Lotnisko_Radom

/ 5 odpowiedzi
czujesz sie bezużyteczny? spojrz na lotnisko w radomiu :)


przeciez wiadomo ze chodzilo o kase, za grunty, za umowe za co kolwiek.. zaden rozsadny czlowiek nie wybudowal by tam lotniska biorac pod uwage rozmieszczenie innych lotnisk w sasiedztwie, to po pierwsze.


po drugie ludzie moze i ciułacze i sknery,, wolą zaoszczedzic 100 na bilecie i leciec na modlin tylko nie mysli ze jak bedzie mgla to siekna go do poznania czy gdzies indziej gdzie jest tania obsluga lotniskowa i stamtąd za wlasna kase musi dymac do wawy.. tego ciulacze juz nie kalkuluja :) ale wracajac do tematu.. lepiej ciulaczowi sknerze dostac sie na modlin niz do radomia.. proste.


po 3 wszystko mozna sprzedac - na kazdego jest cena tylko jaka musiala byc cena zeby mnie skusic pojechac do radomia? nierealne zeby bylo az tak konkurencyjne. a jakie masz polaczenia z radomia dalej?? zadne w porownaniu z WAW.

(2015/11/16 15:40)
po raz kolejny muszę przyznać rację @kacperskyy -Kulczyk miał większą siłę przebicia na swoje tereny w Radomiu niż Komorowski na te hektary które wykupił wokół Bielic,a ja bym chciał lotniska u nas-wyobrażacie sobie bal sylwestrowy na lotnisku? mnóstwo atrakcji ! Panie przybywające na bal poddawane rewizji osobistej,skanery pokazujące ciało przechodzących przez bramki,napisy na tablicy--odlot Walczyka o 21.15,Białe tango-22.07 ,disco polo o 23.22 Burmistrz wylądował przy Gate 3,Starosta jeszcze kołuje po pasie 2.0  ,sklep wolnocłowy z bimberkiem,ogórem kiszonym i kromką chleba ze smalcem......,i na koniec podróż uczestników balu taśmociągiem bagażowym gdzie na zawianych imprezowiczów zamiast wózków na walizki czekałyby taksówki?,ogólnie to dobrze że nie śmieją się z Sochaczewa

(2015/11/16 20:02)

(2015/11/16 20:07)
Podobno to Pan Jerzyk głosił, że na 100% lotnisko w Socho będzie nawet jakieś spore pieniądze na to przeznaczył. Czy to prawda Panie Jerzyk. 

(2015/11/17 11:30)
do adam11111 
  człowieku ogarnij się , bo twoje wypowiedzi to po prostu śmich na forum . 


   Można być lizusem burmistrza , ale mieć trochę własnego rozumu co można , a co nie jest przyzwoite . 
  Taki bajer tylko w szmatławcu za podatników pieniądze . 

(2015/11/17 15:20)