LTE W SOCHO

/ 4 odpowiedzi
Witam !
Czy ktoś korzysta z LTE w Sochaczewie (a konkretnie w Chodakowie) ?Czy jesteście zadowoleni ?Korzystam z internetu stacjonarnego..... chcę zmienić....obecnie mam prędkość 1 gB i spokojnie wystarcza  :)
pzdr
stacjonarny rozumiem kablowka? zaden radiowy z tym nie wygra, nawet LTE z sieci komorkowych, tak ze nie zmieniaj.

(2015/11/24 08:06)
Ale bardzo fajny internet 1GB (zakładam literówkę z małym g).
Nawet na światłowodzie neostrady się tyle nie wyciągnie.
Mogę zapytać w który węzeł tranzytowy się wpięłaś?  ;)

(2015/11/24 08:33)

1. Moim zdaniem raczej zamiast 1gB miało być 1Gb, ale to szczegół bo ani w 1 gB, ani w 1 Gb czy cokolwiek w tym stylu u p. Ewy szczerze wątpię, ale nic nie poradzimy, że ludzie nie czytają swoich umów, a bazują na tym co się wyświetla na komputerze (nie, nie ... nie w SpeedTeście tylko prędkość interfejsu sieciowego).

2. Neostrada to na prawdę już od dawna nie jest jedyny właściwy wybór.

3. 1 Gb jest w Sochaczewie jak najbardziej osiągalne. Póki co nie ma tej oferty w oficjalnym cenniku, ale dla chcącego nic trudnego i wcale nie trzeba się wpinać do szkieletu.

A wracając do pytania i odpowiedzi na nie ... NIGDY łaczą radiowe, bezprzewodowe nie będą szybsze, stabilniejsze, lepsze od łaczy kablowych. Marketing i PR nic tu nie da. Bezprzewodowe połączenia internetowe wybiera się z racji braku alternatywy, braku infrastruktury kablowej w okolicy.

(2015/11/26 08:33)
Ja korzystam od lat z Plusa .Prędkość mam ok 7-10 Mb 
Co ważne jak gdzieś jadę biorę ze sobą i mam w całej Polsce i to jest mega atut tego internetu .
Z tego co wiem można sobie przetestować .Wpadnij sobie do Plusa koło rynku na Żeromskiego to ci wszystko wytłumaczą
Ps.Możesz sobie dobrać do OFERTY SMART kolejne produkty i masz meeega tanio .

(2015/11/27 09:54)