Małolepszy i Osiecki w przedwyborczym szale zatrudniania

/ 57 odpowiedzi / 3 zdjęć
To co się dzieje dwa miesiące przed wyborami samorządowymi , przekracza wszelkie dopuszczalne normy  moralne . Proszę sobie wyobrazić , że w szkole podstawowej nr. 4 podziękowano za pracę doświadczonej nauczycielce , która prowadziła lekcje z języka angielskiego . Na jej miejsce przyjęto żonę Małolepszego . Ludzie to co się dzieje to jakaś farsa władzy Osieckiego . Teraz widzimy ,że Osiecki ma w d..pie każdą krytykę. Nie liczy się z pozostałymi nauczycielami , którzy , mogą znaleźć się w podobnej sytuacji . Podobno Małolepszy i Osiecki mają jeszcze kilka innych nauczycielek , z polskiego i z matematyki , które chcą uczyć w tej szkole . a w wyborach mają poprzeć Osieckiego . Proszę o ocenę tych poczynań. i ocenę czy ten ktoś czyli Osiecki może wygrać wybory . I jeszcze jedno odbieram to posunięcie tak , że Osiecki to tylko marionetka , a prawdziwą władzę w tym mieście sprawuje MAŁOLEPSZY,. który w jakiś sposób uzależnił od siebie Osieckiego . A może Małolepszy to zbieracz haków na swoich chlebodawców .
Znakomite.

(2014/09/09 23:50)

takie i podobne rzeczy dzieja sie na codzien.. banda kolesi.. tylko nie wszystko ujrzy swiatlo dzienne.

KNP lub RN - glosujcie! - zrobia z tym porzadek!

(2014/09/10 07:57)
Sochaczewskie Forum Samozatrudnieniowe 

(2014/09/10 08:44)
Ciekawe, że tu widzicie tylko Osieckiego. A numerów jakie robi starostwo z etatami w swoich placówkach nikt nie widzi. A jest tego sporo i wielu kolegów dostało ciepłe posadki.

(2014/09/10 09:59)
Oczywiście masz rację , ale tu mówimy o konkretnym przykładzie w mieście . Jeśli masz takowy z konkretami to załóż swój wątek i też będziemy tam pisać swoje opinie.

(2014/09/10 10:10)
Facet który przebiera się w internetową twarz ''subara'' mający kilka wyśmiewanych przez wszystkich profili robiąc z siebie notorycznego idiotę znów pokazuje swoje przywiązanie do Osieckiego i małolepszego!!! trollując wszędzie tam gdzie mieszkańcy wytykają Novoosiecką obłudę i paskudztwo politycznych gierek nastawione na zatrudnianie ROSZCZENIOWCÓW!!!! 

(2014/09/10 12:01)
subara,

Czy wspomnienie o kobietach, które szukają mężczyzny, który na zasadach partnerskich będzie się dzieli z nią obowiązkami domowymi jest ..."zajadłymi pełnymi nienawiści wypowiedziami, gucio wiesz o życiu i o życiu  notabene dzieleniu  obowiązków w rodzinie."...?

Uważasz że pomaganie kobiecie w domu jest symbolem nienawiści?
A może facet co w domu pomaga nie jest wart szacunku?

PS. Ciekawe gdzie zasiądzie burmistrz po przegranych wyborach.

(2014/09/10 12:34)

Ja wiem gdzie zasiądzie Burmistrz po wyborach-tam gdzie siedzi

Po pierwsze za Jego kadencji cos się dzieje i po co to rozważać co i jak będzie, chyba lepiej poczekać do listopada i zobaczyć

 

(2014/09/10 13:22)
Zatrudnianie znajomków, rodzin Radnych również samych Radnych jest jednak większym przestępstwem natury społecznej... Robert-cik ma za uszami prestępczomanipulacyjną działalność medialną w okresie ostatnich 4rech lat która omamia mieszkańców ... Jak dobrze odczytałem tego niusa ta żona została wciśnięta na miejsce doświadczonej pracownicy... może ta była pracownica nie była zwolennikiem obecnego złego burmistrza...może poprostu miała pecha i wyleciała pierwsza lepsza aby zrobić miejsce nowej uprzywilejowanej... a może  żonka korzystająca z przywilejów najzwyczajniej w świecie miała dość męża bufonikabidonika i proszenie się o drobne na waciki... toż to poniżające dla kobiety... ten... tyran medialny i mitoman dokonań Novoosieckich nie zasłużył na szacunek i zaufanie, może jednak kobitka chce się od typa uwolnić tak jak wszyscy mieszkańcy Sochaczewa...  

(2014/09/10 13:28)
A co się dzieje ?
Może masz na myśli remont kramnic, które po pomalowaniu na szaro wyglądają, jakby nie były remontowane :) Ciekawe kto w UM odpowiada za estetykę przestrzeni miejskiej.
Face wziął się do pracy kilka miesięcy przed wyborami a naiwni twierdzą że coś się dzieje :)
Jako mieszkańcy wybierzmy burmistrza jakiego ma Grodzisk Maz. Mszczonów, Łowicz itp. to miasto zasługuje na takiego burmistrza a nie na nygusa i nieudacznika jak obecny.

(2014/09/10 13:34)
Tak ''pinka'' dzieje się wyłącznie to że burmistrz Osiecki patrzy tylko jak wydusić więcej pieniędzy z portfela wyborcy czyli każdego mieszkańca miasta a jeszcze pisząc o tym że drzemie w mieszkańcach niespożyta siła i energia ma na myśli kolejne podwyżki wody i ścieków oraz podatków, opłat za parkowanie itd... Może ''pinka'' nie jesteś obiektywna lub nie prowadzisz własnego gospodarstwa domowego i się nie utrzymujesz sama i swojej rodziny... ale dla każdego mieszkańca który płaci rachunki i nie pracuje w Magistracie ten burmistrz jest najgorszym w historii  tego miasta!!! 

