Listy od Bogumiła...

/ 10 odpowiedzi
Szanowny Panie Bogumile... serdecznie dziękuję za przesłanie listu w poplamionej tłuszczem kopercie... z wielką uwagą wczytałem się w kilka zdań które raczył Pan pozostawić w mojej skrzynce na listy... zawarł Pan w tym liście istotną informację która bezwzględnie trafiła do mieszkańców... zastanawia mnie fakt... dlaczego będąc w radzie... kiedy mógł Pan zastopować uchwałę która zadłużyła Obligacjami nasze miasto na wiele wiele lat nie stawił się Pan na to głosowanie... Przypomina mi to długie nieobecne rządy zamkniętego przed ludźmi byłego burmistrza... 
Halo, nie tak ostro!!!!...:) Moja koperta jest czysta i nawet bez adresu więc mogę wysłać list zwrotny a papier jaki elegancki tylko do podtarcia się nie nadaje bo śliski....:)
Zaczyna się bitwa o głosy na stołeczek...heh
Czekam na następne koperty....zbieram.

Karol

(2014/09/15 23:36)
Szanowny ''karol997'' ty szczęściarzu... ja dostałem upapraną kopertę... a w sobotę by się przydała idę na wesele hehehe :/  

(2014/09/15 23:54)

nie bez powodu - nasz kochany byly burmistrz z mina "biore was na litosc" jakby cale zycie byl krzywdzony.. ale nie dajcie sie nabrac.. bo to cwaniak jakich malo.. - sprzedal radio ale nie w calosci... na czas wyborow zachowal sobie kontrole :)

a co do radia... zmiana na lepsze. jak poprzednio nie sluchalem tak teraz za bloniem czasem wrzuce czestotliwosc i poslucham co sie dzieje :)

edit: i znow tylko w kosciele w chodakowie sie zacznie nagabywanie przez proboszcza... za male "co łaska"

(2014/09/16 07:47)
tadeusz własnie tak jak ciebie zastanowiło mnie ostatnie zdanie listu.

(2014/09/16 08:15)
Boguś napisał..."Od kilku ostatnich lat otrzymuję od Państwa wiele dowodów sympatii i pozytywnych opinii na temat działań podjętych w czasie, gdy byłem gospodarzem naszego miasta.....  i ostatnie zdanie....Jestem otwarty na wszelkie sugestie z Państwa strony, spostrzeżenia i pomysły, które mogę dołączyć do programu naprawczego jaki przygotowałem dla Sochaczewa, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie samorządowe"
I tu moja odpowiedź: Ja do Bogusia nie pisałem i nie wspieram go by startował ponownie, wręcz odwrotnie ostrzegałem przed kolejną porażką....Boguś ty tylko podpisywałeś dokumenty a za plecami siedział jerzyk i wszystkim sterował. Twoje doświadczenie w samorządzie to obsługa pieczątki i długopisu a może tylko długopisu bo pieczątkę miała sekretarka...ha ha ha...nawet tego listu sam nie napisałeś, widać język jerzyka...dzięki za kopertę ale odpadasz....ha ha ha.

Karol

(2014/09/16 12:56)

nie no! byly burmistrz odpada na starcie m.in. po tym jak swoim udzialem w stowarzyszeniu airsochaczew...  pokazal wlasnie... "wiedzę i doświadczenie samorządowe" :)

co tam bylo grane i tak na prawde o co chodzilo w tym stowarzyszeniu to nikt nie wie, jedno jest pewne: to ze oficjalnie g*** panstwo zrobiliscie w tym temacie... nawet jak sie mocno staraliscie to...

taka przypowiesc:
instruktor navy seals do rekruta:
- zrobisz jeszcze 20 pompek?
- postaram sie!
instruktor: nie synu, twoja druzyna nie potrzebuje tego zebys sie staral oslonic ich przed ogniem, twoj kolega nie potrzebuje zebys sie staral go wyciagnac rannego z zasadzki.. TY MASZ TO ZROBIC.

po co nam ludzie ktorzy sie staraja?.... ktorzy nie maja zadnego przebicia w wyzszych strukturach panstwa? MODLIN mogl wygrac? wlasnie tacy ludzie nam sa potrzebni, ktorzy maja uklady wyzej, ktorzy cos dla tego miasta sa w stanie zrobic!

a ludzie ktorzy ich nie maja zawsze beda doić tylko mieszkancow i jedynie uprawiac lokalna "polityczke" pod lokalnych bizmesmenow.

- walczyc z prywaciarzem ktory jezdzil busem i wozil ludzi ze polowe ceny.. nie podobalo to sie panu dyrektorowi ZKM.. no to miasto go zalatwilo
- wydac pozwolenie na postawienie beznadziejnej wysepki kolo jordanka
- wojna starostwo i powiat o remonty drog.. jak dzieci...
- sprzedac plecewice za bezcen i obiecac nam doline krzemowa
- lokalne tendencyjne gazety piszace pod wlodarzy..
i wiele wiele innych

zastanowcie sie czy tacy ludzie nam sa potrzebni...

cos jesze o airsocho:

Przenosiny Prokuratury do budynku Urzędu Miasta

Lotnisko. Prosiłbym nasze władze, o wypowiedź w sp

(2014/09/16 14:30)
Witam
Dziś sprawdzę swoją skrzynkę. Jak będzie w nim list od byłego burmistrza osobiście oddam mu to wpychając mu to w d....e. Nie życzę sobie żadnej korespondencji od ludzi, którzy myślą tylko o sobie i działają we własnym interesie. Teraz łasicie się jak kocury, śliscy jesteście jak piskorze, wszędzie byście weszli tylko po to żeby mieć poparcie. A jak będziecie łazić po domach to będę napie....ał z kapiszonów.

(2014/09/16 15:12)
Szanowny ''kacperskyy'' twoja wypowiedź zasługuje na osobny wątek... wszelkiego rodzaju ''roszczeniowe-miernoty-bezpłciowe'' oraz ''Novoosieckie kpiny demokratyczne'' metodą selekcji naturalnej powinny odpaść w przedbiegach wyborów!!! To miasto potrzebuje mądrego twardego przywódcy z mocnymi kontaktami politycznymi który ponad wszelką miarę będzie dbał o mieszkańców... wszystkich mieszkańców miasta bez wyjątków!!!  

(2014/09/16 18:25)
Popieram !!!  I zaczęło się walka o stołki...

Tak jak większość też byłam zaskoczona kopertką w skrzynce na listy i obietnicami, które nigdy nie będą zrealizowane a także pomówieniami, bo tak to odebrałam !

Czy stołek burmistrza miasta, czy prezydenta miasta czy chociażby sołtysa wsi jak tak miękki, wygodny i dobrze płatny, że jeden drugiemu oko by publicznie wydłubał żeby go tylko zdobyć?
Kochani trochę powagi. Plujecie jeden na drugiego i to tak do ludzi. Co my mamy o Was sądzić? Zachowujecie się jak małe dzieci w piaskownicy, które zabierają sobie łopatkę do piasku.

OBIETNICE-OBIETNICE-OBIETNICE i na tym się kończy !
Nie mówcie więc ludziom rzeczy, których i tak nie zrealizujecie. "Po co mydlić nam oczy"- woda i tak droga więc nie będzie czym się umyć...

(2014/09/17 10:52)
taka własnie jest kampania wyborcza,po trupach do celu ,szukanie haka na kontrkandydata,wymyślanie opowieści,opluwanie,to aby utrwala w wyborcach kto co wart,jak może rządzić ktoś kto na drugim kołki ciosa .

(2014/09/17 11:08)