Lokalni patrioci pójdą 16 listopada do urn wyborczych

/ 5 odpowiedzi
16 listopada do urn wyborczych pójdą sami patrioci... lokalni patrioci którzy wybiorą dla siebie przyjazny samorząd który kierując się misją społeczną całkowicie niezależnie będzie dbał o swoich wyborców w imię misji nadanej najlepszym z pośród wybranych z grona kandydatów wszystkich opcji i wszystkich tych którzy za najszczytniejszym celem działania skłoni ich do walki o dobro mieszkańców naszego miasta... 
jedyny przyjazny samorzad dla sochaczewa to: POROZUMIENIE OBYWATELSKIE SOCHACZEW

(2014/11/03 08:10)
Dziękuję Kacperskyy....;) Widzę, że wiesz o czym mówisz. Cieszę się, że są osoby w Sochaczewie, które przez pryzmat tych wszystkich afer dostrzegają komu naprawdę zależy na dobru mieszkańców.

POROZUMIENIE OBYWATELSKIE SOCHACZEW to jedyna dobra alternatywa dla tego co jest obecnie, a jednocześnie gwarantująca przewietrzenie całego środowiska politycznego Sochaczewa. To młodzi ludzie, którzy nie mają parcia na szkło i ciągłą władzę. Ludzie mający zdrowy dystans do przeszłości i rozsądną, realną wizję przyszłości.
To ludzie nie wchodzący w konflikty, ale jednocześnie dostrzegający błędy rządzących.
Przykładem może być chociażby konkretne stanowisko naszej liderki Urszuli Pawlak w kwestii DPS.
Przyjazny Samorząd się w tej kwestii niestety nie wypowiedział....chyba, że coś przeoczyłem...;)

(2014/11/03 09:24)
Pójdą dupolizy, darmozjady, ich rodziny i lemingi. Normalni ludzie nie dadzą zrobić z siebie kolejny raz wała!

(2014/11/03 10:45)

nie robiac nic wlasnie dajesz robic z siebie w wała normalny czlowieku.

jak to mawiala moja babcia: "byle jak ale sie zagłosuj" :))

(2014/11/03 11:16)
ZA DEMOKRACJĄ  TO JA OD CZASU DO CZASU BYŁEM ALE PRZECIWKO TYM OSZUKAŃCOM Z PO ZAWSZE!

(2014/11/03 23:13)