Malowanie po murach - Durnie i niekończąca się opo

/ 5 odpowiedzi
Witam.
Pewnie nie jestem pierwszy który zalogował się na tym portalu pod wpływem wściekłości na widok szerzącej się durnoty, wandalizmu, niemocy władz i policji. Ostatnio na blokach , pawilonach, sklepach i murach pojawiły się szpecące oznaki nieskończonej głupoty wyznawców pewnej sekty sportowej. Wiadomo kto, wiadomo kiedy ( z soboty na niedzielę około północy)
kilku "utalentowanych" młodzieńców o móżdżkach niepełnosprawnej myszy zrobiło sobie rajd po mieście i zostawiło swój ślad na naszych ulicach. Niedługo po tym wyznawcy innej sekty sportowej ( z opozycyjnej sekty) zamieniali  hasła pierwsze sekty na swoje. Nie dodało to uroku.
Głupota zdarza się wszędzie - tylko najgorsze że NIKT z tym NIC nie robi.
Policja jest ślepa i głucha. Rozkładanie rąk to powszechna reakcja. A ja mam wrażenie że Sochaczewem rządzą sekty sportowe.
Panowie a może tak wzorem zwierząt - sikajcie sobie zaznaczając teren. Zacznijcie od własnych łóżek.

" A ja mam wrażenie że Sochaczewem rządzą sekty sportowe.
Panowie a może tak wzorem zwierząt - sikajcie sobie zaznaczając teren. Zacznijcie od własnych łóżek.",
Pomysł doskonały jednak nie liczył bym na wsparcie ze strony włodarzy miasta, ostatnio widziałem tzw."kibiców" z racami na rynku w czasie ważnej uroczystości patriotycznej - rocznicy powstania, jak wspólnie z oficjelami i żołnierzami świętowali. Oczu nie mogłem zamknąć ze zdziwienia.To widocznie uznali że mogą sobie chłopaki pisać na murach.  Dla nich najeźdźcy faszystowscy a kibice innego klubu, czy Policja to to samo, gdyż tak mówi Prezes, godzina W i tak dalej, marsze z pochodniami i palenie obcych - wszystko przed nami. 

(2013/12/30 21:39)
" A ja mam wrażenie że Sochaczewem rządzą sekty sportowe.
Panowie a może tak wzorem zwierząt - sikajcie sobie zaznaczając teren. Zacznijcie od własnych łóżek.",
Pomysł doskonały jednak nie liczył bym na wsparcie ze strony włodarzy miasta, ostatnio widziałem tzw."kibiców" z racami na rynku w czasie ważnej uroczystości patriotycznej - rocznicy powstania, jak wspólnie z oficjelami i żołnierzami świętowali. Oczu nie mogłem zamknąć ze zdziwienia.To widocznie uznali że mogą sobie chłopaki pisać na murach.  Dla nich najeźdźcy faszystowscy a kibice innego klubu, czy Policja to to samo, gdyż tak mówi Prezes, godzina W i tak dalej, marsze z pochodniami i palenie obcych - wszystko przed nami. 

(2013/12/30 21:39)
a moze zona byscie sie zajeli?

(2013/12/31 17:04)
Nie bardzo rozumiem co ToTylko Ja ma ma myśli. Chyba faktycznie to tylko ty.
Rozumiem że kolega popiera tego typu akcje. Podaj proszę adres do siebie - pięknie napisze Ci na drzwiach i ścianie w pokoju ...... PANY będziesz mógł się cieszyć.

(2014/01/03 09:52)
Nie interesuje mnie PREZES, akcje walczących kibiców, race itp. Nie łączny tych rzeczy ponieważ to zasłania sedno sprawy. Rozmawiamy o zwyczajnym wandalizmie głupich ludzi.
Nie ważne czy piszą WIDZEW, LEGIA,ORKAN,KOCHAM BAŚKĘ,czy inne hasła. Istotne jest to że niszczą cudzą własność i szpecą miasto.

(2014/01/03 10:04)