LIDL NA MIEJSCU MLECZARNI????

/ 7 odpowiedzi

Takie plotki czy prawda? Co konkretnie powstanie na miejscu mleczarni???

Nie liczyłbym na to. Lidl i Kaufland powiązane są grupą kapitałową. W tak małym mieście z takim zagęszczeniem marketów, nie będą chcieli robic sobie wewnętrznej konkurencji.

(2016/07/20 22:05)

Jednego właścieicla mają RESERVED, HouseCropp, a jednak są ulokowane tuż obok siebie, bo nie ma to znaczenia. Każda placówka ma swoją grupę docelową i charakterystykę, a co za tym idzie celuje w klientele nastawioną na rózne potrzeby w danym momencie.

(2016/07/20 22:08)

Ja wcalenie liczę....wręcz przeciwnie. Uważam, że w naszym mieście jest wystarczająco dużo marketów. Mam nadzieję,że powstanie coś godnego centrum miasta. Coś, gdzie mieszkańcy będą mogli spędzić czas.

(2016/07/21 11:58)

propnuję Wieżę widokową  z parkiem rozrywki,

(2016/07/21 12:35)

123patrzy

Ze sklepami odzieżowymi jest trochę inaczej, bo asortyment jest różny, wchodzisz kolejno do każdego z nich i kupujesz koszulę, czy spodnie które najbardziej Ci się podobają. W przypadku sklepów spożywczych, wchodzisz i łapiesz z półki śmietanę, masło, chleb czy sól lub cukier. W Sochaczewie od kilku lat jest tak duże parcie na lidla, że Kaufland znacząco zmniejszyłby generowane przychody.

(2016/07/22 09:11)

Maja inwestowac na polach Czerwonkowskich a tu problem mieszkancow cyt;; a gdzie ja bede wychodzil z psem ? 

Juz podobno ten problem zarzad miasta rozwiazal stanol na czele zadania powarznie i jest  miejsce gdzie !!!

To wlasnie miejsce po starej mleczarni !!!

Maja posadzic troche chaszczy troche trawy i mozecie wychodzic z psami . 

Ma sie nazywac to Polana Figur z Brazu . 

Miasto ma tez podobno zaoszczedzic na  toi toi-ach .  Juz nie bedzie tez potrzebny  szalet miejski. 

(2016/07/22 16:35)

proponuje burdel bo chyba jeszcze nie ma w Socho takiej działalności ,no chyba że już jest.?

(2016/07/31 10:34)