Lodowisko zamknięte grudzień 2006

/ 25 odpowiedzi

Dzis chcialem sobie pojezdzic na lyzwach ale okazalo sie ze lodowisko jest czynne dopiero od jutra od 8 rano :/ szkoda ze nikt wczesniej nikomu o tym nie powiedzial :/
też chciałem :)
miałem wejściówę na 19:00 i lipa
nie zamarzło :(

(2006/12/23 19:32)
hmmm moze jakies fotki z pierwszego dnia lodowiska??:)

(2006/12/24 17:41)
kamerkę mogliby zamontować

(2006/12/24 19:56)
kamerki nie :P heheh :) hhehehhe ;> wystarcza fotki ;>:))) Kamera nie potrzebna...

(2006/12/24 20:31)
się obawiasz że majtasy by ci było widać przy piruetach?:-))

(2006/12/24 20:54)
hmmm mysle ze to juz przesada zeby byly kamery nawet na lodowisku... czy to takie potrzebne zeby patrzyli jak kto jezdzi na lyzwach??? pomysl...;>

(2006/12/24 22:19)
heh kamerka na lodowisku fajna sprawa :D ja tam jestem za :)

(2006/12/25 10:10)
jeżeli byłaby taka dziadowska jak na basenie to i tak nikogo nie rozpoznasz,zobaczysz tylko ile osób się kreci i czy warto się wybrać,ale niechby była,z kościoła zdjęli a teraz taaaaki piękny widok na betonplatz i wytrysk burmistrza

(2006/12/25 10:19)
z takich informacji, które mogą się przydać zwłaszcza tym, którzy wybierają się a jeszcze nie byli.
Ceny:
cały 4zł/h
ulgowy 2zł/h

wypożyczenie łyżew
cały 5zł/h
ulgowy 3zł/h

wejścia o pełnych godzinach (choć wczoraj każdy wchodził własciwie kiedy chciał)
od dzisiaj należy mieć ze sobą czapkę i rękawiczki
jedna para łyżew wypożyczana jest na jeden dokument tożsamości

(2006/12/25 12:21)
jezeli chodzi o kamerke powinna byc wyrazna i byloby git ;>:) a jesli chodzi o lodowisko to widze kilka zmian np. w tym roku sa inne 'barierki' i widze ze stoja tam i pilnuja a kto stoi przy bramce?? ci panowie co w zeszlym roku??? ;>

(2006/12/25 13:10)
pojęcia nie mam kto stał w tamtym roku :)
Nie odwiedziałem lodowiska w Sochaczewie.
Ostatnie lodowisko na jakim byłem to jakieś może 20 lat temu jak wylaliśmy z kumplami prostokąt wody 30x20 za blokiem ;)

(2006/12/25 13:13)
hmmm no to szkoda ;p a jak byscie mieli jakies fotki z lodowiska to chetnie zobacze ;D

(2006/12/25 13:39)
Konkretny minus to to samo okienko do przyjmowania łyżew i odbierania.
Wczoraj kiedy skończyłem jeździć o 18:50, zdjąłem łyżwy, ubrałem się i poszedłem je oddać było już ok. 19:05 może nawet 19:10 a przy okienku tłok jak diabli. Jedni chcieli łyżwy oddać inni chcieli odebrać. Zanim doszedłem do okienka była juz prawie 19:30. Niektórzy nadal stali z kwitkiem w ręku i czekali na łyżwy.
Powinno być osobne miejsce oddawania łyżew np. drzwi do tego baraczku :)

Jeszcze jedna sprawa to sprzedawanie wejściówek. Przyszedłem o 17:30 a panienka z okienka informuje mnie, że będzie sprzedawała bilety za 20 minut dopiero. Na szczeście byłem pierwszy, bo kupiłem, odebrałem, założyłem i wszedłem na lód dokładnie o 18:00, ale ktoś kto przyszedł np. o 17:50 stanął już na końcu porządnej kolejeczki i zanim wszedł na lód było juz grubo po 18:00.

(2006/12/26 23:33)
Jesli kupisz wejsciowke na 18 a wejdziesz 18.20 musisz sie klocic tak jak to robie ja ;)) i wychodzi na moje.. a powiemm ze sa bardzo nie uprzejmi panowie w tym roku na bramce... ale coz... podniesc glos i wyrzucic kogos z lodowiska to jest sposob?? ;/ pewnie to jest dlatego bo sa mlodsi... i uwazaja sie za Bóg wie kogo... no comments...

