez pana sposób zarządzania .
Jaka odprawa finansowa jest za takie stanowisko no no proszę.
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna lecz jak kończy .
  Czyli co zostawi po sobie.
Tak się nudzę w pracy więc nie mogłam się powstrzymać by tego nie napisać,uffff od razu mi lepiej.

(2014/02/15 00:56)
Jest takie powiedzonko, że nieustające oszczędności niechybnie prowadzą do dziadostwa. I taki właśnie stan osiągnęło to miejskie - "przedsiębiorstwo komunikacyjne". Autobusy nie mają chyba zadania wozić mieszkańców tylko jeździć, gdyż dostaje dotację z podatków do wozokilometra, a nie jak nakazuje logika do sprzedanego biletu pasażerowi, czytaj klientowi i podatnikowi. Ale są to wyraźnie pojęcia obce dyrektorowi tej firmy,jak i nadzorującym go samorządowcom.  

(2014/02/16 13:19)