Makijaż ślubny- gdzie najlepiej?

/ 10 odpowiedzi

Witam!

Proszę o namiary na godne polecenia kosmetyczki z Sochaczewa, w kwestii wykonania makijażu ślubnego...

Ja robiłam swój makijaż ślubny (i na wiele innych okazji również) w salonie Katrin, który mieści się w kamienicy przy ulicy Wąskiej, wejście od strony parku. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić! Nigdy nie wyszłam stąd niezadowolona, nigdy nie musiałam czegoś zmywać w celu dokonania poprawek. Pani Kasia jest mistrzynią dobrego smaku!!! Makijaż jest wykonany profesjonalnie, bez udziwnień. Nie wygląda jak maska. Serdecznie polecam! :)

(2011/08/05 07:35)
a ile taki makijaz kosztuje u tej pani?? 

(2011/08/05 09:02)
No ja tego salonu nie biore pod uwagę ponieważ dawno temu robiła mi makijaz studniówkowy i byłam przerażona. Wszystko nadawało sie jedynie do zmycia :/ Myślałam o Marizie, ale sama nie wiem...

(2011/08/05 10:48)
A jakie ceny sa? 

(2011/08/05 11:48)
Pani Kasia z salonu Katrin jest naprawdę rewelacyjna. Ale uważam,ze nie do robienia makijazu. Kilka lat temu byłam i wyglądałam jak porcelanowa laleczka... Mogę polecić p. Magdę z salonu na Warszawskiej (wejście od batorego)

(2011/08/05 12:14)
Witam

Ja polecam panią Agnieszkę z ulicy Wąskiej. Robiłam tam makijaż ślubny i kilka zabiegów przed ślubem. Byłam bardzo zadowolona.
Teraz jestem stałą klientką.

(2011/08/07 00:14)

ja robilam u P Eweliny (dojezdza do klientki w dniu slubu), uzywa profesjonalnych kosmetykow i bardzo ladnie maluje. efekt super. polecam

znalazlam ja na stronie:

http://artwizaz.com/Witam.html

(2011/08/08 22:41)
Witam, a mnie malowała do ślubu, a potem na inne wesele(byłam bardzo zadowolona), Pani która dojerzdza do klientek do domu, profesjonalistka a do tego miła i za rozsądne pieniądze. Kilka miesięcy temu i za ślubny i za weselny płaciłam po 50zł i z tego co wiem teraz też tyle kosztuje. Polecam gorąco. To nr tej Pani 694-762-848

(2011/08/12 12:23)
Jeśli można kogoś polecić to tylko panią Agnieszkę. W. z ul. Wąskiej 7
. Bardzo, bardzo polecam...

(2013/09/26 20:22)