(2006/12/27 16:20)
co za malkontenty,ło jezu.ślizgali sie i chcieli od razu na mróz wyleźdź!!a z basenu w zime też wylatujeta gołe!??trzeba ochłonąć,spotnieć(takie fachowe sportowe określenie zrównania temperatur)pozdrawiam

(2006/12/27 17:13)
ale o co Ciebie idzie robroy? Chyba nie do końca zrozumiales o co mnie się rozchodzi ;)

Karolinaa jeśli mogę wiedzieć o co się kłócisz z panami w pomarańczowych kamizelach bo tego ja nie skumałem.

(2006/12/27 17:56)
kurna Szczawiu,chodzi o to że woda w kranach za mało leci,kurna,no mówie!!

(2006/12/27 18:31)
chodzi mi o to jesli wejde o 18,20 to maja mnie nie zdejmowac o 18,50 tylko 19,20 ;> godzina to godzina... ;) place wiec powinno byc sprawieldiwie zawsze mi to wychodzi :P

(2006/12/27 21:06)
do robroya i Karolinyy

No i teraz wszystko jasne :)

(2006/12/27 22:09)
heheh ;) a jakie jeszcze Ty masz zastrzezenia do lodowiska??:P mogliby byc milsi panowie na 'bramkach' ;D ale to juz mowilam

(2006/12/27 22:52)
Tu się nie mogę wypowiedzieć, bo akurat dwóch bodaj z trzech z nich znam osobiście więc dla mnie są raczej mili. Zresztą w ogóle nie mam potrzeby rozmowy z nimi :) a nie słyszałem jak odnoszą się do innych.
Wiem tylko, że jak jest nakaz noszenia czapki i rękawiczek a ktoś ma to głęboko i nic nie robi sobie z prikazu to wcale się nie dziwie jesli któremus z nich puszczają nerwy.
Osobiscie widziałem i słyszałem kiedy pierwszego dnia p. Makowski cztery razy mówił przez mikrofon by nie wjeżdżać na obstawione pachołkami pole (tam był peknięty kawał lodu) Zastanowiłem się wtedy czy wiekszość ludzi tak do lat 16 rozumie w ogóle słowo "proszę".

(2006/12/28 08:31)
jak ta karolinaa sie wykłoca ze 20 minut bo czapy nie chce założyć(nowa fryzura)ani rekawiczek(tipsy za 100) to potem chce to odjeździć:-))

(2006/12/28 09:14)
robroy : jesli chodzi o kaptur,czapke tomi to nie przeszkadza a co do fryzury to dla mnie lepiej bo mam proste wlosy i nie mam z tym problemu... a jesli chodzi o rekawiczki to mysle ze kazdy madry je zalozy bo zimno w rece:P a mysle ze kaptur albo czapka jesli juz nam naprawde jest goraco w glowe moglaby byc zdjeta ale do tego akurat nie mam zastrzezen:) Szczawiu:ja jedynie co nie toleruje zachowania tego pana nizszego mlodszego ktory ma wlosy na zel ;| jest chamski... ;/ i powinien sie liczyc ze slowami... ;/ nie umie rozmawiac z ludzmi a jesli rozmawia to podnosi glos mysli ze ma wladze? hmmm ale tylko tam ;/!!

(2006/12/28 15:24)
robroy : jesli chodzi o kaptur,czapke tomi to nie przeszkadza a co do fryzury to dla mnie lepiej bo mam proste wlosy i nie mam z tym problemu... a jesli chodzi o rekawiczki to mysle ze kazdy madry je zalozy bo zimno w rece:P a mysle ze kaptur albo czapka jesli juz nam naprawde jest goraco w glowe moglaby byc zdjeta ale do tego akurat nie mam zastrzezen:) Szczawiu:ja jedynie co nie toleruje zachowania tego pana nizszego mlodszego ktory ma wlosy na zel ;| jest chamski... ;/ i powinien sie liczyc ze slowami... ;/ nie umie rozmawiac z ludzmi a jesli rozmawia to podnosi glos mysli ze ma wladze? hmmm ale tylko tam ;/!! moze jakas dyskoteka na lodowisku??:)

(2006/12/31 10:56)