(2014/09/10 13:38)

Ciekawe gdzie zasiądzie burmistrz po przegranych wyborach.


rada nadzorcza z jednej spolek ropopochodnych ze tak to nazwe :) zobaczycie sami :)

(2014/09/10 15:01)


 Wychowaj dwoje dzieci od małego, gotuj obiady, sprzątaj i rób zakupy to pogadamy.A co to ma wspólnego z Twoją nienawiścią do wszystkich myślących i żyjących inaczej niż ty?
Nie wylewaj na nas swojej życiowej frustracji.

(2014/09/10 16:52)
Jako mieszkańcy wybierzmy burmistrza jakiego ma Grodzisk Maz. Mszczonów, Łowicz itp. to miasto zasługuje na takiego burmistrza a nie na nygusa i nieudacznika jak obecny.zgadzam sie w 100%! grodzisk wymiata a 15 lat temu byl w ciemnej d.. 100 lat za sochaczewem

(2014/09/10 17:11)
Jestem pewny że tej zwolnionej Pani należą się ze strony Magistratu przeprosiny!!!
Burmistrz zaś powinien prosić aby wróciła do pracy!!! 

(2014/09/11 15:08)
Żona rzecznika powinna mieć choć trochę honoru i podziękować za tak załatwioną pracę . Ale jej na to nie stać mimo ,że prawie wszyscy nauczyciele w 4 mówią ,że tamta była  o wiele lepsza od  żony drugiego rugbisty .Ale czy w tym mieście za Osieckiego liczą się kompetencje, oczywiście , że nie, liczą się tylko NOWOOSIECCY.

(2014/09/11 22:25)
o czym tu mowa jak czytam w super expresie o dyrektorce nie dawno związanej z aferą DPS, pracuje i uczy dzieci niepełnosprawne w Erminowie ,z tego wniosek że znajomości nie tylko w urzędzie ale i starostwie istnieją ,tylko czy to nie jest oburzające.Polecam czwartkowy SE.

(2014/09/12 09:25)
Nie bronię broń boże starostwa , ani Pani z DPS-u . Osobiście ich nie znam . Ale czytam i chcę Ci powiedzieć , że Pani z DPS-u nie zrezygnowała z etatu w szkole , ale go zawiesiła . Pisał o tym exspres . Nie została ukarana , bo jeszcze nie było sprawy , a jak nie ma wyroku , to jest domniemanie niewinności . Inaczej się ma sprawa z żoną rzecznika . Ta wdarła się podobno przy pomocy jego jasności , z butami na etat kogoś , kto pracował i cieszył się pełnym zaufanie Nas kolegów i koleżanek .  Jest to niemoralnie , a każdy nauczyciel powinien tę moralność mieć jako podstawowe przykazanie . Dragon czy widzisz różnicę?

(2014/09/12 22:12)
tu między tymi sprawami jest różnica,ale temat DPS nieco ciekawy,zawiesza etat leci na lepsza posadę tu afera i wraca z powrotem,nie wiem ale po czymś takim to bym chyba na koniec świata wyjechał, a nie udawał ze nic się nie stało .No chyba że może to była pomyłka może nic nie zaszło,ale jak czytam w artykule SE, wicestarosta akurat musiał pilnie wyjechać i nie było z kim porozmawiać.

(2014/09/13 08:42)
dobre tu się zwalnia ,gdzie indziej się przyjmuje i wszystko gra .Brawo starostwo.

(2014/09/13 14:59)
Dragon , albo ty przygłup , lub udajesz . Jeszcze raz, Ta Pani miała etat przed objęciem stanowiska w DPSie. . Ten etat zawiesiła , bo takie są przepisy .Po sytuacji w DPSie wróciła ; na swój etat  bo takie przepisy, ale czeka na rozwiązanie w sądzie . Czy teraz zrozumiałeś  , bo jeśli nie to idź do neurochirurga.

(2014/09/13 16:09)
Ta Pani jeśli zostanie skazana na pewno nie zagrzeje miejsca jako nauczycielka może Bidon ma jeszcze kogoś w rodzinie kogo wsadzi na jej miejsce!!! 
Szanowni Panowie Gdyby Osiecki był teraz w Starostwie to ta Pani dostała by awans i dodatkową zaje*biście dobrą posadkę w radzie nadzorczej tak jak Zbigniew Pakuła  ówczesny dyrektor w wiejskiej szkole.... który po oskarżeniach pracownicy.... został.........  skazany przez sąd pracy a szkoła tej Pani wypłaciła odszkodowanie za ''szkolenie dyrektorskie'' po wyroku sądu pracy gdzie jego wina została stwierdzona nasz Pan Burmistrz awansował tego Pana na dyrektora 4ro krotnie większej szkoły i dał mu bardzo intratne miejsce w radzie nadzorczej jednej ze spółek...  takie cyrki tylko w Magistracie!!! sprawa dalej tak się przedłużała jak mniemam że w momencie stwierdzenia jednej winy jego odpowiedzialność deliktowa mogła względem innych wątków tej sprawy przedawnić się co pozwoliło uniknąć dalszego procesu sądowego... dziwne co???  

(2014/09/13 17:16)

(2014/09/13 17:45)

(2014/09/13 17:52)
mimo wszystko trzeba mieć tupet.

(2014/09/14 12:56)