Lodowisko Sochaczew

/ 5 odpowiedzi
Sprawa dotyczy lodowiska na terenie MOSIR.Byłem dzisiaj ,zapłaciłem 6,50 za 50 minut jazdy i 5,50 za tępe łyżwy i co za to dostałem zjeżdżone lodowisko z mnóstwem dziur i pęknięć co grozi wypadkiem oraz koszmarną muzyczkę z lat 80 z przeskakującym laserem na płycie.Uważam ,że 12zł zobowiązuje MOSIR do lepszego traktowania swoich klientów bo chyba skończyły się czasy płacenia za byle co.Bo lepsze warunki są chyba na pierwszym lepszym zamarzniętym kawałku bajorka.Byłem pierwszy raz i nie wiem czy nie ostatni ,już wolę kupić łyżwy i iść na zamarznięty Zalew Boryszew. 
96-500

(2012/01/30 21:35)
ceny lodowiska w  innym mieście dla porówniania
  1. BILET NORMALNY - 4 ZŁ
    WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW - 3 ZŁ
  2. BILET ULGOWY - 2 ZŁ /OSOBY DO 18 ROKU ŻYCIA ORAZ STUDENCI ZA OKAZANIEM LEGITYMACJI/
    WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW - 2 ZŁ /OSOBY DO 18 ROKU ŻYCIA ORAZ STUDENCI ZA OKAZANIEM LEGITYMACJI/
  3. WYPOŻYCZENIE PINGWINÓW (DO NAUKI JAZDY NA ŁYŻWACH DLA DZIECI) – 2 ZŁ. (obrazek niżej)
a w stolicy są nawet darmowe lodowiska,płaci się tylko za łyżwy

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,91426,6100775,Lodowiska_w_Warszawie.html

(2012/02/01 13:56)
W dniu dzisiejszym też odwiedziłem "nasze lodowisko" i niestety trzeba przyznać rację, że lodowisko chyba nie jest dla mieszkańców, dodatkowo są ferie wiec logiczne jest zachęcenie dzieci do czynnego korzystania z lodowiska (konkretne zniżki dla uczniów). Nie rozumiem dlaczego miasto (Urząd Miasta) stara się na tym zarobić. Ceny moim zdaniem są pomyłką, 7 zł za dorosłą osobę oraz 4,50 dziecko w wieku szkolnym oraz 4 zł za dziecko chyba poniżej 11 roku oraz 3,50 zł za wypożyczenie łyżew? Pytanie, rodzina bez sprzętu 2+2 to ile razy może sobie pozwolić na taki "rarytas" w miesiącu?.  Tego typu przedsięwzięcia są z reguły dotowane przez samorządy a nie służą do ratowania ich budżetów. Jak mnie pamięć nie myli w zeszłym roku ceny były znacznie mniejsze. Ale znając życie pazerność przynosi efekt odwrotny, na lodowisku było bardzo luźno. Może nie każdy przyzna mi rację ale myślę że coś w tym jest. O jakości tafli niestety nie ma co się wypowiadać.

(2013/02/02 20:49)

no i moj ulubiony grodzisk :)

Opłaty:

Bilet wstęp na lodowisko - 3 zł/sesja.
Wypożyczenie łyżew: 4 zł/sesja.
Ostrzenie łyżew: 5zł.

no ale przeciez sochaczew sie rozwija.. to metropolia! strefa ekonomiczna i wogole... przeciez nas stac....

oczywiscie to sarkazm

(2013/02/05 08:27)
No właśnie Kacpersky pojeździj na łyżwach zamiast pisać kocopoły, może trochę schudniesz, sarkazm

(2013/02/07 12:51)