ludzie ze wsi chcą reprezentować Sochaczew

/ 5 odpowiedzi
Proszę Państwa prześledziłem listy do Rady Powiatu. Po wnikliwej analizie stwierdziłem ,że może się tak zdarzyć, że nasze miasto będą reprezentowali ludzie ze wsi. Później całe środki finansowe zostaną skierowane na inwestycje w gminach. Oto przykłady kandydatów którzy mieszkają na wsi a chcą nas reprezentować w powiecie:  Piotr Osiecki, Daniel Janiak, Edyta Wróblewska- gm. Nowa Sucha, Józef Chocian ,Mieczysław Głuchowski, Krzysztof Sieczkowski-gm.Sochaczew        ( FORUM SAMORZĄDOWE),Włodzimierz Gerasik,Sikorska Jadwiga,Katner Andrzej, Zbigniew Krawczak, Jakub Seklecki-gm Sochaczew ( wszyscy PIS) , Radosław Kwiatkowski- gm. Sochaczew ( SLD), Leszczyńska Ewa- gm. Nowa Sucha, Rowińska Wioletta-gm. Sochaczew, Wiesława Dziurewicz - gm Iłów (WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA),Anna Baśkiewicz- gm Nowa Sucha ( POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ), Piątkiewicz Paweł, Ewa Nagłowska,Adam Jeznach- gm. Sochaczew, (POROZUMIENIE OBYWATELSKIE),Artur Kamiński- gm. Sochaczew (PRZYJAZNY SAMORZĄD). MIESZKAŃCY SOCHACZEWA NIE POZWÓLMY ABY O SPRAWACH MIASTA W POWIECIE DECYDOWALI ZA NAS LUDZIE ZE WSI. WYBIERAJMY RADNYCH, KTÓRZY MIESZKAJĄ W SOCHACZEWIE. TYM KANDYDATOM POWIEDZMY STANOWCZE NIE. ONI ZAWSZE BĘDĄ REPREZENTOWALI INTERESY MIESZKAŃCÓW SWOICH WIOSEK. STAĆ NAS NA WYBÓR WŁASNEJ REPREZENTACJI. NIE DAJMY SOBĄ MANIPULOWAĆ TAKIM WIEJSKIM CWANIAKOM.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PONADTO WYBIERAJĄC SWOJEGO KANDYDATA NA BURMISTRZA NIE WYBIERAJCIE TEGO SAMEGO CZŁOWIEKA NA RADNEGO POWIATOWEGO BO NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ TYCH FUNKCJI. NIE POWIERZAJCIE SPRAW NASZEGO MIASTA CZŁOWIEKOWI Z GMINY. STAĆ MIESZKAŃCÓW SOCHACZEWA NA KANDYDATA , KTÓRY MIESZKA W NASZYM MIEŚCIE. CWANIAKOM KTÓRZY PŁACĄ MAŁE RACHUNKI NA WSI A CHCĄ RZĄDZIĆ W MIEŚCIE MÓWIMY STANOWCZE NIE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przed opublikowaniem skonsultuj się z psychiatrą lub psychologiem, gdyż nie właściwe stosowanie środków masowego przekazu może pogłębić twoją chorobę.

(2014/11/15 00:36)

A i proponuje ci abyś nie spożywał mięsa, warzyw i owoców.

Nie wiem czy wiesz ale są one ze wsi!!! :)

Na wakacje też nie wyjeżdżaj, bo będziesz musiał przejechać przez .... WIEŚ!!!

O zgrozo, wspolczuje ci.

(2014/11/15 00:41)
Ale wiesz, że:

Te miejscowości wchodzą w skład powiatu sochaczewskiego?

W powiecie sochaczewskim około 40 tyś ludzi mieszka w samym Sochaczewie, kolejne 40 tyś mieszka na wsi.

Reprezentacja powiatu to reprezentacja wszystkich jego mieszkańców. Teoretycznie w radzie powinno być pół na pół:)

(2014/11/15 08:07)
Oj, "kokospoko" słyszał dzwon, ale nie wie, gdzie on. Podpisuję się pod wpisami "jarl" i "deth17".

(2014/11/15 09:51)
Drodzy forumowicze kandydaci do rady powiatu z miasta obsadzają 9 miejsc w radzie powiatu i kandydują z okręgu nr 3-Miasto Sochaczew. Mieszkańcy gmin  mają 2 własne listy wyborcze do rady powiatu i będą mieć w radzie powiatu 12 przedstawicieli: okręg nr 1- Brochów, Iłów , Młodzieszyn i Rybno oraz okręg nr 2- Nowa Sucha, Teresin i Gmina Sochaczew. Dlatego uważam że powinni kandydować z miejsc( list wyborczych) przypisanych dla mieszkańców gmin a nie naszego miasta. Teoretycznie może się zdarzyć, że miasto Sochaczew może nie mieć swojego reprezentanta w radzie powiatu. Nie jest to agitacja wyborcza tylko hipotetyczna sytuacja w jakiej możemy się znaleźć po wyborach. 

(2014/11/15 12:17)