lubisz pomagać? zobacz jak robi sie biznes na fundacji

/ 14 odpowiedzi
Myślę, że co niektórzy spodziewali się właśnie takich rewelacji.
Dla mnie nie jest to zaskoczeniem...niestety.... :(

(2014/11/06 12:31)

plus to na jakich zasadach zostaly wybierane firmy na dostawe sprzetu... ale z drugiej strony nikt od czasow I RP nie kupil tyle sprzetu dla szpitali.

poza tym zajada owsiaka, nawet jak sie podda to wejdzie inna organizacja (a moze wlasnie ktos ma na celu udupienie go go widzi niezla kase w tym biznesie) i pod haslem ze ona dziala uczciwie bedzie krecic lody tylko lepiej to zakamufluje... this is Polska!

(2014/11/06 13:37)

Kacpersky.

Zgadzam się, że ta fundacja kupiła dużo nowoczesnego sprzętu. I za to chwała jej.

Ale teraz spójrzmy ma to inaczej.

to jest tak , jakbym powiedział "dajcie mi do dyspozycji cały budżet miejski, a ja wyremontuje drogi" . Przy czym skrobnalbym z niego 20 mln.

Zawsze znalazłyby się osoby twierdzące : "no ale on zrobił to czego nikt do tej pory nie zrobił"

Polska.

(2014/11/06 14:03)
jarl krew człowieka zalewa jak widzi takie wypowiedzi jak twoja.Owsiakowi nikt od tak nie daje,to jest cała machina ,którą trzeba było przez lata budować krok po kroku.Jesteś typowym przedstawicielem zawistnika,jest sukces na pewno złodziej,typowa postawa Polaka.Robi coś są sukcesy,wymierne korzyści społeczne.Państwo nie potrafi zabezpieczyć sprzętu on spełnia obowiązki rządzących.Dlaczego nie oburza cię to,że płacisz na opiekę medyczną a jej nie zapewnia machina urzędnicza.Coś się dzieje zarabia to trzeba się podłączyć finansowo,a może nawet z zawiści zniszczyć.Podobno wolność przedsiębiorczą mamy ,zakładaj fundację,poświęć swoje i bliskich życie ,działaj dla dobra Polaków i nie tylko.Najłatwiej jest z ukrycia krytykować.Orkiestra i Przystanek W. to przedsięwzięcia o skali europejskiej i światowej.Nikt nikomu nie daje tak jak to myślą urzędnicy trwoniąc fundusze społeczne.

(2014/11/06 14:44)

A niech zarabia. Tylko niech ro będzie uczciwie rozliczone.

Nie twierdzę, że osoby prowadzące fundację mają nie zarobić. W tej sprawie chodzi o 10 mln, które zniknęły i nie ma na ro żadnych dokumentów.

To nie zawiść. Zresztą sąd wyraził jasno stanowisko w tej sprawie.

(2014/11/06 14:54)
JESZCZE RAZ!jarl zacznij działać.Wydajesz sądy nie znając dokładnie tematu tylko z doniesień prasy,która dl poczytności napisze wszystko/

(2014/11/06 15:07)

JESZCZE RAZ!jarl zacznij działać.Wydajesz sądy nie znając dokładnie tematu tylko z doniesień prasy,która dl poczytności napisze wszystko/

Gdyby było tak jak piszesz to ta prasa nie wypłaciła się w odszkodowaniach.

Dopóki sąd nie uzna artykułu za oszczerstwo , to artykuł można uznać za wiarygodny.

Wiec na jakiej podstawie uważasz, że ten artykuł jest nieprawdą?

Masz jakieś źródła informacji podają e wyroki skazujące redektorow niezależnej?

póki co, to twoja opinia jest oszczerstwem, a jeżeli uważasz że jest inaczej to pozwij autora artykułu aby udowodnić swoje racje.

(2014/11/06 15:14)
Po prostu jesteś typowym zadymiarzem.Nie szanujesz wysiłku innych dla dobra ogółu i tu się nie zrozumiemy dalsza polemika jest bez sensu.Skończ z tymi strachami prawnymi,pozwy,oszczerstwa to jest dyskusja ,która ma na celu zmuszenie do myślenia samodzielnego nie tylko małpowania wypowiedzi na łamach prasy.Zadaj sobie pytanie czy byłem tam i słyszałem osobiście.W innym wątku popisywałeś się manipulacjami.

(2014/11/06 15:23)

Heh.

Artykuł jest oparty na wyroku niezawisłego sądu.

Owsiak sam pozwał blogera i przegrał. Sąd uznał,że  bloger opisał fakty i niedopatrzyl się znamion przestępstwa z jego strony.

To są fakty.

Reszta dalej pozostaje opinią autora artykułu i blogera. Co nie zminia faktu, że nie mogą zawierać prawdy.

A ty piszesz nie wiadomo o czym.

(2014/11/06 15:30)
Powodzenia w swoich analizach.Nadal namawiam do stworzenia czegoś samemu,najlepiej charytatywnie.

(2014/11/06 16:05)

To bądź pionierem w naszym mieście, a wezmę właśnie z ciebie przykład.

(2014/11/06 16:42)
No nie mogę pomazaniec Olafa jak nic.Mówisz do obrazu ...........,albo lepiej do głazu.Naprawdę szkoda słów,są takie sytuacje przy których trzeba wiedzieć kiedy skończyć.(

(2014/11/06 16:53)

No nie mogę pomazaniec Olafa jak nic.Mówisz do obrazu ...........,albo lepiej do głazu.Naprawdę szkoda słów,są takie sytuacje przy których trzeba wiedzieć kiedy skończyć.(

Normalna reakcja człowieka, któremu brakuje argumentów.

Obrazić, porównać do kogoś  innego.

(2014/11/06 16:57)
To nie obraza.Na niektórych fakty nie robią wrażenia ,dyskusja staje się bezprzedmiotowa.Przepraszam ale mamy skrajnie różne podejście do twórczego działania człowieka.Propozycja mojego działania była skrajnie bez sensu,bo to nie ja dyskredytuje działalność Owsiaka.(trzeba samemu robić ,żeby oceniać innych)Pozdrawiam ,na tym kończę ,widocznie za słaby jestem aby rozbić ten beton .

(2014/11/06 17:20)