ludzie,co z wami jest?

/ 15 odpowiedzi / 4 zdjęć

bywam w tym maglu dość często,bo ostatnio mam czas - co widzę i czytam-wielu starych znajomych zamilkło,wychodzą na żer podróby kiedyś Pułkownik kwiatkowski,dzisiaj Pułkownik Kwiatkowski (kiedyś porządny oficer a teraz wszystkich opieprza o jakieś literówki,kropki przecinki-wódkę mu odjęło? czy ktoś z rodzinki wszedł na kompa i podobnie (ale inaczej) się zarejestrował ?),podróbę można rozpoznać po profilu-jeżeli z tego samego kompa (IP) to data  wejścia  jest 000.00.00,miałem spięcie z "GZA"  a potem wyświetla się "uzytkownik21483",ludzie boją się ustawy o inwiligacji?strach zamieszczać komentarze?i nie chodzi o zamieszczenie prawdziwych danych-imienia i nazwiska-to może być wykorzystane przez prymitywa do innych celów a organa,nawet jakbym podpisał się Robroy i podpadnę,i tak mnie trafią ,może na jakiś czas dać sobie siana z wpisami? no już słyszę i czytam komenty--NARESZCIE! SŁUSZNA DECYZJA,SPADAJ ! UFFF!,no to do miłego !

Właśnie, zbyt łatwo było namierzyć. Jeszcze przed wejściem w życie osławionej ustawy.

W zasadzie gorsze są domysły, dociekania i podchody niż samo dojście autorstwa jakiegoś wpisu.

(2016/03/16 21:00)

@robroy - trzymaj się chłopie, okop się, powalcz jeszcze trochę, a posiłki nadejdą :)

Ja tam mam głęboko ustawy reżimu ;)

Pozdr@wb

(2016/03/16 22:26)

Robroyu - tyś chyba jest od Macierewicza i spiski wszędzie węszysz :-) Chcesz wiedzieć od kiedy jestem na forum to spójrz na moje pierwsze wpisy z 2006 roku. Tak jak prosiłem w jednym z wątków, bierz połowę porcji, bo swoje najlepsze lata masz już za sobą. Teraz głowa słaba, robisz się ciężkostrawny i siadasz do komputera, powodując zgagę u wielu :-) I naucz się poprawnie pisać, bo to jak piszesz świadczy tylko i wyłącznie o tobie :-)

(2016/03/16 23:00)

Pułkowniku,może ja piszę w sposób który Tobie przeszkadza,może to jest bełkot-ale przez takie uwagi,bo ktoś gdzieś przecinka nie postawił,nie napisał z dużej Litery,albo ciągnie jedno zdanie przez całą stronę jak ja teraz,temat zostaje rozmyty i już w 4-5 wpisie nie wiadomo o co chodziło Tobie czy mnie,Ty musisz cierpieć katusze rozmawiając z ludźmi ,z których 99% nie mówi literackim językiem,gubi wątek,powtarza się,ale na myśl mi przychodzi że masz jakąś wadę genetyczną która nie pozwala Ci  w mgnieniu oka uporządkować nieuporządkowanych (Twoim zdaniem) przekazów mówionych lub pisanych do Ciebie. Ty napisałeś (wyżej) niezbyt poprawnie,ale przecież ja nie jestem upierdliwym poprawiaczem nieistotnych szczegółów .zanim zaczniesz opiedralać (przeliteruj) innych zerknij na siebieTemat uważam za zakończony

(2016/03/17 05:05)

nawet nie wiecie jak prosto wyciagnać przez np włodarzy naszego miasta wasze dane. opowiem wam bajke z tytylu przychodzi burm.. tzn baba do komen.. tzn lekarza.. :) wiec przychodzi baba do lekarza i mowi.. ty ten kacperskyy mi bruzdzi zobacz na co choruje.. a lekarz odpowiada.. ok zaraz najdziemy jakis powod zeby zrobic badania.,. ooo napisal cos o broni... w tym momencie lekarz idzie do prokur.. tzn do ambulatorium i mowi.. sluchajcie trzeba mu zrobic badania bo cos o broni pisze.. ambulatorium wyciaga wszystkie dane.. przekazuje lekarzowi, lekarz babie ... koło sie zamyka a potem zamykaja karte bo czyn o niskiej szkodliwosci. proste nie? trzeba miec tylko uklady w sluzbie zdrowia :)

(2016/03/17 08:37)

Halo Ptaszku co się dzieje, masz focha...:) Weź się w garść nie takie sławy popełniają błędy..(patrz posłanka Pawłowicz-profesor).

A jeśli chodzi o nasze IP to sory ale było tak i będzie, choć nie wszyscy potrafią do dziś obsługiwać kompa..:)

Pozdrawiam stałych bywalców forum, Karol

(2016/03/17 12:51)

u mnie foch jest gwałtowny i szybko mija,a Pawłowicz to nie "Profesor" ma tytuł Doktora habilitowanego chyba nawet,obleśny żarłok orgazmu dostaje jak nazwać ja w TV "Profesorem",nie sprostuje!

(2016/03/17 13:40)

jak tu nie pić?

(2016/03/17 16:05)

Jak widać nie potrzebujesz pomocy...:) otrzepiesz skrzydła z kropel deszczu i dalej lecisz nie bacząc na nic i na nikogo...:)

Depczesz innych to oni depczą Ciebie to normalne w naturze...:)

Musisz być twardy a nie miętki...:) takie jest zycie.

Pozdrawiam, Karol

(2016/03/18 13:46)

@karol ,jak byłem młody i biedny to się przejmowałem głupstwami,jak jestem starszy i bogatrzr-nie rusza mnie byle co,grunt to dobrze zainwestować zarobione pieniądze

(2016/03/18 18:54)

@ptaszku, masz problem ale to już mnie nie wzrusza...chciałem dobrze a wyszło jak zwykle. Jak dla mnie to jesteś siurkiem bez szacunku do innych...

no cóż trzeba się dowartościowywać ale nie koniecznie kopiąc innych. Rozumiesz chłopczyku, jak nie to zmień tytuł tego postu...co jest z Tobą...a swój biznes wsadź w buty będziesz wyższy...bobasku..:)

bez odbioru, Karol

(2016/03/18 19:51)

???? !

(2016/03/18 19:59)

@karol997-masz priva

(2016/03/18 20:11)

O czym ta dyskusja? Bo już się pogubiłem..... i kto to ten..."ptaszek".....?

(2016/03/18 20:12)

@ Tubylec- już nie ma "ptaszka" -odtrącony bez powodu,opuszczony przez"" przyjaciół"",zesmucony,zdołowany.odszedł w spokoju i ciszy na inne fora,siedzi w swoim gnieździe i liże rany,już się na tej gałęzi nie pojawi,nie zaświergocze radośnie jak skowronek,ani nie zakracze jak kruk, pobiegnie dalej w poszukiwaniu przyjaznych klimatów

(2016/03/18 21:57)