LIDL SOCHACZEW - WIELKIE ROZCZAROWANIE

/ 7 odpowiedzi
Chciałem zamówić wina w sklepie internetowym LIDLA, ale zamówienie mogę odebrać w LIDLU w Warszawie, Żyrardowie lub Skierniewicach. Uważam to za jawną dyskryminację naszego miasta przez LIDLA. Podobna rzecz się ma z zamówieniem artykułów przemysłowych (sprzetu itp...) w sklepie internetowym LIDLA. Tym razem zamówiony towar mogą wysłać do domu za odpowiednią zapłatę, ale już nie mogą wysłać do LIDLA w Sochaczewie, aby odebrać bezpłatnie. Większość z nas czekała z utęsknieniem na otwarcie tego sklepu, a tu wielkie rozczarowanie ... Czar prysł. Sposób zarządzania LIDLEM przypomina mi czasy gdy były sklepy GS w Polsce Ludowej. Kontaktowałem się w tej sprawie z osobami odpowiedzialnymi za ten stan, rzeczy ale cały czas tłumaczą, "że to zależy od wielu czynników". Moją sprawę poruszyłem we zeszłym tygodniu i do tej pory nie zebrał się jeszcze BUNDESTAG w LIDLU, aby podjąć pozytywną decyzję dla mieszkańców Sochaczewa. Ciekawe ile czasu potrzebuje LIDL, aby mieszkańcy naszego miasta byli traktowani na równi z mieszkańcami innych miast? Dam znać jak otrzymam jakąś odpowiedz. A jakie Wy macie spostrzeżenia odnośnie LIDLA?

Jak dla mnie dramat. Nie wiem czy dam radę zasnąć dziś wieczorem, a nawet jak zasnę to nie wiem jak z tym żyć, mój świat się zawalił. Masz rację takie nadzieje wiązałem z powstaniem lidla w Sochaczewie a tu taka zagrywka... Od dziś przestaję robić tam zakupy. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił...

(2019/08/03 18:51)
@Koliber,kobitka by tego nie napisała,one muszą chodzić,macać,dotykać i kupować albo nie,facet chce aby mu pół litra przywieźli kurierem

(2019/08/03 20:34)
A czy to w ogóle było potrzebne w samym centrum miasta?

(2019/08/05 19:16)
A czy to w ogóle było potrzebne w samym centrum miasta?

No też złapałem taką rozkminę, nie lepiej było wyciąć kawałek puszczy? na co tyle drzew.

Co by nie było, markety powinny zniknąć z centrum, ALE budynek dawnej mleczarni bardzo już straszył i to co jest teraz jest lepsze.

(2019/08/05 20:42)
Sklep jak sklep od dłuższego czasu robię zakupy w Lidlu, teraz jest OK bo jest na miejscu, ale to nie jedyny sklep w Socho, na ogół mam posegregowany asorttyment który kupuje w określonych sklepach, każdy ma troche inną ofertę i troche inne artykuły na promocji, uważam że lokalizacja bardzo dobra !

(2019/08/08 21:22)
KOLEJNY MALKONTENT
SAM SE OTWÓRZ SWÓJ SKLEP JAK CI WSZYSTKO NIE PASUJE

(2019/08/21 11:03)
max-ton, to pewnie pracuje w Lidlu Twoja teściowa albo żona, że tak bronisz kapitalistów z Niemiec? W sobotę z rana byłem na zakupach w Lidlu! Alarm wył kilkanaście minut, nikt nie umiał go wyłaczyć. Czynna była tylko jedna kasa, która przyjmowała płatność tylko kartami kredytowymi. Klienci z gotówką czekali.... nie wiem na co!

(2019/08/26 18:39)