Mam pytanie do rzecznika Pana Małolepszego

/ 5 odpowiedzi
Jak wiemy wczoraj oddano do użytku halę sportową przy szkole nr. 4 , w związku tym mam do Pana dwa pytania.
1/ Czy hala została odebrana przez nadzór budowlany?
2/ Kiedy po raz pierwszy zostaną przeprowadzone zajęcia z w-fu na tej hali . Na to pytanie w/g mnie będzie Pan musiał zaciągnąć informację od Pani dyrektor . 
                                                                   ciekawy rodzic.
Nie ma Pani szans na odpowiedź , ta władza takim malućkim nie odpowiada . Za to my im powiemy co o Nich myślimy 16.11 2014 przy urnie.

(2014/11/06 19:20)
No, ciekawe z tą halą, dziś jedna z matek mówiła mi, że w hali są jakieś zacieki, że ona nie jest skończona. Bardzo się widać spieszyli przed wyborami. Co tam dzieci, co tam pieniądze podatników (bo niby kto za nią zapłacił).

(2014/11/06 19:28)
Zycie jednak jest piękne i każdego dnia niesie coś ciekawego . Dzisiaj po pracy , słysząc od kolegów , że w darmowej gazecie e- sochaczew, jest książeczka z programem Pani Urszuli Pawlak - kandydatki na Burmistrza z ugrupowania Porozumienie Obywatelskie Sochaczew , czyli tego z którym sympatyzuję . Po drodze wszedłem do sklepu , gdzie ta gazeta jest kolportowana . Patrzę rozglądam się nie ma , co jest, myślę nie dostarczyli czy jest może jakaś inna przyczyna.Pytam Panią a Ona mówi jest , tylko wydaję osobiście , bo już chodzili Tacy i patrzyli jak tu zwinąć całość , a dla ludzi to co . Kolekcjonerzy jasna cholera , tak mi powiedziała dając jedną sztukę. Chciałem się zapytać jak wyglądali , ale dałem spokój , bo wiem ,że w tym sklepie gazeta ta jest  bezpieczna i pilnie strzeżona  przed fałszywymi kolekcjonerami.

(2014/11/06 19:53)
Kolego piszesz trzy posty, tej samej treści, a ten to już zupełnie w niewłaściwym miejscu.Wiem wracałeś po ciężkiej pracy.Pozdrawiam.

(2014/11/06 20:39)
nadzór budowlany pokazał Kozakiewicza gest w sprawie odbioru-nieodebrana budowla

(2014/11/06 20:45)