Lustro na Reymonta

/ 14 odpowiedzi / 2 zdjęć

Jak Wam się wyjeżdża z ulicy Plac Obrońców Sochaczewa w Reymonta? Uważam, że widoczność jest fatalna. Najlepsze miejsce dla osób, które chcą zrobić kasację samochodu.  

clw

Masz dziwaczne wypowiedzi w pozostałych tematach, ale tutaj trafiłeś.

(2016/02/21 09:21)

A czemu jadąc Wąską jednokierunkową (od Traugutta) jest koło FOTO p. Warzechów nakaz jazdy w prawo (w stronę Reymonta) ??? To bez sensu, że jadąc Wąską jednokierunkową, nie mogę dalej wjechać prosto w Wąską (już dwukierunkową) w kierunku 1go Maja. Za to stojąc w Wąskiej (dwukierunkowej)/ róg Placu Obrońców na samym prawie skrzyżowaniu mogę sobie wrócić na Maja. Dodam, że kierunkowość Wąskiej czy tak czay siak jest w stronę Maja.

Cóż tak magicznego jest w samym skrzyżowaniu, że metr w te czy we wte i jest różnica taka aby z Wąskiej walić w Reymonta bo jest nakaz i tyle.

(2016/02/21 21:23)

Nastro, ul. Wąska w Sochaczewie na zadnym odcinku nie jest dwukierunkowa. Odcinek od 1 Maja do Pl. Obrońców Sochaczewa tez jest jednokierunkowy stąd znak C-2, o którym piszesz :)

to zdjęcie ze skrzyzowania z ulicą 1 Maja sprzed ponad 3 lat ale znak D-3 informujacy o jednokierukowości ulicy nadal tam stoi :)
https://www.google.pl/maps/@52.2286077,20.2404446,3a,75y,311.13h,76.69t/data=!3m6!1e1!3m4!1sOKgSqZ3_82ZJqb3-iMrHHQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl

(2016/02/22 10:08)

Masz rację, Szczawiu.

Nie zwróciłem uwagi ale faktycznie jest znak "jednokierunkowa" Wąska od strony Maja. Opisując sytuację sugerowałem się tym, że niektóre auta stojące na Wąskiej(opisanej przeze mnie błędnie jako dwukierunkowa) czyli np. od Kramnic prawie do Foto walą z powrotem w stronę Maja i nie okrążają całego Placu Obrońców zgodnie z nakazami. Przyzwyczajenie, wygoda ??? Raczej wygoda. I raczej bezsens bo Wąska od Kramnic do Foto nie jest już "wąska" lecz szeroka na dwa auta. Chyba że się mylę z tą szerokością.

(2016/02/22 20:16)

Raczej jest szeroka na dwa auta, ale jest tak zbudowana, że gdybym ja jechał od strony 1 Maja a Ty od Tragutta i spotkalibyśmy się na skrzyzowaniu z Obrońców to mógłby być problem :) Ty jadąc dalej prosto wjeżdżałbyś na prawy mój pas i diopiero z niego byś musiał zjechać na swój prawy czyli mój lewy, ja bym nie mógł uciec zjeżdżając na lewy pas tak jak czynie to teraz bo na dwukierunkowej skręcając w lewo robię to z pasa prawego a nie jak teraz z jednokierunkowej z lewego :)
Nie wiem czy złapiesz te moje opisy, ale tam jest za małe skrzyzowanie by zrobic jak piszesz. No i jednokierunkowa od Traugutta do FOTO ma tylko jeden pas.  Co do jazdy pod prąd to u jednych przyzwyczajenie u innych niechlujstwo jeszcze u innych cwaniactwo jak to w Sochaczewie jazda na pamięć :)

(2016/02/23 10:16)

potrzebne czy nie?

(2016/02/23 21:52)

na pewno nie zaszkodzi nikomu :)

(2016/02/24 15:46)

o co wy japy drzecie? o kawałek ulicy? że jednokierunkowa,że wąska? w czym to wam przeszkadza? nadrabiacie okrężnie 10 km.?  @ nastro, po kiego leziesz z Traugutta w Wąską? zjedź w Reymonta i prosto do !-go Maja,takie trudne?merdasz tą kierownicą bez sensu kręcisz się samochodzikiem jak smród po gaciach . zażądajcie od Burmistrza żeby przeciął ten placyk dwiema drogami=od sklepu Warzechy. do banku spółdzielczego i drugi od kramnic w Reymonta !!a na byłej fontannie swiatła  (albo lepiej rondo),lepiej uważajcie na te znaki "strefa zamieszkania" co jakiś iidiota postawił na uliczkach i dróżkach między domkami (Gawłowska,Malesin)

(2016/02/25 05:31)

nalezy zamontowac i tyle

(2016/02/25 20:09)

Była "fatalna Staszica" więc przyszła pora na "złą Reymonta" czy raczej Plas Obrońców. Nie chodzi mi o żadem podkekst ani urażanie cudzej dumy. Jednakże skoro juz poruszyliśmy ten temat proszę zwrócić uwagę również na ilość przejść dla pieszych. Niestety z tego co zauważyłem, jest to jedno z najbardziej ulubinych miejsc Policji do karania za przechodzenie poza wyznaczonym miejscem - Art.13, pkt.2 K.D.

Na załączniku na czerwono zaznaczone są przejścia dla pieszych, na niebiesko miesca postojowe dla niepełnosprawnych (mogłem niektóre pominąć). Jednak jeśli niepełnosprawny zaparkuje na miejscu przy Placu (najbliżej Wąskiej), aby przejść do sklepu na drugą stronę (zienona kropka), tak by nie narazić się na mandat musi przejść spory kawałek drogi. Hmmm....

(2016/02/26 10:03)

ale my tu o lustrze

(2016/02/26 17:36)

W@ śledziu,co wy qźwa z tym lustrem-??identyczna sytuacja jest na Hanki Sawickiej-- takie same ograniczenia ,sie gźdyle uparli na Wąską i piedrolą głupoty,na nogi się spuścić !1 ŁAZIĆ JAK PAN BÓG PRZYKAZAŁ a nie samochodami jeździć, takie jełopy tylko utwierdzają Osieckiego że debilami rządzi --,tak powiedziałem D EB I L A M I , lustro im potrzebne-- ślepowronom,  KONIEC PIEDROLENIA  O GOOWNIE !!!

(2016/02/27 16:30)

czasem nerwy poniosą,ale cóż....

(2016/02/28 15:18)

clw

@robroy w niektórych sytuacjach przydałoby się, ale bez przesady, każdy zdawał egzamin i potrafi jeździć.

(2016/02/28 15:59)